Connect with us
marcysia
Fot. Instagram @ryskalamarcysia

Lifestyle

Kim jest Maria „Marcysia” Ryskala, coraz popularniejsza influencerka?

Kim jest Maria „Marcysia” Ryskala, influencerka zdobywająca coraz większą popularność? W tym newsie przedstawiamy informacje na temat jej życia prywatnego, wyjaśniamy jej ogromną popularność, a nawet zdradzamy… ciekawostki z jej życia codziennego.

Kim jest „Marcysia”?

Kim jest „Marcysia”? Właściwie to Maria Ryskala, która często przedstawia się także jako Marcysia Ryskala. Kobieta jest zdobywającą coraz większą popularność influencerką. Wszystko głównie za sprawą bycia częścią „Ekipy”, a więc popularnego internetowego projektu, w który zaangażowanych jest kilkanaście osób.

Wielką pasją dziewczyny jest śpiewanie. Od najmłodszych lat dążyła do bycia piosenkarką i trzeba zauważyć, że piosenki w jej wykonaniu są naprawdę przekonujące.

Podczas kiedy inni posiadają psy lub koty, zwierzęciem domowym „Marcysi” jest wąż. Co zabawniejsze nazwała go… Puszek.

Kobieta jest także znana z licznych tatuaży. Pierwszy zrobiła sobie w ukryciu przed rodzicami już w wieku 15 lat. Od tamtej pory regularnie ich przybywa.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Marcysia Ryskala (@ryskalamarcysia)

Jak zdobyła popularność?

Maria Ryskala zyskała dużą popularność za sprawą obecności w „Ekipie”. To obecnie jedna z najpopularniejszych grup twórców na YouTube w Polsce, która budzi ogromne zainteresowanie wśród młodzieży.

W projekcie pojawiła się dzięki Mateuszowi „Trombie” Trąbce. Poza nimi w skład tego projektu wchodzą także: Karol „Friz” Wiśniewski, Weronika „Wersow” Sowa, Jakub „Patec” Patecki, Marta „Murcix” Błoch, Kamil „Poczciwy Krzychu” Chwastek, Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski, Piotr „Nowciax” Nowak, Łukasz „Wujek Łuki” Wojtyca oraz Kasia „Fusialka” Bożek”.

Nie można jednak wszystkiego sprowadzać do „Ekipy”. Prowadzi także własne kanały w mediach społecznościowych, które także obserwują miliony osób. Często mają one formę vlogów z życia codziennego, a także rozmów o życiu czy swego rodzaju materiałów popularnonaukowych i promocyjnych.

Wiek, chłopak, dzieci

Ile lat ma „Marcysia”? Maria Ryskala urodziła się 25 grudnia 1997 roku, ma więc 24 lata.

Wspomnieliśmy wyżej, że w „Ekipie” pojawiła się dzięki „Trombce”, który jest także jej życiowym partnerem. Z Mateuszem Trąbką spotyka się od 2019 roku, choć bardzo długo ukrywali swój związek. Para często pojawia się wspólnie na filmach na YouTube.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Nadia Długosz. Kim jest piękna influencerka?

Póki co nie mają dzieci, ale kobieta przyznała, że chciałaby mieć dwójkę. Jej chłopak „Trombka” na chwilę obecną jest za to im zupełnie przeciwny. Oboje są jednak bardzo młodzi, więc mają jeszcze wiele lat na dojście do konsensusu w tej sprawie. „Nie wiem, kiedy to nastąpi, ale jak ja i mój partner będziemy na to gotowi, to wtedy chciałabym zostać mamą” – przyznała zresztą sama „Marcysia” w filmie na swoim kanale.

Kobieta ma młodszego brata. Borys, bo tak ma na imię, pojawia się na filmach na kanale „Marcysi” i jest od niej młodszy o osiem lat (ur. 2005 r.).

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Mateusz Trabka (@trombabomba)

vv

„Marcysia” w mediach społecznościowych

Maria „Marcysia” Ruskala jest obecna w niemal wszystkich najpopularniejszych mediach społecznościowych z wyjątkiem Facebooka, gdzie ma jedynie prywatne konto. Na Instagramie jako @ryskalamarcysia obserwują ją już ponad dwa miliony osób. Zamieszcza tam zarówno zdjęcia z życia prywatnego, jak i swojej aktywności w mediach społecznościowych.

Kanał „Marcysia Ryskala” na YouTube subskrybuje natomiast już ponad 1,1 mln osób. Większa liczba osób obserwuje kobietę na TikToku, bowiem jest to 1,7 mln. Filmy tam zamieszczane często są odtwarzane nawet kilka milionów razy. 112 tysięcy obserwujących na Twitterze to słaby wynik względem innych mediów społecznościowych, ale rzecz jasna jest związany ze specyfiką tego serwisu oraz niewielką aktywnością „Marcysi”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Marcysia Ryskala (@ryskalamarcysia)

5/5 (liczba głosów: 4)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top