Connect with us
macaulay culkin 2021
Fot. YouTube / Movieclips Classic Trailers, The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

Kultura

Macaulay Culkin 2022 – co robi teraz gwiazda „Kevina samego w domu”?

Co porabia Macaulay Culkin w 2022 roku? Możecie być zdziwieni obecnymi losami największej gwiazdy „Kevina samego w domu”.

Macaulay Culkin w 2022 roku – co porabia gwiazda „Kevina samego w domu”?

Macaulay Culkin nie jest stałym bywalcem naszych ekranów, ale pojawia się na nich raz albo dwa razy w roku – w okresie świąt Bożego Narodzenia. Filmy „Kevin sam w domu” oraz „Kevin sam w Nowym Jorku” stały się bowiem must-have grudniowych świąt, podobnie jak choinka czy prezenty. Co jednak porabia urodzony w 1980 roku Macaulay Culkin w 2022 roku – 32 lata po premierze „Kevina samego w domu”?

Nie ma wątpliwości, że aktor jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych dziecięcych gwiazd swojego pokolenia i trudno uciec mu od tej mega sławy, nawet wiele lat po premierze dwóch filmów, z których najbardziej jest znany. Macaulay Culkin wpadł w pułapkę bogactwa i chociaż udało mu się wrócić na właściwą drogę, nie było to łatwe. Nie chcemy tu pisać o narkotykach, alkoholu i innych używkach, bowiem aktor na szczęście ma ten rozdział życia już za sobą. W tym newsie znajdziecie informacje na temat obecnych losów aktora grającego Kevina, a także spojrzenie wstecz na jego karierę i życie – już po filmach, które goszczą w naszych domach co roku w grudniu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Najlepsze zagraniczne komedie romantyczne. Co warto obejrzeć?

Kariera Macaulaya Culkina to wzloty i upadki

Macaulay Culkin rozpoczął pracę w branży rozrywkowej w wieku zaledwie czterech lat. Zaczął od drobnego występu w sztuce teatralnej, a następnie szybko pojawił się w reklamach telewizyjnych. Jego gwiazda rozbłysła jednak tak naprawdę w 1990 roku, kiedy został obsadzony w roli uroczego Kevina McCalistera w filmie „Kevin sam w domu”.

Produkcja stała się światowym hitem i przyniosła mu popularność po dziś dzień. Culkin stał się także jednym z najbardziej znanych dziecięcych aktorów wszechczasów. Wystąpił w teledysku Michaela Jacksona (był też świadkiem w jego procesie o wykorzystywanie seksualne dzieci) „Black or White” oraz zagrał w wielu innych popularnych filmach – na czele z „Kevinem samym w Nowym Jorku”, „Synalkiem” i „Richiem Milionerem”.

Niestety później znalazł się na tej samej mrocznej ścieżce, co wiele młodych aktorów przed nim. Utrzymujące się pogłoski o nadużywaniu narkotyków potwierdziły się, gdy został aresztowany w Oklahomie w 2004 roku.

Wcześniej, w 1994 roku u szczytu sławy postanowił… przestać grać w filmach. Decyzję tę wyjaśnił niedawno w programie „The Ellen DeGeneres Show”. – Szczerze mówiąc, byłem tym zmęczony. W ciągu sześciu lat zagrałem w około 14 filmach. Często przebywałem poza domem. Byłem poza szkołą. Potrzebowałem czegoś innego… Te osiem lat przerwy to była najmądrzejsza rzecz, jaką mogłem wtedy zrobić – wyznał Culkin.

Po ośmioletniej przerwy siłą rzeczy Macaulay Culkin starał się przejść ze statusu dziecięcej gwiazdy do dorosłego aktora. W 2003 roku spróbował swoich sił w dramacie biograficznym „Party Monster”, ale jego występ był szeroko krytykowany.

Rok później zebrał dobre recenzje za występ w filmie „Wszyscy święci!” i pojawiła się nadzieja na odrodzenie kariery. Niestety nigdy do tego nie doszło. W 2007 roku zagrał w filmie „Sex and Breakfast”, który trafił wyłącznie na DVD i po raz kolejny na dłużej przerwał swoją karierę. Tym razem jednak raczej z powodu jego słabości aktorskich, a nie odmawiania producentom filmowym.

Czym zajmuje się teraz? Kevin sam w domu 2022 – co robi?

