Connect with us
Fot. Instagram @christoph.cugo

Telewizja

Kim jest Krzysztof Cugowski junior z „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?

Kim jest Krzysztof Cugowski junior? W tym newsie znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje na temat uczestnika programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Kim jest Krzysztof Cugowski junior?

Kim jest Krzysztof Cugowski junior? Jak nietrudno się domyślić to syn znanego polskiego piosenkarza, wieloletniego wokalisty Budki Suflera, Krzysztofa Cugowskiego.

To początkujący aktor, obecnie studiujący na zagranicznej uczelni.

Wiek, rodzina

Młody Cugowski ma 23 lata, urodził się bowiem 18 lipca 1998 roku. Jest synem z drugiego małżeństwa byłego wokalisty Budki Suflera, z Joanną Cugowską.

Ma również przyrodnich braci z pierwszego małżeństwa artysty, Piotra i Wojciecha. Oboje poszli w ślady ojca i zajmują się muzyką.

W latach 2014-2019 cała trójka tworzyła nawet razem zespół Cugowscy. Od 1997 roku Pior i Wojciech komponują razem, tworząc zespół Bracia.

 

 

Czym zajmuje się Cugowski junior

Wszystko wskazuje, że na ten moment syn Krzysztofa Cugowskiego nie planuje iść w ślady ojca. Jest on bowiem początkującym aktorem. Naukę aktorstwa zaczął już w liceum, później kontynuował to w angielskiej szkole Milton Abbey w Dorset. Na co dzień studiuje aktorstwo na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu w Winchester. – Nie chciałem być tym następnym bratem, który poszedł w muzykę, bo to byłoby pójście na łatwiznę. Dlatego pomyślałem, że chcę zrobić coś innego. Bracia mi pokazywali, że się da i można dobić swego nawet pod presją – wyznał w „Dzień Dobry TVN”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest Katarzyna Łaska, uczestniczka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Za sobą ma już debiut za kamerami. Syn Krzysztofa Cugowskiego zagrał w serialu Netflixa, „Bridgertonach”, który jest największym z dotychczasowych hitów platformy. Serial cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem wśród widzów, dlatego nie dziwi fakt, że zapowiedziano powstanie drugiego sezonu.  Nie wiadomo natomiast czy po raz kolejny będzie można oglądać w nim młodego Cugowskiego. Zagrał też w kilku spektaklach i musicalach, takich jak POSH, Margaret of Anjou oraz All Shook Up.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Chris Cugowski (@christoph.cugo)

 

Wprawdzie Cugowski Jr, skupia się na aktorstwie, nie oznacza to jednak, że muzyka nie jest obecna w jego życiu. Potrafi grać na pięciu instrumentach: gitarze, basie, pianinie, perkusji i ukulele. W 2016 roku dołączył do ojca i braci i razem nagrali album „Zaklęty krąg”.

Krzysztof Cugowski junior w mediach społecznościowych

Krzysztof Cugowski ma konto na Instagramie –  @christoph.cugo. Zgromadził do tej pory nieco ponad 3,8 tys. obserwujących. Profilu nie prowadzi jednak zbyt regularnie, znajdziemy tam bowiem zaledwie 13 zdjęć, a posty dodaje raz na kilka miesięcy. Niedawno założył również konto na Facebooku. Na razie strona ma 326 polubień.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Chris Cugowski (@christoph.cugo)

5/5 (liczba głosów: 6)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top