Connect with us
mąż karoliny kowalkiewicz
Fot. Instagram @zaborcoach

Sport

Mąż Karoliny Kowalkiewicz. Kim jest ukochany pięknej sportsmenki?

Mąż Karoliny Kowalkiewicz staje się coraz popularniejszy wśród kibiców MMA w Polsce i trudno się temu dziwić. Nie dość, że piękna sportsmenka odnosi wielkie sukcesy w UFC, to dodatkowo kusi swoich obserwujących w mediach społecznościowych ponętnymi zdjęciami. Kim jest Łukasz Zaborowski, partner jeden z największych gwiazd polskiego MMA?

Kim jest mąż Karoliny Kowalkiewicz?

Kim jest Łukasz Zaborowski, mąż Karoliny Kowalkiewicz? Mężczyzna od lat także związany jest ze sportami walki. W jego przypadku jest to jednak druga strona siatki, bowiem pomimo kariery zawodniczej całą swoją energię i sukcesy wiąże obecnie z karierą trenerską.

Zaborowski jest bowiem twórcą Shark Top Team w Łodzi, który kilka lat temu został nagrodzony specjalną nagrodą „Herakles” dla najlepszego klubu mieszanych sztuk walki w Polsce.

Jedną z jego podopiecznych jest oczywiście życiowa partnerka Karolina Kowalkiewicz, ale nie tylko. Zaborowski trenował bowiem również m.in. Marcina Wrzoska, byłego mistrza znanej polskiej organizacji KSW.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Łukasz Zaborowski (@zaborcoach)

Związek z Karoliną Kowalkiewicz

Para spotyka się od wielu lat. Karolina Kowalkiewicz i Łukasz Zaborowski sformalizowali swój związek w październiku 2020 roku. Para wzięła ślub cywilny w plenerze, a wśród gości oczywiście nie zabrakło wielu osobistości ze świata mieszanych sportów walki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Polacy w UFC. Kto reprezentuje nas w najważniejszej federacji mma?

Para poza miłością do siebie wzajemnie, chciałaby także pomóc innym, którzy nie mają możliwości osiągnięcia tego, co oni. Dlatego założyli fundację K2 Zaborowcy, która pomaga dzieciom, które tego potrzebują. Chodzi głównie o wsparcie takich osób, które dzięki sportowi mogą wyjść z depresji czy złego towarzystwa. To z pewnością szczytny cel i naprawdę wzruszające zachowanie pary, która można nazwać realnym działaniem dla lepszego życia dzieci mających różne problemy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Karolina Owczarz (@kowczarz)

Wiek, rodzina, dzieci

Ile lat ma Łukasz Zaborowski? Jego wiek pomimo zawodowej kariery w MMA pozostaje tajemnicą i nie sposób znaleźć taką informację w Internecie.

Karolina Kowalkiewicz-Zaborowska cały czas jest aktywną sportsmenką, więc para póki co nie ma dzieci. W wywiadach kobieta przyznała jednak, że razem z partnerem mają takie plany już po zakończeniu kariery sportowej.

Mąż Karoliny Kowalkiewicz w mediach społecznościowych

Łukasz Zaborowski jest obecny na Instagramie, gdzie występuje jako @zaborcoach. Zebrał tam już ponad 10 tysięcy obserwujących, którym pokazuje zarówno swoje życie zawodowe, jak i prywatne. Rzecz jasna nie brakuje także fotografii z Karoliną Kowalkiewicz.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Łukasz Zaborowski (@zaborcoach)

5/5 (liczba głosów: 3)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top