Connect with us
koncerty szczyl 2023
Fot. YouTube / tvnpl

Kultura

Koncerty Szczyl 2023. Wszystkie daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

Gdzie i kiedy swoje koncerty gra Szczyl w 2023 roku? Przygotowaliśmy dla was pełne zestawienie obejmujące wszystkie miejsca wydarzeń, ich daty oraz ceny biletów. Dzięki temu macie wszystkie informacje w jednym miejscu.

Szczyl to stosunkowo nowa twarz na rynku

Szczyl to najnowsza historia sukcesów, jeśli chodzi o rynek muzyczny w Polsce. Raper bardzo szybko zyskał popularność dzięki wyrazistym i oryginalnym utworom, które wpadają w ucho. Gdzie swoje koncerty zagra Szczyl w 2023 roku?

Szczyl to właściwie Tymoteusz Rożynek, który urodził się w 2000 roku. Swoją karierę muzyczną rozpoczął w 2019 roku, kiedy to zadebiutował piosenką „Druga Dekada”. Znacznie większą popularność przyniósł mu jednak wydano niedługo później utwór „Banda”. Do dziś to jego najczęściej słuchana piosenka na Spotify. Jego największym sukcesem jest natomiast zdobyty w 2023 roku Fryderyk w kategorii „album roku – hip-hop”.

Latem 2023 roku artysta pojawiał się przede wszystkim na koncertach z serii „Letnie Brzmienia”, a także na innych letnich festiwalach.

Koncerty Szczyl 2023 – terminarz

Poniżej znajdziecie dokładny terminarz nadchodzących koncertów Szczyla w 2023 roku. Znajdziecie tu też wszystkie najważniejsze informacje na temat biletów. Wydarzenia posegregowaliśmy chronologicznie, aby maksymalnie ułatwić wam znalezienie interesującego wydarzenia.

Wyraźnie wskazaliśmy także miejsca, gdzie odbędą się dwa wydarzenia. Materiał będzie aktualizowany o nowo pojawiające się informacje, takie jak kolejne koncerty w okresie jesiennym i zimowym 2023 roku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Koncerty Zalia 2023. Gdzie i kiedy zagra wschodząca gwiazda muzyki?

Do każdego wydarzenia dodajemy także linki z miejscem, w którym można kupić bilety. Zawsze linkujemy do zweryfikowanych i sprawdzonych od lat serwisów z biletami, nigdy nie promując witryn sprzedającym je na tzw. rynku wtórnym.

10.12.2023 – Szczecin, Filharmonia Im. Mieczysława Karłowicza (gościnnie na koncercie Wojtek Mazolewski Quintet) – bilety od 180 zł dostępne na biletyfm.pl

5/5 (liczba głosów: 2)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top