Connect with us
Maciej Radel
Fot. Instagram @maciek_radel

Telewizja

Maciej Radel. Kim jest uczestnik „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?

Maciej Radel to jeden z uczestników programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W tym newsie przedstawiamy najważniejsze informacje na jego temat jego życia zawodowego i prywatnego.

Kim jest Maciej Radel?

Kim jest Maciej Radel? To aktor teatralny i filmowy. Ukończył studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi (2007).

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Maciek Radel (@maciek_radel)

Kariera

Maciej Radel na deskach teatrów występy rozpoczął w 2007 roku. Występował w Teatrze Polskim w Bydgoszczy w takich sztukach jak „Powrót Odysa” czy „Drugie zabicie psa”. Współpracował także z Teatrem Dzieci Zagłębia w Będzinie, a w kolejnych latach z warszawskimi teatrami – Teatrem Komedia („Boyband”, „Człowiek dwóch szefów”), Teatrem „Polonia”, Och-Teatrem („The Rocky Horror Show) i Teatrem Syrena („Kot w Butach”, „Pan Tadeusz i inne obce języki”).

Na małym ekranie zadebiutował w 2007 roku. Wcielił się w postać Konstantego Matuszki, studenta medycyny w serialu „Na dobre i na złe”. Wystąpił w kilkunastu odcinkach w latach 2007-2010. Następnie grał w serialach „BrzydUli” (2008–2009 i od 2020), a także zaliczał epizodyczne role m.in. w ” Teraz albo nigdy!”, „Hotelu 52”, „Ojcu Mateuszu” czy „Wojennych dziewczynach”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Andrzej Kozłowski - kim jest uczestnik "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Poza tym zajmuje się też dubbingiem, a w przeszłości brał udział w konkursach wokalnych. W 2006 zdobył II miejsce w przeglądzie Piosenki Poetyckiej „CANTICUM POETICUM”, a także Nagroda im. Janusza Słowikowskiego w przeglądzie Piosenki Poetyckiej „CANTICUM POETICUM”.

Udzielał swojego głosu do takich filmów jak m.in. „Asteriks i Obeliks: Tajemnica magicznego wywaru”, „SpongeBob Film: Na ratunek − Kanclerz”, seriali „Brygada” czy „Sam i Cat”, a także do gry „Star Wars: Battlefront II”. Możemy go usłyszeć w takich audiobookach jak „Wróć przed zmrokiem”, „Raz, dwa, trzy, giniesz ty”, „Lucyfer” i innych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Maciek Radel (@maciek_radel)

Wiek, rodzina

Aktor ma 37 lat, urodził się bowiem 14 listopada 1984 roku. Pochodzi z Bielska Podlaskiego.

Wszystko wskazuje na to, że należy do osób, które niechętnie dzielą się w Internecie informacjami na temat swojego życia prywatnego. Nie wiadomo więc czy jest w tej chwili w związku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Maciek Radel (@maciek_radel)

Maciej Radel w mediach społecznościowych

Maciej Radel prowadzi profil na Instagramie, pod nazwą @maciek_radel. Konto na ten moment obserwuje 17,5 tys. osób. Aktor dzieli się z obserwatorami zdjęciami z planów zdjęciowych, pracy, a także tym jak spędza czas wolny.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Maciek Radel (@maciek_radel)

4.9/5 (liczba głosów: 12)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top