Connect with us
vito bambino koncerty 2023
Fot. Youtube / tvnpl

Kultura

Koncerty Vito Bambino 2023. Daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

Gdzie i kiedy gra Vito Bambino w 2023 roku? Przygotowaliśmy dla was pełne zestawienie obejmujące wszystkie miejsca wydarzeń, ich daty oraz ceny biletów. Dzięki temu macie wszystkie informacje w jednym miejscu.

Vito Bambino to najnowsza historia sukcesu

Vito Bambino od jakiegoś czasu nie trzeba specjalnie przedstawiać. Mateusz Wojciech Dopieralski, bo tak właściwie nazywa się artysta, jest obecnie jednym z najpopularniejszych alternatywnych wykonawców w naszym kraju. Jakie koncerty zagra Vito Bambino w 2023 roku?

Artysta ogromną popularność zyskał dzięki duetowi z Sanah oraz udziale w piosence Męskiego Grania 2021. Od lat szybko rozwija jednak także zarówno karierę solową, jak i wraz z zespołem Bitamina. Z tego powodu nie ma problemów z zapełnieniem hal koncertowych czy amfiteatrów podczas swoich koncertów, więc regularnie pojawia się w największych polskich miastach.

Latem 2022 roku Vito Bambino występował na wielu biletowanych wydarzeniach, zwłaszcza z serii „Letnie Brzmienia”. Jesienią zagrał kilka koncertów, ale ciężko mówić o trasie koncertowej. Być może artysta zagra taką na jesień 2023 roku, bowiem póki co jego plany koncertowe na 2023 r. zawierają dwa koncerty. Jeśli więc trasa miała by się odbyć wiosną, już byśmy o niej wiedzieli.

Koncerty Vito Bambino 2023 – terminarz i bilety

Poniżej znajdziecie dokładny terminarz nadchodzących koncertów Vito Bambino w 2023 roku, który został posegregowany chronologicznie. Przy niektórych wydarzeniach dopisaliśmy też, w ramach jakiego projektu odbywa się koncert. Znajdziecie tu też wszystkie najważniejsze informacje na temat koncertów.

Wyraźnie wskazaliśmy także miejsca, gdzie odbędą się dwa wydarzenia. Materiał będzie aktualizowany o nowo pojawiające się informacje, takie jak kolejne koncerty w okresie zimowym i wiosennym 2023 roku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Koncerty sanah 2023. Wszystkie daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

03.06.2023 – Września, Września Music Festival – bilety od 169 zł dostępne na biletyna.pl

15.06.2023 – Mińsk Mazowiecki, Sala Koncertowa Miejskiej Szkoły Artystycznej I stopnia – bilety od 110 zł dostępne na kupbilecik.pl

5/5 (liczba głosów: 3)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top