Connect with us
laura zielińska piotr zieliński pies
Fot. Instagram @lauraslowiak

Sport

Laura Zielińska. Kim jest piękna żona piłkarza Piotra Zielińskiego?

Laura Zielińska – co wiadomo na temat zjawiskowej partnerki piłkarza reprezentacji Polski w piłce nożnej? W tym newsie przedstawiamy najważniejsze fakty na temat kobiety.

Kim jest Laura Zielińska?

Laura Zielińska (z domu Słowiak) jest szerzej znana szerszej publiczności jako partnerka Piotra Zielińskiego, z którym związana jest od wielu lat.

Kobieta od czasu do czasu zajmuje się modelingiem, co oczywiście nie powinno dziwić patrząc na jej świetną figurę.

Pochodzi z Ząbkowic Śląskich – tak samo jak Piotr Zieliński. Właśnie w tym mieście Laura Słowiak ukończyła III Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Agata Bachanek - co wiadomo o zjawiskowej dziennikarce TVP Sport?

Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, gdzie studiowała analitykę medyczną. Obecnie zajmuje się przede wszystkim dzieckiem oraz wspieraniem męża w sportowym rozwoju. Bycie żoną znanego piłkarza jest bowiem znacznie trudniejsze niż mogło by się wydawać.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Laura Zielińska (@lauraslowiak)

Zareczyny i ślub z Piotrem Zielińskim

Piotr Zieliński oświadczył się swojej wybrance po czterech latach znajomości w czerwcu 2017 roku – w dzień urodzin swojej ukochanej. Poza pierścionkiem zaręczynowym podarował ukochanej mnóstwo róż ułożonych w czerwono-biały napis „KOCHAM CIĘ”. Kobieta pochwaliła się zdjęciem na Instagramie i bardzo szybko obiegło ono cały świat.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Laura Zielińska (@lauraslowiak)

Ślub Laury Słowiak z Piotrem Zielińskim i wesele odbyło się dwa lata później – w 2019 roku. Kobieta z okazji tak wyjątkowego wydarzenia przygotowała zjawiskową suknię. Impreza odbyła się natomiast w niezwykle eleganckim hotelu Uroczysko Siedmiu Stawów niedaleko Ząbkowic Śląskich.

Rok po ślubie w wymownym wpisie potwierdziła, że uczucie między nimi jest takie samo, jeśli nie większe. „Kocham, uwielbiam i szanuję. Na zawsze, wszędzie i mimo wszystko” – napisała we wpisie na Instagramie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Laura Zielińska (@lauraslowiak)

Wiek, rodzina, dzieci

Laura Zielińska jest rówieśniczką swojego męża. Oznacza to, że urodziła się w 1994 roku, a więc ma 29 lat.

W maju 2021 r. na świat przyszło pierwsze dziecko Piotra i Laury Zielińskich. Kobieta od razu ucięła spekulacje mediów, zdradzając jego imię – Maksymilian. Zdjęcia chłopca z tatą oczywiście szybko obiegły Internet.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Laura Zielińska (@lauraslowiak)

Laura Zielińska w mediach społecznościowych

Życie żony Piotra Zielińskiego możecie śledzić na Instagramie. Kobieta jako @lauraslowiak zebrała tam już ponad 44 tysięcy obserwujących. Dzieli się z nimi głównie życiem prywatnym i podróżami. Zamieszcza także wiele zdjęć z ukochanym, a przede wszystkim z dzieckiem. W ostatnim czasie jest jednak mało aktywna.

4.7/5 (liczba głosów: 14)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top