Connect with us
marek papszun
Fot. stopklatka z tvpsport.pl

Sport

Małgorzata Papszun. Kim jest żona Marka Papszuna?

Ostatnio w internecie roi się od spekulacji na temat Marka Papszuna. Jak się okazuje decyzję w powrocie na stanowisko trenerskie ma także jego partnerka. Kim jest żona Marka Papszuna? Czym się zajmuje i ile ma lat?

Marek Papszun – żona. Kim jest?

Marek Papszun to jeden z najwybitniejszych trenerów w historii Ekstraklasy. Razem z Rakowem Częstochowa awansował z II ligi do najwyższej klasy rozgrywkowej. Został dwukrotnie wybrany najlepszym trener Ekstraklasy. Ponadto w ciągu zaledwie kilku sezonów od awansu do tej ligi zdobył dwa Puchary Polski i mistrzostwo kraju. Po tym ostatnim sukcesie w 2023 roku postnaowił zawiesić karierę trenerską, bo chciał skupić się na rodzinie. Wiele kibiców reprezentacji w związku z licznymi spekalucjami zastanawia się kim jest żona Marka Papszuna? W końcu to głównie dla niej postanowił zmienić swój styl życia, a teraz jest przymierzany do objęcia kadry narodowej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Guilhermina Santos. Kim jest żona Fernando Santosa, nowego trenera reprezentacji Polski?

Ślub i obietnica – Żona Marka Papszuna

Obiecał jej w 2017 roku, że będzie pracował jeszcze maksymalnie dekadę. Imię żony Marka Papszuna to Małgorzata. Marek Papszun zdradził, że poznał swoją wybrankę podczas dyskoteki. Przyznał także, że musiał bardzo aktywnie zabiegać o jej względy. Jednak ostatecznie się zgodziła. Marek Papszun wziął ślub z żoną Małgorzatą 26 maja 2019 roku. Oznacza to, że niedawno obchodził z partnerką czwartą rocznicę ślubu. Często podczas ważnych gal, a także wywiadów wspominał o tym, że jego żona oraz córka cierpią z powodu jego pracy, która zajmuje 1. miejsce w ich życiu.

Marek Papszun – żona i dzieci

Marek Papszun ma córkę. Dziecko byłego trenera Rakowa i Małgorzaty ma na imię Aleksandra. Jest już dorosłą dziewczyną i studiuje. Jest również bardzo ważną osobą w życiu pary, dlatego także dla niej małżeństwo postanowiło zwolnić z karierą.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Mateusz Michniewicz. Kim jest syn trenera reprezentacji Polski?

Żona Marka Papszuna. Praca, wykształcenie

Nie łatwo znaleźć informacje o Małgorzacie Papszun. Żona ex-trenera nie pokazuje życia w internecie. Jednak wiadomo, że pracuje zdalnie, jako starszy specjalista ds. rozwoju HR. Natomiast z wykształcenia jest ekonomistką.

Małgorzata Papszun. Instagram, social media

Jak już wcześniej wspominaliśmy ród Papszunów nie pokazuje siebie zbyt często w internecie. Ani głowa domu, ani dziecko, ani też matka nie prowadzą publicznych social mediów. To nietypowa praktyka w dzisiejszych czasach, ale tylko potwierdza, że rodzina Papszunów ma inne wartości niż większość ludzi z branży i zależy im przede wszystkim na wspólnym szczęściu oraz czasem spędzanym razem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Żona Czesława Michniewicza. Kim jest Grażyna Rzewuska?

1.5/5 (liczba głosów: 2)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top