Connect with us
Łukasz Kamerzysta Wawrzyniak 2022 Prime Show MMA
Fot. Instagram @kamusiovo69

Sport

Łukasz „Kamerzysta” Wawrzyniak. Kim jest gwiazda Prime Show MMA?

Przed nami budząca z wielu różnych powodów emocje gala Prime Show MMA: Zadyma. Jednym z nich jest przepełniony nienawiścią Main Event. Kim jest Łukasz „Kamerzysta” Wawrzyniak, który zawalczy w walce wieczoru? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w tym artykule.

Kim jest Łukasz Wawrzyniak?

Tym, którzy wiedzą kim jest „Kamerzysta”, już na pierwszą myśl o nim przychodzą same negatywne skojarzenia. Nie zmienia to jednak faktu, że jego osoba jest w pewien sposób przełomowa. To on stworzył jedną z pierwszych „ekip” na polskim YouTubie, w której skład weszli między innymi stworzone przez niego postacie „Lorda Kruszwila” (Marek Kruszel) oraz „Ochroniarza” (Jakub „Kubańczyk” Flas).

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Jakub "Kubańczyk" Flas - kim jest mistrz kategorii średniej Fame MMA?

Grupa od początku była traktowana raczej z niechęcią ze względu na profil ich kanału. Najbardziej jednak grabił sobie właśnie „Kamerzysta”, który przekraczał granicę zdecydowanie bardziej od pozostałych uczestników jego projektu. Mężczyzna budował swoją popularność między innymi dzięki temu, że skutecznie ukrywał swoją tożsamość, występując na filmach mając worek na głowie. Z czasem jednak, w negatywnym tego słowa znaczeniu, pozwalał sobie na coraz więcej. Jego czyny doprowadziły do tego, że młody wciąż mężczyzna spędził kilka miesięcy w areszcie.

Stało się tak dlatego, że na jednym ze swoich filmów znęcał się nad osobą niepełnosprawną umysłowo. Już od jakiegoś czasu mówi się o tym, że wisi nad nim wyrok opiewający na okres ośmiu lat. Co ciekawe nie zapadł on jednak na trzech kolejnych rozprawach w tej sprawie. 29-latek trafił do aresztu śledczego, który opuścił w październiku 2021 roku po wpłaceniu kaucji w wysokości 100 tysięcy złotych. Po wyjściu na wolność „Kamerzysta” niechętnie ujawnił swoją tożsamość.

 

Twórczość indywidualna

Zanim „Kamerzysta” stał się sławny, sporo działał na portalu randkowym ask.fm, gdzie użytkownicy wymieniali się pytaniami i odpowiedziami w poszukiwaniu nowych znajomości i miłości. Następnie zniknął z internetu i mediów społecznościowych na dłuższy czas. Gdy jednak wrócił, rozpoczął się wspomniany już okres działalności z Kruszwilem. Panowie w końcu jednak rozeszli się w swoje strony i zaczęli działać na własną rękę każdy.

„Kamerzysta” początkowo dobrze radził sobie na własnym kanale. Publikowane przez niego kontrowersyjne treści sprawiły jednak, że kolejne materiały, jak i cały kanał zostały usunięte. Mężczyzna próbował później jeszcze zakładać kolejne konta, ale spotykało się to z podobnym efektem. Obecnie nie jesteśmy już w stanie znaleźć oficjalnego kanału Wawrzyniaka na YouTubie. Nie można jednak odebrać mu tego, że trafiał do ogromnego grona odbiorców. Przykładowo w momencie zniknięcia jednego z zapasowych kanałów o nazwie Kamuś w kwietniu 2021 roku miał on na nim 1,02 miliona subskrybentów.

„Kamerzysta” vs „Kruszwil”

Konflikt współpracujących niegdyś twórców zaognił się gdy „Kamerzysta” został publicznie skrytykowany przez znaną influencerkę Agatę „Fagatę” Fąk. Rywal 29-latka w walce wieczoru zbliżającej się gali Prime Show MMA: Zadyma wykorzystał okazję, by wylać kubeł pomyj na swojego byłego przyjaciela. Emocjonalny film „Kruszwila” sprawił, że opinia o Wawrzyniaku zdecydowanie się pogorszyła.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Prime Show MMA: Zadyma. Wszystko co musisz wiedzieć [PPV, data]

Na jaw wyszły informacje mówiące o tym, że znęcał się on nad zwierzętami i swoimi licznymi partnerkami. Ponadto zażywał substancje psychoaktywne, o co często niesłusznie oskarżał „Kruszwila”. Jakby tego było mało „Kamerzysta” popełniał liczne oszustwa finansowe, a także poniżał liczne osoby, które przewinęły się przez jego otoczenie. Tym samym coraz mniej osób bierze jego stronę, a krytyka Łukasza Wawrzyniaka to już chleb powszedni dla internautów.

Ten trend bez wątpienia utrzyma się po drugiej konferencji przed galą Prime, która odbyła się 13 lutego. Kontrowersyjny twórca wdał się w potyczkę słowną z Ziemowitem Kossakowskim. Agresywny 29-latek rzucił w niego szklanym kieliszkiem, ale spudłował i trafił w 7-letnią córkę trenera jednego z zawodników. Jak można się domyślić, wywołało to ponowne oburzenie jego osobą.

 

Łukasz Wawrzyniak – wzrost, wiek, waga

Mężczyzna przez wielu jest uważany za zagadkę polskiego YouTube’a. To dlatego, że do pewnego momentu skutecznie ukrywał swoją tożsamość. Nie oznacza to jednak, że nie jesteśmy w stanie znaleźć o nim podstawowych informacji.

Łukasz Wawrzyniak ma obecnie 29 lat i  mierzy 180 centymetrów wzrostu. Z danych podanych przez federację Prime Show MMA wynika, że waży 71 kilogramów. Należy się spodziewać, że mniej więcej tyle wniesie do oktagonu już 19 lutego.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest Don Kasjo, gwiazda "Warsaw Shore" i Fame MMA?

Kolejny z wielu związków kontrowersyjnego twórcy wzbudza chyba największe oburzenie w internecie. To dlatego, że 29-latek związał się z początkującą influencerką i TikTokerką Kasią Sośnicką. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie to, że ich związek rozpoczął się, gdy miała ona 16 lat. Dorosła stanie się dopiero 22 maja 2022 roku. „Kamerzysta” jest od niej starszy o 12 lat.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez 𝓚𝓪𝓼𝓲𝓪 (@kasia_sosnicka)

 

„Kamerzysta” w mediach społecznościowych

To rzadkość, gdy konto obserwowane przez 1,2 miliona osób jest prywatne. Taką decyzję o swoim profilu @kamerzysta69 podjął jednak omawiany przez nas Łukasz Wawrzyniak. Nie wiadomo czy po wydarzeniach związanych z drugą konferencją przed galą Prime Show MMA ta liczba znacznie się nie zmniejszy. Być może sama walka zmieni opinię publiczną o 29-latku, lecz jest to raczej wątpliwe. Twórca internetowy przez lata pracował na to, by mimo swojej popularności zbierać wyłącznie negatywne opinie na swój temat.

1/5 (liczba głosów: 1)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top