Connect with us
partnerka mateusza klicha magdalena firek
Fot. Instagram @cli5hy

Sport

Partnerka Mateusza Klicha. Kim jest Magdalena Firek? Wiek, dzieci, czym się zajmuje

Partnerka Mateusza Klicha – co wiadomo na temat zjawiskowej Magdaleny Firek? W tym newsie znajdziecie najważniejsze fakty na temat kobiety.

Kim jest partnerka Mateusza Klicha, Magdalena Firek?

Kim jest partnerka Mateusza Klicha? O Magdalenie Firek wiadomo naprawdę niewiele. Zebraliśmy jednak najważniejsze fakty o kobiecie w jednym miejscu.

Wiadomo, że bardzo dba o swoją formę, a w Internecie można znaleźć zdjęcia, na których widać, że uczestniczy w obozie Anny Lewandowskiej.

Nie wiadomo, czy Magdalenę Firek można przedstawiać jako żona Mateusza Klicha. Para bardzo ceni sobie prywatność i pomimo wieloletniego związku nie wiadomo nic o jego sformalizowaniu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Laura Zielińska. Kim jest piękna żona piłkarza Piotra Zielińskiego?

Choć nie wiadomo, kiedy dokładnie para się poznała, mogło to być naprawdę dawno temu. Partnerka Mateusza Klicha pochodzi bowiem z Krakowa, a piłkarz grał tam od 2003 do 2011 roku. Oznaczałoby to, że ich związek trwa już ponad dwanaście lat – piękny wynik, gratulujemy! Na pewno jest to natomiast dziesięć lat, bowiem kobieta w 2013 roku wrzucała na swój profil na Facebooku posty z oznaczeniem stadionu klubu, w którym wówczas występował Mateusz Klich.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Magdalena Firek (@megrec_)

Wiek, rodzina, dzieci

Ile lat ma Magdalena Firek? Kobieta urodziła się w 1988 roku, ma więc 34 lata. Tym samym jest nieco starsza od Mateusza Klicha. Piłkarz niemal co roku rezerwuje jeden post na Instagramie, aby złożyć życzenia swojej ukochanej.

Para ma jedno dziecko – urodzoną w listopadzie 2018 roku dziewczynkę. Młodzi rodzice nadali jej imię Laura. O tym, że bardzo ją kochają, niech świadczą liczne zdjęcia w mediach społecznościowych Mateusza Klicha z córką.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Mateusz Klich (@cli5hy)

Magdalena Firek w mediach społecznościowych

Magdalenę Firek możecie obserwować za pomocą Instagrama – jest tam obecna jako @megrec_. Jej konto od jakiegoś czasu jest ogólnodostępne (wcześniej było prywatne), więc może ją obserwować dosłownie każdy. Do tej pory zebrała prawie 5 tysięcy obserwujących. Na profilu zamieszcza wiele zdjęć z rodziną oraz sporo fotografii z różnych podróży.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Mateusz Klich (@cli5hy)

5/5 (liczba głosów: 6)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top