Connect with us
koncerty zalia 2023
Fot. Youtube / tvnpl

Kultura

Koncerty Zalia 2023. Gdzie i kiedy zagra wschodząca gwiazda muzyki?

Gdzie i kiedy swoje koncerty gra Zalia w 2023 roku? Przygotowaliśmy dla was pełne zestawienie obejmujące wszystkie miejsca wydarzeń, ich daty oraz ceny biletów. Dzięki temu macie wszystkie informacje w jednym miejscu.

Zalia coraz bardziej rozpoznawalna

Zalia to jedno z najnowszych objawień na rynku muzycznym w Polsce. Wokalistka tak naprawdę nazywa się Julia Zarzecka i urodziła się w 2001 roku. Kobieta regularnie zdobywa coraz większą popularność za sprawą swoich kolejnych piosenek oraz współprac z innymi artystami. Gdzie swoje koncerty zagra Zalia w 2023 roku?

Artystka skończyła szkołę muzyczną I stopnia na fortepianie. Muzyka była jej pasją od dawna, jednak z powodzeniem zdecydowała się na śpiewanie. Poza nim jest także kompozytorką tekstów, czego uczyła się w Londynie. Od dawna fascynuje ją jazz, Soul i RnB, co słychać w jej muzyce. Inspiruje się artystami takimi jak Mahalia czy Jorja Smith.

Do tej pory jej największym hitem jest piosenka „bezsensownie”, w której występuje także raper Przyłu. W ciągu ponad roku odnotowała ona już ponad 3 miliony wyświetleń na YouTube i blisko 6 milionów odsłuchań na Spotify. Zalia nie jest jednak znana z jednego hitu. Ogromną popularność na Spotify notują także jej inne piosenki – „plany” (ponad 4 mln odsłuchań), „sierpień” (ponad 3,7 mln) czy „lot” (ponad 2,5 mln). Trzy pierwsze pochodzą z debiutanckiego albumu „kocham i tęsknię” wydanego w 2022 roku, który spotkał się ze świetnym przyjęciem.

Latem 2023 roku artystka pojawiała się przede wszystkim na różnego rodzaju festiwalach, po tym jak wcześniej zagrała swoją trasę koncertową obejmującą siedem największych miast w Polsce. Zobaczykuśmy ją m.in. aż na dziewięciu wydarzeniach z serii „Letnie Brzmienia” czy na Żywiec Męskim Graniu.

Zalia koncerty 2023 – terminarz i bilety

Na ten moment Zalia nie ma zaplanowanych żadnych koncertów. Jeżeli tylko pojawią się nowe informacje, poniżej znajdziecie dokładny terminarz, a także wszystkie informacje na temat wydarzeń. Terminarz będzie oczywiście aktualizowany o nowo pojawiające się wydarzenia w okresie jesienno-zimowym 2023 roku.

Do każdego wydarzenia dodajemy także linki z miejscem, w którym można kupić bilety. Zawsze linkujemy do zweryfikowanych i sprawdzonych od lat serwisów z biletami, nigdy nie promując witryn sprzedającym je na tzw. rynku wtórnym.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Koncerty Bryska 2023. Gdzie i kiedy zagra młoda gwiazda muzyki?

 

4.5/5 (liczba głosów: 2)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top