Connect with us
Lila Janowska
Fot. Instagram @lilajanowska

Lifestyle

Lila Janowska. Kim w ogóle jest znana influencerka?

Lila Janowska – co wiadomo o popularnej influencerce, której działalność śledzą setki tysięcy osób? W tym newsie przedstawiamy najważniejsze informacje na jej temat.

Kim jest Lila Janowska?

Kim jest Lila Janowska? To jedna z popularniejszych polskich influencerek, choć z pewnością więcej to nazwisko mówi raczej młodszej widowni.

Swoją karierę w sieci zaczynała w liceum od prowadzenia bloga modowego i kanału na YouTube. Jak sama wspomina, ze strachu przed krytyką innych potrzebowała dużo czasu, aby zdecydować się na ten krok. Ostatecznie namówił ją ówczesny chłopak, który później pomagał jej w prowadzeniu bloga. O d zawsze interesowała się modą i urodą, dlatego na tych tematach skupia się od początku swojej działalności. Szybko okazało się, że jej wpisy cieszą się dobrym odbiorem i sukcesywnie zdobywała coraz większą publiczność.

W dzieciństwie pasjonowała się również śpiewem, brała udział w zajęciach muzycznych w gorlickim Młodzieżowym Domu Kultury i uczestniczyła w konkursach wokalnych.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Koncerty Defis 2023. Wszystkie daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

Dzisiaj działa głównie na Instagramie i TikToku. Na jej kontach nie brakuje wpisów dotyczących drogich ubrań i dodatków, makijaży i kosmetyków. Często publikuje posty powstałe we współpracy z różnymi markami. Podobne treści publikuje na YouTubie, na którym wciąż jest aktywna. Nie brakuje tam także vlogów, w których można zobaczyć ją od bardziej prywatnej strony. Na koncie ma także większe kampanie reklamowe. Wzięła udział w sesjach m.in. dla Sinsay czy Rimmel a w 2022 we współpracy z Jenny Fairy powstała jej kolekcja butów i torebek, nawiązująca do mody lat 2000, której influencerka jest wielką fanką.

Tak jak większość popularnych influencerek, postanowiła wykorzystać swoje zasięgi i pod koniec 2022 roku otworzyła własny sklep z biżuterią.

W 2018 otrzymała tytuł Influencerki Tygodnia w magazynie „Joy”, a w 2021 roku w „Rankingu najpopularniejszych polskich influencerów” magazynu „Forbes” znalazła się na ósmym miejscu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez LILA JANOWSKA (@lilajanowska)

 

Wiek, życie prywatne

Ile lat ma Lila Janowska? Kobieta ma 25 lat, urodziła bowiem się 21 lutego 1997 roku. Pochodzi z Gorlic.

Partnerem influencerki jest raper Żabson, czyli Mateusz Zawistowski. Para oficjalnie potwierdziła związek pod koniec 2020 roku, wrzucając wspólne zdjęcie na Instagram. Związek z raperem z pewnością pomógł Janowskiej w zwiększeniu zasięgów i popularności.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez LILA JANOWSKA (@lilajanowska)

Lila Janowska w mediach społecznościowych

Lila Janowska prowadzi profil na Instagramie pod nazwą @lilajanowska, a konto obserwuje już 723 tys. osób. Na TikToku natomiast śledzi ją 601 tys. fanów. Regularnie dodaje też filmy na swój kanał na YouTubie, który subskrybuje 234 tys. osób – @lilajanowska.

Oceń nasz artykuł!
Reklama

Popularne

Reklama
To Top