Connect with us
koncerty the dumplings 2023
Fot. Instagram @thedumplings

Kultura

Koncerty The Dumplings 2023. Wszystkie daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

Gdzie i kiedy swoje koncerty gra The Dumplings w 2023 roku? Przygotowaliśmy dla was pełne zestawienie obejmujące wszystkie miejsca wydarzeń, ich daty oraz ceny biletów. Dzięki temu macie wszystkie informacje w jednym miejscu.

Gdzie zagra The Dumplings?

The Dumplings to duet założony w 2011 roku przez pochodzących z Zabrza Justynę Święs i Kubę Karasia. Wykonują muzykę z gatunku electropop. Swoją działalność zaczynali od publikacji nagrań w serwisie YouTube. Rosnąca popularność zaowocowała podpisaniem kontraktu z Warner Music Poland. Gdzie swoje koncerty zagra The Dumplings w 2023 roku?

W 2014 roku wydali debiutancki album „No Bad Days”, który spotkał się z pozytywnym odbiorem, zdobywając Fryderyka za fonograficzny debiut roku. Rok później wydali drugi album „Sea You Later”, a w 2018 roku trzeci krążek – „Raj”. Występowali w takich festiwalach jak Open’er Festival i Off Festival. Zagrali także na festiwalach showcase’owych w Wielkiej Brytanii: Liverpool SoundCity i The Great Escape w Brighton.

Mimo niesłabnącej popularności, zespół pod koniec 2019 roku wraz z ogłoszeniem pożegnalnej trasy koncertowej „Przykro mi”, zapowiedział dłuższą przerwę w działalności. Przerwa ma potrwać kilka lat, a członkowie zespołu skupiają się teraz na innych projektach. Sporadycznie grają jednak na pojedynczych koncertach.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Koncerty Szczyl 2023. Wszystkie daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

W tym roku The Dumplings zagrał m.in. na Juwenaliach Politechniki Warszawskiej, Lubelskich Dniach Kultury Studenckiej, a we wrześniu w Poznaniu na jednym z wydarzeń w ramach cyklu „Letnie Brzmienia”. Dodatkowo zagrali na „Scenie Ż” festiwalu Męskie Granie w Warszawie i Gdańsku, pojawią się także w Żywcu. Na ten moment nie wiadomo, czy zespół wystąpi jeszcze na innych koncertach.

Koncerty The Dumplings 2023 – terminarz i bilety

Jeśli tylko pojawią się nowe informacje, poniżej znajdziecie dokładny terminarz nadchodzących koncertów The Dumplings w 2023 roku.

Do każdego wydarzenia dodajemy także linki z miejscem, w którym można kupić bilety. Zawsze linkujemy do zweryfikowanych i sprawdzonych od lat serwisów z biletami, nigdy nie promując witryn sprzedającym je na tzw. rynku wtórnym.

5/5 (liczba głosów: 3)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top