Connect with us
magdalena narożna
Fot. Instagram @madzia_pim

Kultura

Magdalena Narożna. Co wiadomo o wokalistce zespołu „Piękni i młodzi”?

Magdalena Narożna to liderka zespołu „Piękni i młodzi”. Co wiadomo na temat jej życia prywatnego i zawodowego? Przedstawiamy najważniejsze informacje.

Kim jest Magdalena Narożna?

Magdalena Narożna to liderka i wokalistka zespołu disco polo „Piękni i młodzi”. Jak zdradza w wywiadach, ma swój plan „B” na życie, jeśli zakończy karierę muzyczną – z wykształcenia jest higienistką stomatologiczną. W przeszłości trenowała też biegi długodystansowe.

Okazuje się, że marzenia o karierze piosenkarki towarzyszyły jej już od dzieciństwa. „Od najmłodszych lat marzyłam o tym, żeby być jednak osobą, która będzie robiła coś dla siebie i dla ludzi. Zawsze kochałam śpiewać. Nie zapomnę jak siadałam przy telewizorze, gdy były programy typu talent show i zawsze marzyłam żeby stanąć tam na tej scenie, pokazać swoje umiejętności i cieszyć się pozytywnym wynikiem” – mówiła w wywiadzie dla „Biznes misja”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Magdalena Narożna (@madzia_pim)

Kariera muzyczna

Jej kariera muzyczna rozpoczęła się właściwie przypadkowo. W wieku 16 lat zaśpiewała na weselu kolegi. Zauważył ją manager, któremu tak się spodobała, że zaproponował jej założenie zespołu weselnego. Zespół nazwano Magda Band, a dla muzyki Magdalena Narożna porzuciła lekkoatletykę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Paula Karpowicz. Co wiadomo o znanej piosenkarce disco polo?

Zespół „Piękni i Młodzi” powstał kilka lat później, a w jego skład weszli jeszcze Dawid Narożny (ówczesny mąż wokalistki) i Daniel Wilczewski. Zaczynali od występów na weselach, ale z czasem zaczęli zdobywać coraz większą popularność. W 2013 opublikowali swoje pierwsze piosenki na portalu YouTube, które osiągnęły po kilkadziesiąt milionów wyświetleń. Głośniej o zespole zrobiło się także w 2014 roku po udziale w programie „Must Be The Music”. Z czasem porzucili występy na weselach na rzecz koncertów granych w całej Polsce. Na początku 2020 roku w zespole nastąpił rozłam. Z „Pięknych i Młodych” wykluczony został Dawid Narożny, a jego miejsce zajął Daniel Biczak.

W 2018 roku Magda Narożna została jurorką programu talent show pt. „Disco Star” w telewizji Polo TV. Natomiast w 2021 roku wzięła udział w programie „Twoja Twarz Brzmi znajomo”, w którym zajęła 6. miejsce.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Magdalena Narożna (@madzia_pim)

Wiek, obecny partner, dzieci

Magdalena Narożna ma 33 lata, urodziła się bowiem 22 listopada 1988 roku. Pochodzi z okolic Łomży.

W latach 2012 – 2019 jej mężem był Dawid Narożny, z którym założyła zespół „Piękni i Młodzi”. Para wzięła rozwód w czerwcu 2019 roku.

Mają 10-letnią córkę Gabrysię.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Obecnym partnerem Magdy Narożnej jest Krzysztof Romaniuk, którego poznała jeszcze w szkole podstawowej. W 2020 roku zaręczyli się, ale mimo tego kroku Magdalena Narożna zapewnia, że póki co nie myśli jeszcze o drugim ślubie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Magdalena Narożna (@madzia_pim)

Magdalena Narożna w mediach społecznościowych

Magdalena Narożna prowadzi aktywnie swoje konto na Instagramie. Znajdziemy ją tam pod nazwą @madzia_pim. Profil jak dotąd zgromadził 184 tys. obserwujących. Wokalistka chętnie dodaje zdjęcia z koncertów i prywatnych chwil.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

3.7/5 (liczba głosów: 4)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top