Connect with us
lego ninjago prezent na święta 2022
Fot. LEGO

Lifestyle

LEGO Ninjago – najlepsze zestawy na świąteczny prezent 2022. Jest z czego wybierać

LEGO Ninjago to świetny pomysł na prezent na Boże Narodzenie 2022 zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Warunek jest jeden – muszą się oni pasjonować przygodami małych Ninja. Specjalnie dla was wybraliśmy najlepsze zestawy, które sprawdzą się jako prezent pod choinkę.

Poniżej zawarliśmy kilka najciekawszych według nas zestawów LEGO Ninjago, które doskonale sprawdzą się jako prezent pod choinkę na Boże Narodzenie 2022. Przedstawiliśmy zarówno całkiem tanie i mniej rozbudowane zestawy, jak i te bardzo drogie, które ucieszą nawet naprawdę wybrednych. Oferowane w te święta zestawy LEGO Ninjago otwierają cały świat ekscytujących przygód. Mali budowniczowie nie mogą się doczekać, by je zbudować, a następnie wykorzystać do utożsamiania się ze swoimi ulubionymi bohaterami Ninja. Można np. inscenizować i wymyślać coraz to nowe przygody, które będą mogli przeżywać razem z nimi. Jednocześnie przyswajają sobie wtedy ich wartości – przyjaźń, poświęcenie, dyscyplinę i odwagę.

LEGO Ninjago – prezent pod choinkę 2022. #71765 Wielofunkcyjny Ultramech Ninja

Zestaw zawiera model do zbudowania Mecha Ninja złożony z 4 pojazdów i samolotów: mecha, samochodu, czołgu i odrzutowca, którymi można się bawić osobno lub połączyć w jednego dużego mecha. Zestaw zawiera także 7 minifigurek: Kai, Jay, Zane i Cole, a także Wu Bot i złe węże Mechanical Cobra i Destroyer Boa. Łącznie to aż 1104 elementy, które sprawią radość każdemu dziecku. Cena katalogowa wynosi 469 zł, ale w Internecie bez problemu znajdziecie ten zestaw za nieco powyżej 300 złotych.

duży zestaw z mechem ninjago lego

#71765 LEGO Ninjago

#71770 Złoty Smoczy Odrzutowiec Zane’a

Zestaw zawiera model do zbudowania złotego smoczego odrzutowca Zane’a widzianego w serialu NINJAGO TV: Crystallized. Odrzutowiec ma kokpit, w którym zmieszczą się minifigurki ninja. Ma także wysuwane złote skrzydła, dzięki którym wygląda jak latająca gwiazda ninja. Zestaw zawiera 3 minifigurki: Złoty Smok Cole, z parą kolczastych złotych smoczych skrzydeł, Złoty Zane i Generał Vangelis, by odtworzyć ekscytujące bitwy między siłami dobra i zła w NINJAGO City. Łącznie to 258 elementów w naprawdę korzystnej cenie, co może być kluczowe. Ta katalogowa wynosi 129 zł, ale w Internecie znajdziecie go w granicach 100 złotych.

złoty smok lego ninjago

#71770 LEGO Ninjago

Prezent LEGO Ninjago na Boże Narodzenie 2022. #71737 Ninjaścigacz X-1

Zainspirowany pojazdem widzianym w Sezonie 3 serialu LEGO Ninjago, odwzorowuje Ninja X-1 Super Racer, pojazd 2 w 1 z dwoma sprężynowymi wyrzutniami i fajnym motocyklem ukrytym w przedniej masce, który można odpalić po naciśnięciu przycisku, by zaatakować wrogów. Zestaw zawiera 5 minifigurek: Kai, Jay i Cole Legacy ninja, a także Nindroid i Mindroid Warriors. Cena katalogowa zestawu to 229 zł, a w Internecie kupicie go około pięćdziesiąt złotych taniej.

ninjaścigacz lego ninjago

#71737 LEGO Ninjago

#71775 Mech Samuraj X Nyi

ZOBACZ RÓWNIEŻ
LEGO Technic - najlepsze zestawy na święta 2022. Co sprawdzi się jako prezent?

Zestaw zawiera model do zbudowania mecha Nya’s Samurai X widzianego w serialu NINJAGO TV: Crystallized. Po zbudowaniu model jest w komplecie z pozawijanymi i pozowanymi kolanami, ramionami, nogami i biodrami, a także 2 mieczami, 2 sprężynowymi wyrzutniami i kokpitem dla Nyi. Zestaw zawiera 8 minifigurek: Samuraja X Nyi, Złotą Sójkę, Mistrza Wu, Garmadona Oni, Lil’ Nelsona, Generała Pythora, Mecha i Wojownika Vengestone’a. Łącznie to aż 1003 elementy, więc zestaw skierowany jest dla starszych dzieci. Jego cena katalogowa to 569 zł, ale według porównywarki Ceneo można go kupić za nieco ponad 400 złotych.

nya samuraj lego ninjago

#71775 LEGO Ninjago

Zestawy LEGO Ninjago na święta 2022. #71736 Samolot Odrzutowy i Kruszarka Skał

Protagonista odcinków 4. sezonu z serialu LEGO Ninjago, model posiada samolot odrzutowy z 8 sprężynowymi wyrzutniami z przodu, które obracają się, by szybko wycelować w złego Eyezora lub w budynek więzienia, by uwolnić Lloyda. Zestaw zawiera 4 minifigurki: ninja Cole’a, Lloyda i Kai Legacy oraz ich wroga Eyezora. Zestaw zawiera 449 elementów, a jego cena katalogowa to 179 zł. W tym przypadku w Internecie kupicie go niewiele taniej – maksymalnie 10-20 złotych.

samolot odrzutowy lego ninjago

#71736 LEGO Ninjago

#71738 Starcie tytanów Mech

Wydany w 2021 roku, który cieszy się ogromną popularnością. Został zaprojektowany na podstawie mecha widzianego w sezonie 5 serialu LEGO Ninjago. Duży mech ma pozowane nogi i ręce, miecz i wirującą piłę łańcuchową, 2 sprężynowe wyrzutnie oraz kokpit dla minifigurki ninja. Zestaw zawiera 4 minifigurki: Ninja Zane i JayLegacy plus 2 Ghost Warriors Ghoultar i Soul Archer. Zestaw katalogowo kosztuje 299 zł, ale w Internecie kupicie go za nieco ponad 200 złotych.

starcie tytanów lego ninjago

#71738 LEGO Ninjago

5/5 (liczba głosów: 2)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top