Connect with us
lechia gdańsk fifa 22
Fot. YouTube / EA SPORTS FIFA

Gry

Lechia Gdańsk w grze FIFA 22. Jakie oceny otrzymali „Lechiści”?

Lechia Gdańsk w grze FIFA 22 nie budzi dobrego wrażenia. Jakie oceny ogólne otrzymali „Lechiści”? W klubie nie ma ani jednej karty 70+.

Jacy są najlepsi piłkarze Lechii Gdańsk w grze?

Trzeba jasno na wstępie przyznać, że Lechia Gdańsk z pewnością nie robi w grze FIFA 22 dobrego wrażenia. Żaden z piłkarzy nie otrzymał bowiem nawet karty 70+. Najlepsi w tej sytuacji są Dusan Kuciak i Flavio Paixao, którzy mogą pochwalić się oceną ogólną 69.

Punkt mniej od nich otrzymał Maciej Nalepa, który dodatkowo otrzymał rzadką tarczę. Następnie aż pięciu zawodników otrzymało „overalla” 67. Są to Zlatan Alomerović, Marco Terrazzino, Łukasz Zwoliński, Bartosz Kopacz i Jarosław Kubicki.

Lechia Gdańsk w grze FIFA 22 – bramkarze i obrońcy

Obaj bramkarze Lechii znaleźli się wśród wyżej wymienionych najlepszych piłkarzy tego klubu. Poza nimi w składzie nie znalazł się natomiast żaden golkiper.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Pogoń Szczecin w grze FIFA 23. Jakie oceny dla "Portowców"?

Obrońcy w klubie prezentują natomiast niezwykle wyrównany poziom. Poza wspomnianymi wyżej Nalepą i Kopaczem, aż czterech piłkarzy zmieściło się w ocenach ogólnych od 64 do 66. To Rafał Pietrzak – 66, Conrado – 66, Mario Maloca – 65 oraz Kristers Tobers – 64. Łotysz dodatkowo otrzymał rzadką kartę. Poniżej znajdziecie wszystkie oceny obrońców.

Jakie „overalle” otrzymali pomocnicy i napastnicy?

Z pomocników największą uwagę przykuwają oczywiście wspomniani wyżej Terrazzino i Kubicki. Punkt mniej od nich otrzymał Tomasz Makowski, a „overallem” 65 mogą pochwalić się Maciej Gajos, Ilkay Durmus i Joseph Ceesay. Poniżej znajdziecie pełne zestawienie ocen.

Poza Flavio Paixao uwagę wśród napastników zwraca także Łukasz Zwoliński z oceną ogólną 67. Poza nimi mamy do czynienia ze znacznie słabszymi brązowymi kartami. Na uwagę spośród nich zasługuje przede wszystkim Łukasz Zjawiński z ocena 56, który otrzymał rzadką tarczę.

Co jeszcze warto wiedzieć o Lechii Gdańsk w FIFIE 22?

W Lechii Gdańsk mamy do czynienia łącznie z 15 srebrnymi i 12 brązowymi kartami. 6 spośród nich jest rzadkich – 1 srebrna i 5 brązowych. Przypomnijmy, że złote karty to te z oceną ogólną 75+, srebrne 65+, a brązowe mają maksymalną ocenę ogólną na poziomie 64.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Lech Poznań w grze FIFA 23. Jakie oceny otrzymali piłkarze "Kolejorza"?

Jeśli chodzi o statystyki szczegółowe, warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Żaden z piłkarzy nie otrzymał pięciu gwiazdek sztuczek ani słabszej nogi. Najszybszymi piłkarzami z Gdańska są natomiast Joseph Ceesay, Miłosz Szczepaniak i Omran Haydary. Wszyscy otrzymali 82 tempa.

Lechia Gdńsk w grze FIFA 22 – oceny ogólne

Bramkarze:

Dusan Kuciak – 69
Zlatan Alomerović – 67

Obrońcy:

Maciej Nalepa – 68
Bartosz Kopacz – 67
Rafał Pietrzak – 66
Conrado – 66
Mario Maloca – 65
Kristers Tobers – 64
Mykola Musolitin – 58

Pomocnicy:

Marco Terrazzino – 67
Jarosław Kubicki – 67
Tomasz Makowski – 66
Maciej Gajos – 65
Ilkay Durmus – 65
Joseph Ceesay – 65
Miłosz Szczepański – 64
Jan Biegański – 64
Omran Haydary – 64
Egzon Kryeziu – 59
Jakub Kałuziński – 59
Mateusz Żukowski – 58
Filip Koperski – 52

Napastnicy:

Flavio Paixao – 69
Łukasz Zwoliński – 67
Łukasz Zjawiński – 56
Kacper Sezonienko – 56
Bassekou Diabate – 55

Oceń nasz artykuł!
Reklama

Popularne

Reklama
To Top