Connect with us
magda swider cannes
Magda Swider na Cannes Film Festival 2022. Sukienka od Venera Tabakin | Credit: Brice ANXIONNAZ @objectiffestival

Lifestyle

Magda Swider w Cannes. Polska modelka zdobywa coraz większą popularność

Podczas jednego z najważniejszych filmowych wydarzeń roku nie zabrakło polskich akcentów. Na Festiwalu Filmowym w Cannes pokazała się m.in. Magda Swider, coraz popularniejsza polska modelka.

Kim jest Magda Swider?

Magda Swider to polska modelka, która występuje na wielu międzynarodowych wybiegach. Spotkać ją można głównie podczas pokazów mody w Mediolanie, Londynie, Nowym Jorku i Paryżu.

Poza modelingiem interesuje się także fitnessem, co poniekąd wynika z jej miłości i pasji do sportu. Jest certyfikowanym trenerem personalnym prowadzącym w Londynie zajęcia indywidualne i grupowe.

Lubi zdrowo i aktywnie spędzać wolny czas, dlatego jest zapaloną podróżniczką. Tę pasję często łączy z drugą – zainteresowaniem sztuką współczesną.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kamila Szczawińska. Co wiadomo na temat znanej modelki?

Co ciekawe, jeśli chodzi o sport jest nie tylko związana z fitnessem. W przeszłości uprawiała skok wzwyż, a także karate (Shotokan), w którym zdobyła brązowy pas. „Karate jest niesamowite, jeśli chodzi o budowanie pewności siebie” – przyznała sama Magda Swider. Poza tym interesuje się tenisem narciarstwem czy siatkówką.

Modelka uwielbia towarzystwo, ale jak sama przyznaje, najlepiej odpoczywa w samotności, kiedy łatwiej się jej skupić. W wolnym czasie uwielbia czytać i oglądać filmy dokumentalne.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Magda Swider (@magdaswider_official)

Co robiła na Festiwalu Filmowym w Cannes?

Magda Swider jako jedna z nielicznych Polek pojawiła się na czerwonym dywanie Festiwalu Filmowego w Cannes po trzyletniej przerwie spowodowanej pandemią.

Od razu przykuła na sobie uwagę widzów, mając na sobie m.in. sukienkę w kolorze czerwieni od znanego francuskiego projektanta Christophe’a Guillarmé.

Polka była jedną z gwiazd, która uświetniła pokaz filmu „Un petit frère”, który opowiada o historii matki z Wybrzeża Kości Słoniowej, która z dwoma synami przeprowadziła się na przedmieścia Paryża pod koniec lat 80. XX wieku.

magda świder cannes

Magda Swider podczas 75. Festiwalu Filmowego w Cannes

Kariera modelki

Karierą w modeligu Magda Swider zainteresowała się już w wieku 15 lat. Karierę międzynarodową rozpoczęła w 2009 roku, kiedy podpisała kontrakt z Elite Model Managament.

Zagraniczną karierę rozpoczęła w Nowym Jorku, by potem przenieść się do Londynu i Mediolanu.

Do tej pory Magda Swider była obecna w takich magazynach, jak Glamour, Marie Claire, L’Officiel, Harper’s Bazaar, czy Elle.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Joanna Borov. Co wiadomo o pięknej polskiej modelce?

W trakcie swojej kariery współpracowała już z wieloma światowej sławy projektantami. Lista marek, dla których pozowała także jest niezwykle długa i obejmuje m.in. Fendi, Miu Miu czy AfterShock. Dzięki pasji do sportu współpracowała także z Head, Adidasem, Fabletics czy Gymshark.

Co ciekawe, kilka lat temu współpracowała z artystą Jamesem Mylne, a obraz jej twarzy był pokazywany na wielu wystawach sztuki.

james mylne magda swider

Jeden z efektów współpracy Jamesa Mylne z Magdą Swider

Magda Swider w mediach społecznościowych

Magdę Swider możecie obserwować przede wszystkim na Instagramie, gdzie jest obecna jako @magdaswider_official. Zamieszcza głównie zdjęcia z pracy modelki, choć zdarzają się także te z życia prywatnego.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Magda Swider (@magdaswider_official)

5/5 (liczba głosów: 16)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top