Connect with us
mariah carey 2022
Fot. Instagram @mariahcarey

Kultura

Mariah Carey 2022. Co obecnie robi gwiazda świątecznej piosenki?

„All I Want for Christmas Is You” jest jednym z hymnów Bożego Narodzenia. Powstała w 1994 roku piosenka nie traci popularności, co roku zdobywając wręcz kolejne rzesze nowych fanów. Piosenkarka Mariah Carey postanowiłaa nie starzeć się, tak jak jej piosenka. Czym zajmuje się w 2022 roku?

Mariah Carey w 2022 roku

Mariah Carey urodziła się 27 marca 1970 roku, więc w momencie nagrywania piosenki miała 24 lata, a dzisiaj ma na karku już 52 wiosny. Mimo to cały czas pozostaje w centrum uwagi i dba o siebie. Jakiś czas temu przestała jednak dbać o odchudzanie i doszła do wniosku, że ze swoją figurą także może wyglądać seksownie. Zaakceptowała swoje krągłości, tak jak wielu jej fanów, wpisując się jednocześnie w trend body positive.

Przy tej okazji warto wspomnieć, że w 2016 roku Mariah Carey przeszła na dietę, która była jednak absurdalna. Starała się bowiem jeść tylko pokarmy białkowe, które pomagają utrzymać uczucie sytości przez długi czas. Tak naprawdę jadła jednak tylko łososia norweskiego i kapary, po czasie stwierdzając, że… to było obrzydliwe. Na szczeście opamiętała się i wróciła do zbilansowanej diety z warzywami, owocami i zbożami.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Mariah Carey (@mariahcarey)

Ile na swoim świątecznym hicie zarabia co roku piosenkarka?

Jeśli chcecie zarobić łatwe pieniądze i nie musieć pracować do końca życia, rozwiązanie jest proste – napiszcie świąteczną piosenkę. Mariah Carey i Walter Afanasieff napisali świąteczny hit „All I Want for Christmas Is You” w 15 minut i z pewnością nie spodziewali się aż tak ogromnego sukcesu.

Piosenka co roku w grudniu jest grana we wszystkich stacjach radiowych świata, a jej wyświetlenia w serwisie YouTube czy Spotify szybko rosną. Nie trzeba więc być żadnym analitykiem, żeby stwierdzić, że piosenkarka co roku zarabia na niej krocie.

Ani Mariah Carey ani nikt z jej otoczenia oczywiście nigdy nie ujawnili dokładnie, ile zarabia na swoim hicie, ale amerykańscy dziennikarze pogrzebali tu i tam, badając całą sprawę. Według „The Economist” piosenkarka zarabia na piosence około 2,5 miliona dolarów rocznie. Ogółem od czasu jej premiery zarobiła na niej już ponad 70 milionów dolarów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Mariah Carey (@mariahcarey)

Czym obecnie zajmuje się Mariah Carey?

Po przeczytaniu powyższego tekstu nietrudno domyślić, że Mariah Carey po prostu godnie żyje, mając zapewniony co roku ogromny dochód tylko z tytułu jednej piosenki. Artystka wydaje więc kolejne płyty i koncertuje, choć oczywiście żaden utwór nie przyniósł jej takiego sukcesu jak świąteczny hit.

Oczywiście, w ślad za tą piosenką wielu ludzi przesłuchuje jej kolejne utwory, do niektórych przekonując się mniej lub bardziej. Całościowo powoduje to, że artystka nie narzeka na brak zainteresowania i może występować w różnych miejscach nie tylko ze swoją świąteczną piosenką.

Dwa lata temu (w 2020 roku) piosenkarka wydała album pełen wspomnień „The Meaning of Mariah Carey”, w którym opowiedziała o swoim pełnym przemocy, traumatycznym dzieciństwie. Znajdziemy tam informację, że jej brutalny brat był tak straszny, że musiała wezwać policję i uratować życie swojej matki. Artystka z czasem stała się więc bardziej dojrzała.

Jednocześnie piosenkarka cały dba o wygląd i świetnie wygląda. Większość kobiet w jej wieku może pomarzyć o takiej aparycji, jaką ma Mariah Carey. Pomimo ponad pięćdziesięciu lat na karku nadal utrzymuje seksowny styl, który z pewnością działa na wielu mężczyzn.

W 2022 roku wydano także… komiks o Mariah Carey. Na 22 stronach przedstawiono dzieciństwo piosenkarki, a następnie jej drogę do sławy. Komiks ukazał się w ramach serii „Female Force” o kobietach, które odniosły sukces. Piosenkarka została w nim określona jako „Królowa Świąt”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Mariah Carey (@mariahcarey)

Mariah Carey 2022 – partner, mąż, dzieci

Mariah Carey od jakiegoś czasu nie jest w związku z żadnym mężczyzną, co najmniej oficjalnie. Jej dzieci pochodzą z czasu małżeństwa z Nickiem Cannonem, z którym pozostaje jednak w przyjacielskich stosunkach. Cannon to amerykański aktor i komik, który wręcz słynie ze zwiazków z różnymi kobietami. Obecnie ma już ponad dziesiątkę dzieci z różnych związków.

Carey i Cannon mają dwójkę dzieci. W 2011 roku na świat przyszły bliźniaki, które nazwali Armata Monroe i Morrocan Scott Cannon. Regularnie udostępnia z nimi zdjęcia w mediach społecznościowych, na których widać, że doskonale się rozumieją.

Monroe ma imię rzecz jasna od Marilyn Monroe i w związku ze sławą mamy pewnie nie będzie mieć problemów w życiu. W 2021 roku zadebiutowała jako modelka w reklamie dziecięcej marki ubrań. W 2022 roku wraz ze swoją mama wystąpiła na scenie, a za chwilę nastąpią pewnie kolejne kroki.

Moroccan dostał natomiast imię od… nowojorskiego mieszkania Mariah Carey, które było inspirowane marokańskim wystrojem. Piosenkarka mieszkała tam i przyjęła tamże oświadczyny Nicka Cannona.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Mariah Carey (@mariahcarey)

Mariah Carey w mediach społecznościowych

Mariah Carey możecie obserwować na Instagramie, gdzie zebrała już ponad 11 milionów obserwujących. Jest tam obecna jako @mariahcarey. Od jakiegoś czasu jest też obecna na TikToku, gdzie ma ponad 7 milionów obserwujących, a jej film polubiono ponad 45 milionów razy.

5/5 (liczba głosów: 2)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top