Connect with us
krzysztof rozpara
Fot. YouTube / MMA-VIP

Sport

Krzysztof Rozpara – co wiadomo o jednym z włodarzy Fame MMA?

Kim jest Krzysztof Rozpara, jeden z włodarzy Fame MMA? W tym artykule przedstawiamy najważniejsze fakty na temat przedsiębiorcy.

Kim jest Krzysztof Rozpara?

Krzysztof Rozpara to przedsiębiorca, który jest najbardziej znany z zaangażowania w Fame MMA. Jest jednym z czterech włodarzy całego przedsięwzięcia. Podobnie jak Rafał Pasternak posiada 30% udziałowców, podczas gdy Wojtek Gola i Michał „Boxdel” Baron mają po 20%. Jest też prezesem zarządu spółki Fame MMA.

Tak naprawdę obok Pasternaka jest jednym z najmniej znanych włodarzy organizacji – to Gola i Baron błyszczą w social media. Rozpara dość często udziela jednak wywiadów, gdzie zawsze jest spokojny i opanowany. Nie gryzie się jednak w język – w jednym z wywiadów dla „Super Expressu” przyznał wprost, że pierwsza gala Fame MMA w Wielkiej Brytanii była kompletną porażką, a organizatorzy non stop napotykali kolejne problemy, przez które całość nie wyglądała tak, jak by sobie wymarzyli.

Choć zna go znacznie mniej ludzi niż innych włodarzy, to jest jedną z najważniejszych postaci – jeśli nie najważniejszą – w Fame MMA. Sam „Boxdel” przyznał w transmisji live na Instagramie, że jest to „mózg Fame MMA”, a bez niego całość mogła by wyglądać zupełnie inaczej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest Michał "Boxdel" Baron znany z Fame MMA?

Pochodzi z Krosna, choć obecnie – podobnie jak pozostali właściciele Fame MMA – jest związany z Poznaniem.

Poza Fame MMA, jest także członkiem zarządu RKS Investment oraz prezesem zarządu ISEM. Pierwsza to firma związana z branżą budowlaną, a druga to agencja reklamowa.

Wiek, partnerka, dzieci

Rozpara urodził się w 1977 roku, ma więc 44 lata.

W mediach społecznościowych od jakiegoś czasu pokazuje się z jedną kobietą. Poza tym, że ma na imię Agnieszka, nic więcej o niej nie wiadomo.

Dotąd nic nie wiadomo także o dzieciach przedsiębiorcy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Krzysztof Rozpara (@krzysztofrozpara)

Afera z PPV

Podczas gali Fame MMA, organizatorzy mieli ogromne problemy z transmisją. Użytkownikom nieustannie gubił się dźwięk, a transmisje się zawieszała i znikała na długie momenty. A to wszystko oczywiście pomimo zapłaconych pieniędzy.

Po gali to właśnie Krzysztof Rozpara zabrał głos na ten temat. „Trzeba było odświeżyć przeglądarkę” – te słowa doprowadziły fanów niemal do szału, a swoje nerwy wylewali przez długie dni w mediach społecznościowych. Działo się m.in. pod najnowszym wówczas zdjęciem mężczyzny na Instagramie.

W rozmowie zaraz po gali z kanałem „MMA-bądź na bieżąco” Rozpara dodał jednak, że jako federacja pracują nad wyjaśnieniem szczegółowych przyczyn. „Na pewno nie pozwolimy żeby to się kiedykolwiek powtórzyło” – wyraźnie zaznaczył.

Krzysztof Rozpara w mediach społecznościowych

Przedsiębiorca jest obecny w mediach społecznościowych, choć może powinniśmy napisać „obecny”. Na Instagramie – gdzie jako @krzysztofrozpara obserwuje go 8,8 tys. osób – zamieścił dotąd tylko dwa zdjęcia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Krzysztof Rozpara (@krzysztofrozpara)

4.9/5 (liczba głosów: 12)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top