Connect with us
Magdalena Hładun kto to partnerka żona dominika Hładuka ile lat wiek wzrost
Fot. Instagram @magdalena_hladun

Sport

Magdalena Hładun. Kim jest piękna żona Dominika Hładuna z Legii?

Dominik Hładun od pewnego czasu jest szczęśliwym mężem. Kim jest Magdalena Hładun, żona bramkarza Legii Warszawa? Przybliżamy sylwetkę ekstraklasowej WAGs.

Dominik Hładun żona. Kim jest partnerka piłkarza? Jak długo są razem?

Dominik Hładun to 27-letni bramkarz. Przez wiele sezonów był podstawowym graczem Zagłębia Lubin. Obecnie gra dla Legii Warszawa. Piłkarz ma szczęście, że natrafił na kochającą dziewczynę, przy okazji fankę futbolu. Kim jest partnerka Dominika Hładuna? Magdalena i Dominik są ze sobą już od długiego czasu. Kiedy się poznali? Ich pierwsza relacja miała miejsce w liceum w Lubinie, w wieku 18 lat. Oznacza to, że Magdalena Hładun i Dominik Hładun są ze sobą już prawie 10 lat.

Co ciekawe, kobieta w pierwszej chwili odrzuciła zaloty, jakie robił Dominik Hładun. Partnerka piłkarza z czasem zmieniła zdanie i wrócili do siebie. Magdalena Hładun otrzymała pierścionek zaręczynowy w kwietniu 2018 roku. Miało to miejsce dzień przed meczem Zagłębia Lubin z Lechem Poznań. Para mieszka obecnie w Warszawie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez M. Hładun (@magdalena_hladun)

Niedługo po zaręczynach zakochani sformalizowali swój związek. Kiedy Dominik Hładun wziął ślub? Na ślubnym kobiercu młodzi stanęli w 2019 roku. Magdalena Hładun zapewnia, że zawsze będzie wspierać męża, niezależnie od miejsca zamieszkania. Szczęśliwa para dużo razem podróżuje. Zwiedzali wspólnie między innymi Londyn.

Czy Magdalena Hładun i Dominik Hładun mają dzieci? Mają psa?

Wielu internautów zastanawia się, czy Hładun ma dzieci? Para ma syna. Przyszedł na świat w maju 2019 roku. Dziecko Hładunów jeździ od pewnego czasu razem z mamą na mecze ojca. Doping syna na pewno pomaga w rozwoju kariery Dominika Hładuna. Poza własnym dzieckiem Magdalena Hładun często opiekuje się też innymi małolatami w rodzinie.

Partnerka Domika Hładuna jest bardzo miłą i towarzyską osobą, która ceni sobie czas w domowych gronie. Ponadto bardzo lubi zwierzęta. Co najmniej od 2016 roku opiekuje się uroczym psem rasy Beagle.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez M. Hładun (@magdalena_hladun)

Partnerka Dominka Hładuna. Praca, hobby

Żona Dominika Hładuna nie próżnuje i pomaga w utrzymaniu domu i rodziny. Jednak gdzie pracuje Magdalena Hładun? Kobieta wykonuje dość ciekawą profesję. Partnerka Dominka Hładuna jest wizażystką. Chwali się wieloma pracami na swoim profilu na Instagramie. Potrafi stworzyć zarówno stonowany, jak i ekstrawagancki make up. Dba także o swój własny wygląd. Lubi też piłkę nożną. Jeszcze zanim poznała Dominika Hładuna, była gorliwym kibicem Zagłębia Lubin.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez M. Hładun (@magdalena_hladun)

Ile lat ma Magdalena Hładun? Wiek, wygląd, wzrost, znak zodiaku, tatuaże

Kwestia wieku żony Dominika Hładuna to nie tajemnica. Magdalena Hładun niedawno skończyła 27 lat. Jest rówieśniczką swojego męża. Partnerka Dominika Hładuna ma długie blond włosy. Jest dość wysoką kobietą. Jej wzrost oscyluje w okolicach 175 cm. Jest zodiakalnym Strzelcem. Nie ma tatuażów w widocznych miejscach na ciele.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez M. Hładun (@magdalena_hladun)

Media społecznościowe partnerki Dominka Hładuna. Instagram

Każda z WAGs musi mieć dobrze zarządzane media społecznościowe. Nie inaczej jest w przypadku partnerki Dominka Hładuna. Instagram Magdaleny Hładuk to @magdalena_hladun. Ma ponad 2200 obserwujących na profilu. Regularnie dodaje relacje i posty, których jest już ponad 100. Dzieli się w nich chwilami z rodziną, a także podróżami oraz projektami z pracy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Milena Wieczorek. Kim jest piękna narzeczona Sebastiana Kowalczyka z Pogoni?

5/5 (liczba głosów: 1)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top