Connect with us
kto wygra taniec z gwiazdami
Fot. YouTube / Polsat

Kultura

Kto wygra „Taniec z gwiazdami”? Bukmacher nie ma wątpliwości

„Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” to jeden z najpopularniejszych rozrywkowych show w Polsce, a sytuacja ta nie zmienia się od lat. Dwunasta edycja programu emitowanego na Polsacie zbliża się do finału, a w grze pozostało już tylko trzech uczestników. Który z nich jest faworytem do końcowego triumfu?

Kto wygra „Taniec z gwiazdami”? Typy bukmacherów

Kto wygra „Taniec z gwiazdami”? W przypadku telewizyjnych show takich jak to bukmacherzy mają bardzo trudne zadanie. I to z wielu powodów. Przede wszystkim sytuacja dynamicznie się zmienia, bowiem w każdym odcinku pary wykonują nowe, zupełnie inne od poprzednich, tańce. Po drugie, poza umiejętnościami tanecznymi liczy się także, a może nawet przede wszystkim, sympatia widzów. Do tego dochodzą czynniki losowe wynikające z odbywania się programu na żywo.

W grze pozostały już tylko trzy taneczne pary. Są to: Oliwia Bieniuk i Michał BartkiewiczMagdalena Kajrowicz-Zapała i Rafał Maserak, a także Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz. Co niezwykle ważne, wśród mistrzów tańca partnerujących uczestników, wszyscy wygrywali już show w przeszłości. Rafał Maserak co prawda robił to jeszcze za czasów emisji programu w TVN, ale za to dwukrotnie. Michał Bartkiewicz jest natomiast zwycięzcą ostatniej edycji, w której triumfował razem z Edytą Zając.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest Sylwia Bomba, uczestniczka programu „Taniec z gwiazdami”?

W zwiazku z tym bukmacherzy mają problem, aby precyzyjnie określić faworyta do końcowego triumfu. Na chwilę obecną według Betfan najmniejsze szanse na wygranie programu ma Oliwia Bieniuk z partnerem. Bukmacher ustalił kurs za jej zwycięstwo aż na 5.00. Następnie mamy jednak do czynienia z wyjątkowo wyrównanymi kursami na pozosstałych uczestników. Ten na Magdalenę Kajrowicz-Zapałę wynosi bowiem 2.40, a na Piotra Mroza 2.20. W obu przypadkach są to dość wysokie kursy, więc jeśli jesteście przekonani co do któregoś nazwiska, to można na tym nieźle zarobić

12. edycję „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” wygra Kajra – 2,40
Kurs z 17.10.2021 16:00. Kursy mogą ulec zmianie.

Zwycięzca 12. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Zakłady bukmacherskie Betfan

Piotr Mróz – 2.20
Magdalena Kajrowicz-Zapała – 2.40
Oliwia Bieniuk – 5.00

Zakłady na „Taniec z gwiazdami”. Kto odpadnie w najbliższym odcinku?

Bukmacher jest także zdecydowany, jeśli chodzi o najbliższy odcinek programu. Kurs 1.50 na Oliwię Bieniuk jasno świadczy o tym, że Betfan upatruje w niej głównego faworyta do opuszczenia programu po ośmiu odcinkach.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Oliwia Bieniuk. Kim jest uczestniczka "Tańca z gwiazdami"?

Kursy na pozostałych uczestników są już natomiast znacząco wyższe. Betfan ocenił, że drugą najbardziej prawdopodobną w kontekście odpadnięcia parą jest ta z Magdaleną Kajrowicz-Zapałą. Kurs na nią wynosi bowiem 4.50. Bukmacher w ósmym odcinku show najwyżej ocenia szanse Piotra Mroza. Kurs na tego uczestnika wynosi bowiem 4.75.

Oliwia Bieniuk odpadnie w 8. odcinku 12. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” – 1,50
Kurs z 17.10.2021 16:00. Kursy mogą ulec zmianie.

 

Kto odpadnie z programu 18.10.2021?

Oliwia Bieniuk – 1.50
Magdalena Kajrowicz-Zapała – 4.50
Piotr Mróz – 4.75

12. edycja „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”

Obecnie emitowana na Polsacie seria jest już dwunastą edycją programu po zmianie nadawcy. Dotychczas odbyło się siedem odcinków, podczas których odpadli:

Denis Urubko i Janja Lesar – pierwszy odcinek
Fit Oldboy i Paulina Biernat – drugi odcinek
Radek Liszewski i Lenka Klimentova – trzeci odcinek
Izabela Małysz i Stefano Terrazzino – czwarty odcinek
Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski – piąty odcinek
Łukasz Jurkowski i Wiktoria Omyła – szósty odcinek
Sylwia Bomba i Jacek Jeschke – siódmy odcinek

***

Artykuł zawiera reklamę legalnego, polskiego bukmachera. Zakłady bukmacherskie skierowane są do osób pełnoletnich i nieodłącznie wiążą się z ryzykiem i możliwą utratą pieniędzy. Poza tym zawieranie zakładów na stronach internetowych spółek, które nie posiadają licencji Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. BETFAN jest podmiotem legalnie oferującym zakłady wzajemne w Polsce na podstawie decyzji z dnia 29 października 2018 r. wydanej przez Ministra Finansów (sygn. akt: PS4.6831.3.2018).

5/5 (liczba głosów: 2)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top