Connect with us
Magdalena Kumorek kim jest wiek dzieci maz partner insta wiki
Fot. YouTube / @magdalenakumorek3433

Telewizja

Magdalena Kumorek. Kim jest nowy uczestnik „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?

Magdalena Kumorek to utalentowana aktorka i wokalistka. Będzie nowym uczestnikiem programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Co o niej wiemy?

Kim jest Magdalena Kumorek?

Magdalena Kumorek pochodzi z w Pyskowic na Śląsku. Jednak wychowała się w Gliwicach. Jest jedną z najwybitniejszych postaci polskiego świata aktorskiego oraz muzycznego. Sławę zdobyła zarówno jako aktorka filmowa, teatralna, jak i utalentowana wokalistka. Magdalena Kumorek to artystka o niezwykłym talencie, która osiągnęła znaczące sukcesy w świecie teatru, kina, a także muzyki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Marcin Januszkiewicz. Kim jest uczestnik "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

W roku 2000 zachwyciła jurorów i publiczność, zdobywając pierwsze miejsce w Konkursie Piosenek Agnieszki Osieckiej – znanym jako „Pamiętajmy o Osieckiej”. Ten sukces otworzył drzwi do dalszych osiągnięć artystycznych. W tym samym roku osiągnęła także drugie miejsce na Zamkowych Spotkaniach z Poezją Śpiewaną w Olsztynie oraz zdobyła Grand Prix na Festiwalu Piosenki Francuskiej w Lubinie. W 2001 roku otrzymała II nagrodę oraz Nagrodę Publiczności na prestiżowym Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

Wykształcenie

W 2002 roku ukończyła z sukcesem studia na Akademii Teatralnej w Warszawie. To właśnie tam doskonaliła swój warsztat scenicznego wyrazu, przygotowując i prezentując recitale takie jak „Bal u Posejdona”, „Bezszelestnie”, „Byle nie o miłości” oraz „W drodze za widnokres”.

Kariera telewizyjna

Widzowie telewizyjni mogą kojarzyć Magdalenę Kumorek z kilku najpopularniejszych seriali w Polsce. Aktorka miała epizody w „Na dobre i na złe”, „Ojciec Mateusz”, „W rytmie serca”, „Przepis na życie”, czy „Komisarz Mama”. Jej życie znowu przeplotło się z postacią Agnieszki Osieckiej, gdy wystąpiła w serialu biograficznym o tej personie w 2020 roku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Jakub Gąsowski. Kim jest uczestnik "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Poza udziałem w nagrywaniu seriali, Magdalena Kumorek zagrała także w kilku znaczących produkcjach filmowych. Mowa tu chociażby o „Poranku Kojota”, „Hienie”, czy „Układ zamknięty”. Miała także wiele ról głosowych. Podkładała głos postaciom w filmach takich jak „Giganci ze stali”, „Iron Man 3” lub „Avengers”. W nadchodzącej jesieni 2023 roku widzowie będą mieli okazję oglądać ją w 19. edycji popularnego programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo„. Osoba o tak szerokim wachlarzu umiejętności i doświadczeń powinna idealnie wpisać się w charakterysstykę tego show.

Muzyka

W świecie muzycznym również pozostawiła swoje piętno. W roku 2014 wydała album zatytułowany „Śmiercie”, który ukazał się pod skrzydłami wytwórni Luna Music. Wśród jej wybitnych utworów, warto wspomnieć o piosence „Strój”, która w roku 2014 znalazła się na 10. miejscu listy przebojów Polskiego Radia RDC.

Magdalena Kumorek. Partner, dzieci, życie prywatne

Poza reflektorem Magdalena Kumorek była małżonką znanego kompozytora Piotra Dziubka. Razem mają dwoje dzieci: syna o imieniu Franciszek oraz córkę Ninę. Jest wegetarianką. Poza tym stara się aktywnie spędzać czas, pływając na kajaku lub jeżdząc konno.

Magdalena Kumorek. Ile ma lat? Jaki ma znak zodiaku?

Fani „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” mogą zachodzić w głowę, zastanawiając się ile lat ma Magdalena Kumorek. Śląska aktorka urodziła się 14 sierpnia 1979 roku. Oznacza to, że ma 44 lata. Jest zodiakalnym Lwem. Osoby spod tego znaku są pewne siebie, ambitne i chcą być w centrum uwagi. To idealny znak zodiaku dla aktorki.

Magdalena Kumorek. Instagram, social media

Jak prawie każda osoba publiczna w XXI wieku, Magdalena Kumorek również prowadzi social media. Jej profil na Instagramie to @magdalena.kumorek.official. Obserwuje ją ponad 25 000 użytkowników.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Pola Gonciarz. Kim jest uczestniczka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Oceń nasz artykuł!
Reklama

Popularne

Reklama
To Top