Connect with us
koncerty sorry boys
Fot. Instagram @sorryboysmusic

Kultura

Koncerty Sorry Boys 2024. Daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

W tym miejscu znajdziecie wszystkie koncerty Sorry Boys w 2024 roku. Przygotowaliśmy dla was zestawienie obejmujące wszystkie miejsca koncertów, ich daty oraz ceny biletów. Dzięki temu macie wszystkie informacje w jednym miejscu.

Nowa płyta i trasa koncertowa

Sorry Boys to zespół grający muzykę z gatunku alernatywno-popowej, goszczący na polskiej scenie muzycznej od ponad piętnastu lat. Zespół tworzą Bela Komoszyńska, Tomasz Dąbrowski i Piotr Blak. Ich debiutancka płyta ukazała się w 2010 roku i spotkała się z bardzo dobrą oceną. Największym sukcesem okazał się jednak zaprezentowany w 2016 roku album „Roma”, z hitowym singlem „Wracam”. Otrzymał nominację uzyskał nominację do nagrody Fryderyka w kategorii „album roku alternatywa”. Jakie koncerty zagra Sorry Boys w 2024 roku?

Grupa szybko zyskała uznanie słuchaczy i krytyków muzycznych, dzięki swojemu unikatowemu brzmieniu i charyzmatycznej wokalistce, Beli Komoszyńskiej. Sorry Boys to zespół, który nie boi się eksperymentować z muzyką, co znajduje odzwierciedlenie w ich różnorodnej dyskografii.

Popularność Sorry Boys wynika nie tylko z ich oryginalnej muzyki, ale także z wyjątkowej energii, którą przekazują podczas występów na żywo. Koncerty zespołu są pełne emocji i niespodzianek, co sprawia, że każde wydarzenie jest unikalnym doświadczeniem dla fanów. Na koncertach Sorry Boys można spodziewać się nie tylko doskonałej muzyki, ale też niesamowitej interakcji z publicznością. Zespół słynie z angażowania fanów w trakcie występów, tworząc niezapomnianą atmosferę wspólnego przeżywania muzyki.

Podczas ich występów na żywo słuchacze mają szansę doświadczyć wyjątkowego połączenia głosu Beli Komoszyńskiej z elektronicznymi brzmieniami i rockową energią. Sorry Boys to zespół, który na scenie muzycznej wyróżnia się nie tylko swoją oryginalnością, ale także autentycznością i zdolnością do tworzenia głębokich, emocjonalnych połączeń z publicznością. Koncerty Sorry Boys to więc coś więcej niż muzyka – to emocjonalna podróż, którą warto doświadczyć.

Koncerty Sorry Boys 2024. Gdzie i kiedy się odbędą?

Poniżej znajdziecie dokładny terminarz koncertów Sorry Boys w 2024 roku, a także wszystkie informacje na temat koncertów. Posegregowaliśmy je chronologicznie. Terminarz będzie oczywiście aktualizowany o nowo pojawiające się koncerty w okresie wiosennym i letnim 2024 roku.

Do każdego wydarzenia dodajemy także linki z miejscem, w którym można kupić bilety. Zawsze linkujemy do zweryfikowanych i sprawdzonych od lat serwisów z biletami. Nigdy nie promujemy natomiast witryn sprzedających je na tzw. rynku wtórnym.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Koncerty Gibbs 2023. Wszystkie daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

14.04.2024 – Radzionków, Centrum Kultury Karolinka – bilety od 100,13 zł dostępne na biletyna.pl

20.04.2024 – Gomunice, Klub Muzyczny Bogart – bilety od 91,59 zł dostępne na biletyna.pl

25.04.2024 – Bielsko-Biała, Cavatina Hall – bilety od 135,97 zł dostępne na biletyna.pl

12.07.2024 – Gliwice, Summer Arena Festival (tego dnia takze Brodka, Iksy i Vito Bambino) – bilety od 146,65 zł dostępne na eventim.pl

5/5 (liczba głosów: 7)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top