Connect with us
Marien
Fot. Instagram @marien__official

Kultura

Marien. Kim jest nastolatka zdobywająca coraz większą popularność?

Marien – kim jest wschodząca gwiazda polskiej sceny muzycznej? W tym newsie przedstawiamy najważniejsze informacje na temat młodej wokalistki.

Kim jest Marien?

Kim jest Marien? To wokalistka młodego pokolenia dopiero wchodząca na rynek muzyczny. Naprawdę ma na imię Marysia. Nie chciała zdradzać swojego nazwiska, dlatego postanowiła posługiwać się pseudonimem muzycznym. Uczy się w drugiej klasie liceum.

Kariera muzyczna

Śpiewanie jest jej wielką pasją, dlatego w wieku 9 lat zaczęła lekcje wokalne. Jak sama przyznaje, jej największym marzeniem jest podbicie rynku muzycznego, a mimo młodego wieku i niewielkiego doświadczenia, świetnie czuję się podczas występów publicznych. Jej muzycznymi inspiracjami są m.in. Lana Del Ray, Amy Winehouse czy Travis Scott. Poza śpiewaniem uwielbia też modę, skutery wodne oraz auta.

Przełomem w jej raczkującej karierze był udział w koncercie charytatywnym, podczas którego poznała kompozytora Romualda Lipko. Zaproponował jej współpracę, dzięki której w 2019 roku powstał utwór „Dałaś Mi Cały Świat”. Rok później nagrała kolejną piosenkę – „Dwa Metry Do Gwiazd”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Koncerty Maryla Rodowicz 2023. Gdzie wystąpi legenda polskiej muzyki?

W 2022 roku ukazał się nowy singiel Marien pt. „Sama”, łączący elementy popu i trapu. Utwór szybko pojawił się na listach przebojów największych polskich rozgłośni radiowych. Muzyka i słowa zostały stworzone we współpracy z m.in. Patrykiem Kumorem, Dominkiem Buczkowskim i Jankiem Bieleckim.

Natomiast kolejne dwie piosenki – „Nothing to loose” i „Trouble Maker” trafiły do soundtracku filmu „365 dni: Ten dzień”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Marien (@marien__official)

Wiek, rodzina

Marien ma 17 lat, urodziła się 4 kwietnia 2005 roku. Pochodzi z Warszawy.

Nie wiadomo, czy wokalistka ma obecnie chłopaka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Marien (@marien__official)

Marien w mediach społecznościowych

Nastolatka prowadzi konto na Instagramie. Znajdziemy ją tam pod nazwą @marien__official, a profil śledzi niespełna 7,3 tys. osób. Chętnie dzieli się zdjęciami zza kulis swojej działalności, jak i prywatnymi fotografiami.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Marien (@marien__official)

5/5 (liczba głosów: 1)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top