Connect with us
legia warszawa fifa 23

Gry

Legia Warszawa w grze FIFA 23. Jakie oceny otrzymali „Legioniści”?

Legia Warszawa w grze FIFA 23 jest jednym z najmocniejszych polskich klubów. Trzeba jednak powiedzieć, że wiele ocen budzi kontrowersje ze względu na zbyt niskie „overalle”. Sprawdźmy, jak wyglądają oceny wszystkich piłkarzy „Legionistów”.

Jacy są najlepsi piłkarze w Legii Warszawa?

Po bardzo słabym sezonie w PKO Ekstraklasie i obiecującym początku nowych rozgrywek Legia Warszawa została w FIFIE 23 oceniona po prostu przeciętnie. Świadczy o tym chociażby tylko dwóch piłkarzy z oceną ogólną powyżej 70.

Co ciekawe, obaj otrzymali jednak rzadkie tarcze zdecydowanie wyróżniając się z tłumu. To Carlitos oceniony na 73 i Josue z oceną ogólną na poziomie 72. Dla porównania, rok temu – w FIFIE 22 – Legia miała aż dziesięciu piłkarzy ocenionych na co najmniej 70.

Legia Warszawa w grze FIFA 23 – bramkarze i obrońcy

W przypadku bramkarz Legii ma miejsce dość dziwna przypadłość, w której najwyższą notę otrzymał ten, który praktycznie nie gra. Dominik Hładun otrzymał bowiem notę 67, a występujący w meczach pierwszego zespołu Kacper Tobiasz i Cezary Miszta zostali ocenieni znacznie słabiej. Ten pierwszy otrzymał 64, a drugi 63 na rzadkiej tarczy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Najlepsi polscy piłkarze w grze FIFA 23. Bez rewelacji, ale nie jest źle

Najwyżej ocenionymi obrońcami w Legii Warszawa zostali trzej gracze z ogólną notą 69, którą otrzymało zresztą naprawdę wielu „Legionistów”. To Filip Mladenović, Artur Jędrzejczyk oraz Yuri Ribeiro. Żaden z nich nie otrzymał jednak rzadkiej tarczy. Mattias Johansson otrzymał „zwykłe” 68, a Lindsay Rose i Maik Nawrockko 65, przy czym ten drugi na rzadkiej tarczy. Poniżej znajdziecie wszystkie oceny obrońców.

Jakie „overalle” otrzymali pomocnicy i napastnicy?

Z pomocników największą uwagę przykuwa oczywiście wspomniany wyżej Josue. Dwóch piłkarzy otrzymało popularne w Legii 69 – Bartosz Kapustka i Paweł Wszołek. Rafała Augustyniaka oceniono na 68, a trzech kolejnych pomocników na 67. To Makana Baku (rzadka karta), Bartosz Slisz i Patryk Sokołowski. Ogólnie rzecz biorąc pomocnicy są zdecydowanie najliczniejszą formacją klubu z Warszawy w najnowszej grze od EA Sports.

Najmniej liczną obok bramkarzy stanowią natomiast napastnicy. Poza wspomnianym wyżej Carlitosem to jedynie Blaz Kramer oceniony na 67 i Maciej Rosołek z „overallem” na poziomire 65.  Poniżej znajdziecie pełne zestawienie ocen pomocników i napastników.

Co jeszcze warto wiedzieć o Legii Warszawa w FIFIE 23?

W Legii Warszawa mamy do czynienia łącznie z 20 srebrnymi i 6 brązowymi kartami. 8 spośród nich jest rzadkich – 5 srebrnych i 3 brązowe. Przypomnijmy, że złote karty to te z oceną ogólną 75+, srebrne 65+, a brązowe mają maksymalną ocenę ogólną na poziomie 64.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Lech Poznań w grze FIFA 23. Jakie oceny otrzymali piłkarze "Kolejorza"?

Jeśli chodzi o statystyki szczegółowe, warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Żaden z piłkarzy nie otrzymał pięciu gwiazdek sztuczek ani słabszej nogi. Najszybszym piłkarzem w Legii jest natomiast Makana Baku, który może pochwalić się naprawdę imponującą oceną cząstkową – 90.

Legia Warszawa w grze FIFA 23 – oceny ogólne

Bramkarze:

Dominik Hładun – 66
Kacper Tobiasz – 64
Cezary Miszta – 63

Obrońcy:

Filip Mladenović – 69
Artur Jędrzejczyk – 69
Yuri Ribeiro – 69
Mattias Johansson – 68
Lindsay Rose – 65
Maik Nawrocki – 65

Pomocnicy:

Josue – 72
Bartosz Kapustka – 69
Paweł Wszołek – 69
Rafał Augustyniak – 68
Makana Baku – 67
Bartosz Slisz – 67
Patryk Sokołowski – 67
Igor Kharatin – 66
Robert Pich – 66
Ernest Muci – 65
Jurgen Celhaka – 64
Kacper Skibicki – 63
Jakub Kisiel – 58
Igor Strzalek – 54

Napastnicy:

Carlitos – 73
Blaz Kramer – 67
Maciej Rosołek – 65

4.7/5 (liczba głosów: 9)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top