Connect with us
Lexy Chaplin High League
Fot. Instagram @lexychaplin

Lifestyle

Lexy Chaplin. Kim jest gwiazda pierwszego Teamu X i High League?

Druga gala High League 2 już za pasem. Z tej okazji warto poznać gwiazdę tego niezwykle wyczekiwanego wydarzenia. Kim jest Lexy Chaplin, jedna z największych influencerek w Polsce i czołowa postać oryginalnego Teamu X?

Kim jest Lexy Chaplin?

28 sierpnia na długo zapisał się w historii polskich freak fightów. Dotychczasowo działające w tej kwestii na wyłączność Fame MMA w końcu doczekało się godnej konkurencji w postaci High League wprowadzonej do życia przez rapera Malika Montanę. Walką wieczoru inauguracyjnego wydarzenia był pojedynek dwóch niezwykle rozpoznawalnych kobiet świata internetu – Natali „Natsu” Karczmarczyk oraz Lexy Chaplin.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Natalia "Natsu" Karczmarczyk. Kim jest gwiazda Teamu X i High League?

Walka niespodziewanie okazała się najlepszym starciem tamtego wieczoru, bowiem panie zaprezentowały się lepiej, niż ktokolwiek mógł się spodziewać. Tym samym Lexy Chaplin, mimo tego, że przegrała przez decyzję, wraca do klatki, już przy pierwszej okazji. Tym samym warto przybliżyć jej sylwetkę tej jednej z najpopularniejszych influencerek w Polsce. To właśnie ona była kluczową postacią oryginalnego Teamu X, w skład którego weszli między innymi Marcin Dubiel oraz Kacper Blonsky.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Lexy👼🏽 (@lexychaplin)

 

Sława zdobyta w tym projekcie sprawiła, że dziewczyna prowadzi teraz kanał na YouTube’ie i profil na Instagramie, które trafiają do milionów odbiorców. Skutkiem tego jest, że błyskawicznie zainteresowały się nią obie federacje freakowego mma. 22-latka znalazła się w ostatecznie High League. Jej druga walka odbedzie się już niedługo, bo 5 lutego 2022 lutego w Krakowie. Tym razem jej rywalką będzie debiutująca Agata „Fagata” Fąk. Brak doświadczenia rywalki stawia Lexy Chaplin w pozycji znacznej faworytki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
High League 2 - wszystko co musisz wiedzieć o gali [data, gdzie, PPV]

Zanim byli sławni

Lexy Chaplin urodziła się w Niemczech. Jej mama jest Polką, a ojciec pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Właśnie po nim gwiazda internetu odziedziczyła swój charakterystyczny amerykański akcent, który działa na jej unikatowość w internecie. Influencerka wspomniała kiedyś o tym, że jej rodzice są rozwiedzeni. Ich rozstanie sprawiło, że w 2011 roku Lexy przeprowadziła się z mamą pochodzącą z okolic Gdańska do Polski.

Nie brzmi to w żaden sposób strasznie, lecz 22-latka wspominała w swoich vlogach, że ona oraz jej czwórka rodzeństwa przyjechali z mamą nad Wisłę nie mając nic, oprócz trzech walizek. Dach nad głową dała im jej babcia. Początki pobytu w Polsce młoda kobieta wspomina najgorzej, jak się da. To dlatego, że miała problemy z porozumiewaniem się po polsku. Sprawiało to, że była w mocnym stopniu odseparowana od reszty rówieśników.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Aniela Bogusz. Kim jest influencerka i królowa freak fightów "Lil Masti"?

Jedna z najpiękniejszych influencerek w naszym kraju była ponadto wytykana w rasistosowski sposób za swój ciemny kolor skóry oraz kręcone włosy. Lexy Chaplin opowiadała po latach, że robiła wszystko, żeby rozjaśnić swoją skórę i upodobnić się do otaczających ją dziewczyn. Wyprostowała sobie włosy, za wszelką cenę unikała słońca, a także dążyła do zrobienia sobie operacji plastycznej nosa.

 

Niechęć otoczenia w czasach szkolnych, nie powstrzymały jej przed pójściem na studia. Oczywistym wyborem był kierunek lingwistyczny, ponieważ gwiazda internetu zna biegle polski, włoski, niemiecki, no i oczywiście angielski, który często wplątuje w swoje vlogi. Influencerka chciała za wszelką cenę uniknąć nauk ścisłych, ponieważ panicznie boi się matematyki.

