Connect with us
maciej turski
Fot. Instagram @mmturski

Sport

Maciej Turski. Co wiadomo o komentatorze KSW na Viaplay?

Maciej Turski – co wiadomo na temat komentatora KSW w Viaplay? W tym newsie znajdziecie najważniejsze informacje na temat jego życia zawodowego i prywatnego.

Kim jest Maciej Turski?

Kim jest Maciej Turski? To freak MMA, który związał swoją karierę z mediami. Najczęściej przeprowadza wywiady albo komentuje gale mieszanych sztuk walki.

Mężczyzna prowadzi zdrowy tryb życia, bowiem rekreacyjnie biega, pływa i jeździ na rowerze, co pozwala mu na starty w zawodach triathlonowych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez M. Turski (@mmturski)

Kariera w mediach

Mężczyzna jest znany głównie ze swojej pracy w Polsat Sport, którą to stację opuścił na początku 2020 roku. „W ostatnich miesiącach coś się we mnie wypaliło. Straciłem dawny żar” – przyznał w emocjonalnym wpisie na Twitterze. Zajmował się tam oczywiście tematyką mieszanych sztuk walki – był komentatorem i reporterem, prowadził także program dotyczący sportów walki „Puncher”.

Maciej Turski szybko znalazł się jednak w nowym środowisku dołączając do Kanału Sportowego. Prowadzi tam program o sportach walki „Oktagon Live”, a w maju 2021 r. poprowadził także „Hejt Park” z Michałem „Boxdelem” Baronem oraz Wojciechem Golą z Fame MMA. Jest także komentatorem gali GROMDA oraz pojawia się w materiałach na kanale YouTube bukmachera ETOTO.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest Michał "Boxdel" Baron znany z Fame MMA?

Nic więc dziwnego, że po zerwaniu współpracy KSW z Polsatem, a związaniu się z Viaplay i Kanałem Sportowym, Maciej Turski znalazł się wśród komentatorów gali największej polskiej organizacji mma.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez M. Turski (@mmturski)

Wiek, rodzina

Maciej Turski urodził się w 1991 roku, ma więc 30 lat.

Nic nie wiadomo natomiast na temat jego partnerki czy dzieci.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez M. Turski (@mmturski)

Maciej Turski w mediach społecznościowych

Macieja Turskiego można spotkać w dwóch mediach społecznościowych. Na Twitterze obserwuje go już blisko 9 tys. osób. Wchodzi tam często w dyskusje na temat mieszanych sztuk walki. Jako @mmturski jest także obecny na Instagramie, gdzie zgromadził ponad 5,7 tys. obserwujących. Zamieszcza tam zdjęcia ze swojego życia prywatnego i zawodowego.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez M. Turski (@mmturski)

5/5 (liczba głosów: 1)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top