Connect with us
Jakub Popiwczak partnerka. Kim jest Magda Wróbel partnerka Jakuba Popiwczaka
Fot. Instagram / @kubapopiwczak

Sport

Magda Wróbel. Kim jest partnerka Jakuba Popiwczaka, siatkarza?

Jednym z popularniejszych siatkarzy w Polsce jest Jakub Popiwczak. Partnerka sportowca to Magda Wróbel. Kim jest i czym się zajmuje?

Partnerka Jakuba Popiwczaka. Kim jest Magda Wróbel?

Jakub Popiwczak to siatkarz występujący na pozycji libero. Od wielu lat jest członkiem kadry narodowej. Z reprezentacją Polski osiągnął wiele sukcesów, takich jak zwycięstwo w Lidze Narodów i wicemistrzostwo świata. Na parkiecie kipi od niego zaangażowaniem oraz poświęceniem. Jednak jego życie mogłoby potoczyć się zupełnie inaczej gdyby nie pewna kobieta. Magda Wróbel to długoletnia partnerka Jakuba Popiwczaka.

Wspiera go na każdym kroku. Sama dobrze rozumie istotę sportu, a także poświęcenia z nim związane. Mimo wielu trudności oraz aktywnego trybu życia partnerka Jakuba Popiwczaka nigdy nie opuszcza bliskich w potrzebie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Magda Wróbel (@mwrobelka)

Magda Wróbel i Jakub Popiwczak. Dzieci

Czy Jakub Popiwczak ma dzieci? Ależ oczywiście. Życie pary wywróciło się do góry nogami w 2022 roku. Właśnie wtedy na świat przyszedł ich syn, Jan. Dziecko ma się dobrze i na pewno zostanie obdarzone wielką miłością ze strony rodziców. Opiekunowie najpewniej będą chcieli, żeby ich potomek również poszedł w stronę sportu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Patrycja Komenda. Kim jest partnerka Mateusza Poręby, siatkarza?

Partnerka Jakuba Popiwczaka. Praca, hobby, wykształcenie

Ukochana reprezentanta Polski to również były sportowiec. Jeszcze kilka lat temu zajmowała się tańcem. Jednak obecnie skupia się na rozwoju nowej ścieżki zawodowej, jaką jest prawo. Jest jedną z autorek książki „Podatek dochodowy od osób prawnych”. To wymagająca lektura, ale także potężna dawka wiedzy dla osób zainteresowanych tym tematem. Jednakże Magda Wróbel nie pozostawiła aktywności fizycznej za sobą. Nadal stara się pozostawać w ruchu, do czego motywują ją najbliżsi.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Magda Wróbel (@mwrobelka)

Magda Wróbel. Instagram, social media

Partnerka Jakuba Popiwczaka jest aktywna w internecie. Ma konto na Instagramie, które nazwa się @mwrobelka. Magdę Wróbel nie obserwuje wiele osób, ale także nie publikuje zbyt wielu treści. Liczba jej obserwujących wynosi blisko 2 000 kont. Dużo zdjęć zarówno partnerki Jakuba Popiwczaka, jak i ich syna możecie znaleźć na profilu siatkarza. Reprezentant Polski często publikuje zdjęcia z rodziną. Jego konto to @kubapopiwczak. Mężczyzne obserwuje ponad 30 000 fanów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Dominika Kaczmarek. Kim jest żona siatkarza, Łukasza Kaczmarka?

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top