Gwiazda pierwszego Teamu X

Zanim dziewczyna poszła na studia, musiała oczywiście zaliczyć szkołę średnią, w tym przypadku liceum. To właśnie tam rówieśnicy dali jej spokój, a nawet można powiedzieć, że niektórzy z nich zaczęli zachwycać się jej osobą. Ta nagła zmiana odbioru otoczenia zachęciła Lexy Chaplin do założenia publicznego Snapchata. Szalony boom popularności popchnął ją do zrobienia tego samego na Instagramie oraz niedługo później [23 marca 2017 roku – przyp. red] założenia kanału na YouTube.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Lexy👼🏽 (@lexychaplin)

 

Nowa ulubienica internautów w błyskawicznym tempie zaczęła tworzyć swoje imperium. Jej pozycja sprawiła, że znalazła się ona w rewolucyjnym projekcie Team X stworzonym przez jednych z najpopularniejszych polskich influencerów – Stewarta Burtona, Marcina Dubiela oraz Kacpra Blonskyego. Pomysł jest oczywiście wierną kopią Team 10, słynnego amerykańskiego YouTube’ra Jake’a Paula. Mówiąc krótko, grupa gwiazd internetu wprowadziła się wspólnie do domu by nagrywać różne filmy oraz vlogi.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Fame MMA 13 - wszystko co musisz wiedzieć o gali [data, lokalizacja, ppv]

Wszystko szło dobrze do momentu sporej scysji pomiędzy liderami projektu, a w szczególności Dubiela z Blonskym, która doprowadziła do ich walki i zapowiedzianego rewanżu na Fame MMA. To sprawiło jednak, że składu Teamu X został całkowicie wymieniony. Tym samym Lexy zaczęła działać na własną rękę dla znacznie większego grona odbiorców.

Lexy Chaplin – wzrost waga związek

Lexy Chaplin przyszła na świat 8 lipca 1999 roku. Obecnie ma więc 22 lata.

Ważenie przed galą High League wykazało, że gwiazda Teamu X waży 56,4 kilogramów. Wystarczy porównać jej obecne zdjęcia do tych wykonanych, zanim zaczęła ona trenować, by zobaczyć, że dziewczyna mocno schudła. To dlatego, że na co dzień uwielbia jeść fast foody, a w szczególności McDonalda, o czym często mówi. Jak można się domyślić, przygotowanie do mma zmusiły ją do odstawienia tego typu jedzenia.

 

Obecnie nie jesteśmy w stanie stwierdzić czy Lexy Chaplin jest w związku partnerskim. Można tylko tworzyć domysły, patrząc na to jak blisko jest i jak wiele czasu spędza ona z Marcinem Dubielem. Para influencerów oficjalnie była już w trzymiesięcznym związku, który zakończył się w marcu 2021 roku. Najgłośniejsze jak zwykle w takich relacjach okazało się oczywiście rozstanie, które na krótko wstrząsnęło światem polskiego internetu. Wygląda jednak na to, że wszystkie ciężkie słowa po zerwaniu już padły, ponieważ na ich Instagramach często pojawiają się wspólne zdjęcia z wyjazdów i życia codziennego.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Lexy👼🏽 (@lexychaplin)

 

Lexy Chaplin w mediach społecznościowych

Powiedzieć, że Lexy Chaplin to gwiazda mediów społecznościowych, to nic. Influencerka rozbiła bank popularności. Świadczy o tym to, że jej rozchwytywany profil @lexychaplin na Instagramie śledzi już 1,8 miliona followersów. Ponadto młoda kobieta udziela się także na TikToku, gdzie zebrała zawrotne 2,7 miliona obserwujących i grubo ponad 70 milionów polubień pod wszystkimi postami. Jakby tego wszystkiego było mało, jej wspomniany wcześniej kanał na YouTube przekroczył już złote progi miliona subskrybcji oraz 150 milionów wyświetleń. Wszystkie te liczby rosną w szalonym tempie, a po kolejnej walce 22-latki możemy się spodziewać znacznego wzrostu jej popularności.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Lexy👼🏽 (@lexychaplin)

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top