Macaulay Culkin od czasu do czasu pojawia się w telewizji, głównie jako on sam albo oczywiście Kevin McCalister po latach. Użyczył swojego głosu w kilku filmach, pojawił się w kilku popularnych amerykańskich talk-show, a także zagrał w reklamie Google, która stałą się sporym hitem.

 

Od 2017 roku zajmuje się także projektem „Bunny Ears”, którego znakiem rozpoznawczym są podcasty, które obejmują także wywiady ze znanymi osobistościami. Podczas nagrań aktor nosi na głowie uszy królika, stąd też nazwa podcastu. Prawda jest jednak taka, że pomimo działającej strony, ostatnie podcasty z udziałem Culkina ukazały się jeszcze w 2019 roku. Serwis bunnyears.com zapychany treściami przez innych jest średnio popularny – odwiedza go miesięcznie kilkadziesiąt tysięcy osób.

Macaulay Culkin 2022 – majątek

Majątek Macaulaya Culkina podobno oscyluje wokół 18 milionów dolarów.

Aktor za rolę w „Kevinie samym w domu” otrzymał ok. 100 tysięcy dolarów, ale po ogromnym sukcesie jego gaża za udział w sequelu „Kevin sam w Nowym Jorku” wyniosła już 4,5 miliona dolarów. To najwyższa pensja, jaką kiedykolwiek otrzymał 12-latek w branży filmowej.

Czułem się jak jakiś dzieciak, który odziedziczył wszystkie pieniądze po ciężko pracującym przez całe życie człowieku. Te pieniądze pozwoliły mi traktować wszystko jako hobby – przyznał kiedyś sam Culkin.

Problemy z rodzicami – głównie finansowe

Biorąc pod uwagę, że był dziecięcą gwiazdą, Culkin musiał… walczyć o swoje ciężko zarobione pieniądze. Po udziale w „Kevinie samym w Nowym Jorku” na jaw wyszło, że jego rodzice, Kit i Patricia, zgarnęli 15 procent jego pensji. Kiedy więc Culkin miał 16 lat, postawił swoich rodziców przed sądem, aby się od nich wyemancypować, a tym samym uzyskać dostęp do swoich pieniędzy.

Trzeba dodać, że cała sytuacja ma oczywiście drugie dno, które jednak… nie wiadomo czy jest prawdziwe. Podobno ojciec Macaulaya Culkina wykorzystywał go do zarabiania pieniędzy, które następnie po prostu roztrwaniał.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Netflix - najciekawsze nowości na listopad 2021 r. Co warto obejrzeć?

W wywiadzie dla Esquire kilka lat temu wyjaśnił, że cała sytuacja jest „do kitu”, ale mogło być znacznie gorzej. – Zgodnie z prawem usunąłem imiona moich rodziców z mojego funduszu powierniczego i znalazłem wykonawcę testamentu na wypadek, gdyby chcieli coś z niego wziąć. Wykonawca testamentu sprawdzi moje finanse na wypadek, gdyby ktoś chciał wsadzić swój pie… mały palec w ciasto. Oczywiście po tym zdarzeniu rozstałem się na stałe z rodzicami – wyznał Culkin.

Tak, to jest do bani, wiem. Mogło być jednak znacznie gorzej. Spójrz na mnie – mam pieniądze, mam sławę, mam piękną dziewczynę oraz piękny dom z pięknymi zwierzętami – dodał.

Macaulay Culkin – z kim spotyka się w 2022 roku? Kevin sam w domu dziewczyna, żona, partnerka

Culkin był żonaty z aktorką Rachel Miner od 1998 do 2002 roku. Następnie umawiał się z aktorką Milą Kunis przez osiem lat, ale rozstali się w 2011 roku.

Jego kolejny znaczący związek to miłość z obecną dziewczyną, seksowną aktorką Brendą Song. Para zaczęła spotykać się w 2019 roku po spotkaniu na planie „Changeland”, komedii wyreżyserowanej przez Setha Greena.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Brenda Song (@brendasong)

Ludzie nie zdają sobie sprawy, jak niesamowicie życzliwy, lojalny słodki i mądry jest – powiedziała Song w wywiadzie dla „Esquire”. – To, co czyni go wyjątkowym, to twarde stąpanie po ziemi. Wie, kim jest i jest ze sobą uczciwy. To niesamowicie seksowna cecha. Nie możesz być przy nim i nie być szczęśliwa – dodała.

W kwietniu 2021 roku na świat przyszło ich pierwsze dziecko. Chłopiec otrzymał imię Dakota po ciotce, która w 2008 roku zginęła w wypadku samochodowym.

4.9/5 (liczba głosów: 14)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top