Connect with us
maja plich żona krzysztofa rutkowskiego
Fot. YouTube / Maja Rutkowski

Lifestyle

Maja Plich – kim jest żona detektywa Krzysztofa Rutkowskiego?

Kim jest Maja Plich, żona Krzysztofa Rutkowskiego pracująca w jego biurze? O wybrance serca znanego detektywa tak naprawdę niewiele wiadomo.

Kim jest Maja Plich?

Maja Plich znana jest głównie ze związku z Krzysztofem Rutkowskim, jednym z najbardziej znanych polskich detektywów. Para wzięła ślub w sierpniu 2019 r. i od tamtej pory kobieta tak naprawdę nazywa się Maja Rutkowski.

Niewiele jednak wiadomo niej samej. Jest licencjonowanym detektywem biura Rutkowski Group, a z wykształcenia jest natomiast psychologiem.

W wywiadzie z toruńskimi “Nowościami” przyznała, że męczy ją przedstawianie tylko jako żony znanego detektywa. – Mówię zawsze: chętnie opowiem o tym, jak pracuję, żeby pokazać, że to nie sielanka, albo o tym, że honorowo oddaję krew, że jestem w bazie dawców szpiku, może kogoś zainspiruję – powiedziała w wywiadzie Plich dodając, że to jednak mediów nie interesuje.

Od jakiegoś czasu prowadzi także swój kanał “Maja Rutkowski“, który subskrybują już ponad 4,4 tys. osób. Pokazuje w nim swoje życie prywatne oraz prowadzone przez siebie sprawy detektywistyczne.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Maja Rutkowski (@majaplich)

Maja Rutkowski – wiek

Żona Krzysztofa Rutkowskiego jest od niego młodsza o 25 lat. Znany detektyw ma 61 lat, a wybranka jego serca 36 lat. Spora różnica wieku, jednak po zamieszczanych materiałach widać, że kompletnie nie przeszkadza ona zakochanym.

Maja Plich – dzieci

Rutkowscy mają jedno wspólne dziecko – Krzysztofa juniora, który ma 7 lat. Kobieta wychowuje także córkę Kaję z poprzedniego małżeństwa, która ma 17 lat. Maja Rutkowski ma nadzieję, że ich dzieci będą… ich godnymi następcami!

Co ciekawe, kobieta w lutym 2019 r. wrzuciła na swojego Instagrama zdjęcie ciążowego brzuszka z twarzą Krzysztofa Rutkowskiego i napisała, że przed nią i jej mężem “same wspaniałe chwile”. Plotkarskie media szybko podłapały temat i poinformowały, że w czerwcu urodzi im się kolejne dziecko. To zdjęcie było jednak tylko wyrazem miłości i pochodziło z czasów ciąży z Krzysztofem juniorem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Maja Rutkowski (@majaplich)

Maja Plich – ślub z Krzysztofem Rutkowskim

Impreza odbyła się w Rozalinie w sierpniu 2019 r. i podobno kosztowała milion złotych! Na ślubie obecnych było wielu gości, a o porządek dbali pracownicy detektywa. Ceremonię nagrywała nawet telewizja TVN Style. Ślub miał miejsce po siedmiu latach związku, to musi być więc miłość!

Kobieta podczas wesela zaprezentowała się nie w jednej, a w czterech sukniach. I w każdej z nich wyglądała obłędnie.

 

Jedną z atrakcji wieczoru był występ wokalny Krzysztofa Rutkowskiego, który przecież pojawił się już w niejednym teledysku disco polo. W 2016 r. wystąpił wraz z Fisherem w piosence “Jesteś moim aniołem”, a w 2019 r. z Fisherem i Dąbrowskim w utworze “Za marzenia”.

Żona Krzysztofa Rutkowskiego z mediach społecznościowych

Maja Rutkowski jest szeroko obecna w mediach społecznościowych. Poza wspomnianym wyżej kanałem na YouTube ma także aż trzy profile na Instagramie.

Najważniejszy jest jej osobisty – @majaplich, na którym zgromadziła ponad 38 tysięcy obserwujących. Ma jednak także swój profil detektywistyczny @detektywmajarutkowski, gdzie obserwuje ją ponad 4,4 tys. osób. Dopełnieniem całości jest profil modowy, na którym pozbywa się swoich ciuchów – @majarutkowski_garderoba (ponad 1,1 tys. subkrybentów).

4.2/5 (liczba głosów: 6)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top