Connect with us
ludwiczek
Fot. Instagram @ludwiczek_top

Sport

Ludwiczek. Kim jest nowy zawodnik High League?

Kim jest Ludwiczek, nowy zawodnik High League? Mężczyzna zyskał popularność jako twórca kanału „Top Top News”, co pozwoliło mu zacząć karierę w walkach freak fight mma. Jak właściwie się nazywa, skąd pochodzi i skąd się wzięła jego popularność? To i wiele więcej informacji zawarliśmy w artykule poniżej.

Kim jest Ludwiczek?

Kim jest Ludwiczek? Mężczyzna stał się naprawdę popularny za sprawą wywiadów z zawodnikami Fame MMA, które zaczął przeprowadzać przy okazji gali Fame MMA 11 w październiku 2021 roku.

Okazało się, że jego humor i styl bycia w połączeniu ze specyficznym wyglądem spotkał się ze znakomitym odbiorem internautów. Od wtedy Ludwiczek stale zyskuje na popularności, a kolejny boom z pewnością nastąpi przy okazji High League 6. Pojawi się on tam bowiem nie jako dziennikarz, a jako… zawodnik. Jego rywalem będzie Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
High League 6 - wszystko, co powinniście wiedzieć. Kiedy, gdzie, bilety, ppv

Jakie jest prawdziwe imię i nazwisko Ludwiczka? To Kacper Bociański. Pseudonim „Ludwiczek” podobno wziął się z popularnej animacji „Świat według Ludwiczka”. To animowany serial powstały w latach 90. XX wieku i wówczas całkiem popularny, także w Polsce.

Mężczyzna pochodzi z Golczewa, niewielkiej miejscowości nieopodal Szczecina. To właśnie w Szczecinie ukończył XCIII Liceum Ogólnokształcące, a następnie trafił do Warszawskiej Szkoły Filmowej.

Jak zdobył popularność?

Jak wspomnieliśmy wyżej, Kacper Bociański zdobył znaczącą popularność przy okazji gali Fame MMA 11. Przeprowadzał tam wówczas wywiady na swój kanał „Ludwiczek – Top Top News„.

W każdym z nich starał się być zabawny, co spotkało się nie tylko z dobrym odbiorem sportowców, ale także znakomitymi wynikami oglądalności na YouTube. Zdecydowana większość materiałów odnotowała ponad 100 tysięcy wyświetleń, a niektóre z nich znacznie więcej.

Nic więc dziwnego, że zaczął pojawiać się na kolejnych galach, a także przeprowadzać wywiady także poza tymi wydarzeniami. Cechują się one zazwyczaj zabawnym tytułem, niecodziennymi pytaniami, a często także krótkim czasem trwania. Z czasem materiały zaczął nagrywać także podczas gal High League – federacji, która zakontraktowała go teraz jako zawodnika.

Po jakimś czasie okazało się jednak, że Ludwiczek nie jest żadnym autorskim projektem, który pojawił się znikąd, a doskonale zaplanowaną akcją ludzi związanych z WiP Bros. Wszystko zostało pokazane dokładnie w filmie „Jak zostać gwiazdą w kilka dni”, choć oczywiście trzeba dodać, że bez naturalnego talentu i charyzmy projekt „dziennikarz Ludwiczek” mógł się nie udać.

Walki w MMA

Ludwiczek zaliczy swój debiut w klatce już na gali High League 6 w marcu 2023 roku. Jego przeciwnikiem będzie Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk. To naprawdę ciekawe zestawienie, które z pewnością przyciągnie wiele osób do wykupienia PPV.

Co ciekawe, o jego walce mówiono już wcześniej w kontekście Fame MMA. Temat był poruszany zarówno przez Wojtka Golę, jak i Michała „Boxdela” Barona. Ludwiczek był otwarty na walkę przy znalezieniu odpowiedniego rywala, jednak do tego nie doszło. Teraz zawalczy za to na gali największego konkurenta Fame MMA.

Ludwiczek – wiek, wzrost, rodzina

Ile mierzy Ludwiczek? Mężczyzna w jednym z wywiadów zdradził, że ma 163 cm wzrostu.

Ile lat ma Ludwiczek? Choć wygląda na nieco starszego, to urodził się w 2001 roku, więc ma 22 lata.

Ludwiczek w mediach społecznościowych

Ludwiczka możecie obserwować przede wszystkim w dwóch mediach społecznościowych. Jako @ludwiczek_top jest obecny na Instagramie, gdzie zebrał dotąd 36,5 tys. obserwujących. Pod takim samym nickiem @Ludwiczek_top możecie spotkać go także na TikToku. Tam obserwuje go znacznie więcej osób – ponad 153 tysiące.

Oczywiście cały czas do dyspozycji jest także kanał YouTube „Ludwiczek – Top Top News”, który ma już 136 tys. subskrybentów. Warto jednak zauważyć, że ostatnie filmy pochodzą z czerwca 2022 roku.

5/5 (liczba głosów: 1)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top