Connect with us
koncerty top girls 2022
Fot. YouTube / Disco Polo Lajf

Kultura

Koncerty Top Girls 2023. Wszystkie daty i miejsca w jednym miejscu

Gdzie i kiedy odbędą się koncerty Top Girls w 2023 roku? W tym newsie znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje na temat muzycznych wydarzeń z udziałem kobiecego zespołu Disco Polo. Przygotowaliśmy dla was zestawienie obejmujące wszystkie miejsca koncertów oraz ich daty. Dzięki temu macie wszystkie informacje w jednym miejscu.

Top Girls z kolejnymi hitami

Zespołu Top Girls nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi muzyki rozrywkowej i tanecznej. Kobiecy zespół disco polo przebojem wdarł się na rynek i notuje kolejne sukcesy. Ich piosenki notują miliony wyświetleń, a na koncertach pojawia się wielu fanów. Kiedy i gdzie koncerty w 2023 roku da zespół Top Girls?

Przypomnijmy, że w 2021 roku w zespole doszło do sporych zmian. Z Top Girls odeszły bowiem Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska, a w ich miejsce do Justyny Lubas dołączyły Natalia Siemieniecka i Katarzyna Grabowska-Kupidura. Jedno pozostało niezmienne – ogromna popularność piosenek zespołu.

W 2021 i 2022 roku bodaj najpiękniejszy zespół muzyczny w Polsce wydał bowiem kilka piosenek, które spotkały się z ogromnym zainteresowaniem. „Rumieńce” już odnotowały ponad milion wyświetleń w serwisie YouTube, a „Miłością pijana” i „Fake Love” ponad 2 miliony. Największym hitem zespołu jest jednak piosenka „Było minęło”, którą na YouTube odtworzono już ponad 10 milionów razy.

W 2022 roku piosenkarki zaliczyły ogrom koncertów plenerowych i w klubach, pojawiając się także na wydarzeniach telewizyjnych czy festiwalach. Sezon muzyczny 2023 dopiero się rozkręca, stąd znamy stosunkowo niewiele planów zespołu, których terminarz z pewnością będzie się zapełniać.

Koncerty Top Girls 2023. Gdzie i kiedy?

Top Girls w okresie zimowym koncertują po klubach, pojawią się także za granicą na wydarzeniach disco polo dla Polonii. Piękne piosenkarki pojawią się m.in. w Mieleszynie czy Baćkowicach. Poniżej znajdziecie wszystkie informacje na temat planowanych koncertów. Materiał będzie aktualizowany o nowo pojawiające się informacje, takie jak kolejne koncerty w okresie wiosennym 2023 roku.

Do każdego wydarzenia dodajemy także linki z miejscem, w którym można kupić bilety. Zawsze linkujemy do zweryfikowanych i sprawdzonych od lat serwisów z biletami. Nigdy nie promujemy natomiast witryn sprzedających je na tzw. rynku wtórnym.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Koncerty Defis 2023. Wszystkie daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

11.02.2023 – Mieleszyn, EX Klub

18.02.2023 – Baćkowice, Klub Milano

10.03.2023 – Manchester (Anglia), Manchester Academy (razem z Boys i Papa D) – bilety w cenie od 39 funtów do nabycia na bilety24.uk

11.03.2023 – Londyn (Anglia), O2 Shepherds Bush Empire (razem z Boys i Papa D) – bilety w cenie od 29 funtów do nabycia na bilety24.uk

5/5 (liczba głosów: 6)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top