Connect with us
Maciej Myszkowski
Fot. Instagram @maciej_myszkovsky

Lifestyle

Maciej Myszkowski. Kim jest mąż Justyny Steczkowskiej?

Maciej Myszkowski znany jest głównie jako mąż piosenkarki Justyny Steczkowskiej. Jednak w cieniu żony rozwija swoją karierę. Co wiadomo na temat jego życia zawodowego i prywatnego? W tym newsie zdradzamy najważniejsze informacje.

Kim jest Maciej Myszkowski?

Kim jest Maciej Myszkowski? Z pewnością wielu kojarzy go tylko jako męża znanej piosenkarki Justyny Steczkowskiej.

Partner wokalistki jest architektem, ale w przeszłości pracował jako model. Z sukcesami realizował się w tym zawodzie, występując w licznych sesjach zdjęciowych i reklamach. Wystąpił także w kilku teledyskach.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Maciej Myszkovsky (@maciej_myszkovsky)

Kariera zawodowa

Od kilku lat pracuje się jednak w zawodzie architekta, a jego projekty cieszą się sporym uznaniem. Architektura była zresztą jego pierwotnym pomysłem na życie. Jest bowiem absolwentem wydziału architektury Politechniki Warszawskiej (1997), uczestniczył także w wymianie z University of Detroit Mercy. Od 2004 roku należy do Mazowieckiej Okręgowej Izby Architektów.

Od 2005 roku prowadzi własną pracownię mc2 architektura, którą założył z architektami Luigim i Agnieszką Coletta. Obecnie zespół liczy kilka osób. Zajmują się projektowaniem zarówno prywatnych wnętrz, jak i obiektów komercyjnych, a efekty ich pracy możemy oglądać na stronie internetowej pracowni.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Tom Cruise i jego trzy żony. Wszystkie porzucił w wieku 33 lat. Dlaczego?

W 2017 roku Myszkowski po ponad 17 latach zaliczył krótki epizod na wybiegu. Wziął udział w Warsaw Fashion Street, w pokazie autorskiej kolekcji Andrzeja Fodera.

W 2011 roku chorował na nowotwór, ale dopiero po kilku latach zdecydował się opowiedzieć co przeszedł w tamtym czasie. Ostatecznie udało mu się pokonać chorobę, ale w trakcie leczenia przeszedł dwie operacje i trzy chemie. ostatecznie. W 2017 roku wziął udział w akcji związanej z profilaktyką badań raka u mężczyzn.

W 2018 roku wziął udział w trzeciej edycji show podróżniczego „Agent – Gwiazdy”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Maciej Myszkovsky (@maciej_myszkovsky)

Wiek, rodzina, dzieci

Maciej Myszkowski ma 48 lat, urodził się 28 października 1973 roku.

Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski osobiście poznali się podczas Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach, ale w wywiadach wokalistka zdradzała, że pierwszy raz swojego męża zobaczyła w gazecie i zapragnęła go poznać. Po krótkim związku wzięli ślub, a uroczystość odbyła się we wrześniu 2000 roku w Rzymie.

Mają trójkę dzieci – synów Leona (2000) i Stasia (2005) oraz córkę Helenę (2013).

Przez wiele lat ich małżeństwo uchodziło za idealne, jednak w 2017 piosenkarka w swoich mediach społecznościowych ogłosiła informację o separacji. Szybko jednak okazało się, że udało im się pokonać kryzys w małżeństwie i podobno nawet w 2018 roku odnowili przysięgę ślubną w kościele Matki Bożej Pocieszenia w Żyrardowie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Maciej Myszkovsky (@maciej_myszkovsky)

Maciej Myszkowski w mediach społecznościowych

Macieja Myszkowskiego znajdziemy na Instagramie. Prowadzi tam profil pod nazwą @maciej_myszkovsky, a obserwuje go 1,9 tys. osób. Konta nie prowadzi jednak systematycznie, posty pojawiają się rzadko – raz na kilka miesięcy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Maciej Myszkovsky (@maciej_myszkovsky)

3.5/5 (liczba głosów: 2)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top