Connect with us
koncerty sobel 2023
Fot. YouTube / Sobel

Kultura

Koncerty Sobel 2023. Daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

Jakie koncerty gra Sobel w 2023 roku? Przygotowaliśmy dla was pełne zestawienie obejmujące wszystkie miejsca wydarzeń, ich daty oraz ceny biletów. Dzięki temu macie wszystkie informacje w jednym miejscu.

Sobel na brak zainteresowania nie narzeka

Sobel to obecnie jeden z najgorętszych towarów na polskiej scenie muzycznej. Artysta bardzo szybko zdobył ogromną popularność, która cały czas się utrzymuje. Nie bez powodu zresztą, bowiem na rynku pojawiają się kolejne hity z jego udziałem. Jakie koncerty zagra Sobel w 2023 roku?

W kontekście występów artysty warto wspomnieć, że Sobel ma na swoim koncie wiele hitów i na brak zainteresowania z pewnością nie narzeka. Jego najbardziej znane piosenki to „Bandyta”, „Fiołkowe pole” i „Cześć, jak się masz?” w duecie z Sanah. W związku z tym wszystkim może swobodnie wybierać w datach i miejscach koncertów wedle swoich upodobań.

 

Sobel swoje koncerty w okresie letnim 2022 zagrał głównie w ramach trasy Letnie Brzmienia. Poza tym pojawił się także na pojedynczych innych wydarzeniach, w tym finale Męskiego Grania czy Hip Hop Festiwal w Poznaniu.

W te wakacje z pewnością ku rozczarowaniu fanów Sobel nie pojawiał się często na scenie. Zagrał na Sun Festivalu w Kołobrzegu i wystąpi jeszcze na SBM Festivalu w Warszawie. Nie poznaliśmy jeszcze żadnych dalszych planów.

Koncerty Sobel 2023 – terminarz i bilety

Gdy tylko pojawią się informacje o koncertach z udziałem Sobela, poniżej znajdziecie dokładny terminarz. który będzie posegregowany chronologicznie. Przy danych wydarzeniach dopisujemy też, w ramach jakiego projektu odbywa się koncert

Materiał będzie aktualizowany o nowo pojawiające się informacje, takie jak kolejne koncerty w okresie jesiennym i zimowym 2023 roku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Koncerty Artur Rojek 2023. Wszystkie daty, miejsca i ceny biletów

Do każdego wydarzenia dodajemy także linki z miejscem, w którym można kupić bilety. Zawsze linkujemy do zweryfikowanych i sprawdzonych od lat serwisów z biletami. Nigdy nie promujemy natomiast witryn sprzedających je na tzw. rynku wtórnym.

4.4/5 (liczba głosów: 23)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top