Connect with us
Hejter kim jest wiek dziecko waga wzrost

Sport

Mariusz „Hejter” Słoński. Kim jest nowy zawodnik Fame MMA?

Mariusz „Hejter” Słoński zasłynął z filmów popularnych YouTuberów. Obecnie rozwija swoją markę w internecie, a także walczy w MMA. Co o nim wiadomo?

Kim jest Mariusz „Hejter” Słoński?

Wiele osób zastanawia się kim jest „Hejter”, który ma zawalczyć na najbliższej gali Fame MMA. Tak naprawdę nazywa się Mariusz Słoński i w dużym skrócie jest influencerem. Zdobył popularność dzięki swoim występom w filmach YouTuberów takich jak Lord Kruszwil czy Kamerzysta.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Marcin "The Polish Zombie" Wrzosek. Kim jest zawodnik Fame MMA?

Jego walki na Fame MMA stały się elementem, który przyczynił się do jeszcze większej rozpoznawalności w świecie influencerów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez 💥Mariusz Słoński (@hejter_96)

Walki na Fame MMA i Hype

Jego debiut w federacji miał miejsce podczas Fame MMA 7, gdzie zmierzył się z Tomkiem Olejnikiem. Wcześniejsze informacje o tym, że Hejter trenował judo w przeszłości, spotkały się z pewnymi kontrowersjami. W jednym z wywiadów dziennikarz przeprowadził test wiedzy związanej z judo, który ujawnił pewne sprzeczności w opowieściach Hejtera. Niemniej jednak jego umiejętności na ringu podczas walki z Olejnikiem udowodniły, że miał wcześniejsze doświadczenie sportowe.

Występy Hejtera na galach Fame MMA obejmują również pojedynki przeciwko innym znaczącym twórcom. Na Fame MMA 8 stanął naprzeciwko Patryka Barana, znanego jako Mortalcio. Pomimo porażki w tym starciu, Hejter wciąż pozostał ważną postacią na scenie freak-fightów.

Kolejny moment zapisał się w historii podczas gali Hype 1, gdzie ostatecznie stawił czoła Marcinowi Krasuckiemu, znanemu jako Rafonix. W wyniku tej walki Hejter zyskał jeszcze większą popularność, zwyciężając w spektakularny sposób. Do oktagonu Fame MMA powrócił na 13. galę tej federacji. Niestety pojedynek nie został rozstrzygnięty z powodu włożenia palca do oka. Na kolejnej gali zmierzył się z Dawidem Malczyńskim. Zarówno ten pojedynek, jak i kolejny na Fame 16 z Amadeuszem Roślikiem przegrał.

Fame MMA 19

Po passie porażek, Hejter nie składa broni. Został uczestnikiem gali Fame MMA 19, która odbędzie się w Krakowskiej Tauron Arenie. Jego przeciwnikiem będzie Natan Marcoń, znany jako Bóg Estetyki. Rywal Słońskiego jest mniej doświadczony. Do tej pory stoczył dwa przegrane pojedynki podczas gal Fame MMA 16 i 18. Ich walka odbędzie się w formule K-1.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest walczący na Fame MMA Bóg Estetyki? Wszystko, co powinniście wiedzieć

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez 💥Mariusz Słoński (@hejter_96)

Hejter. Ile ma lat, waga i wzrost

Ile lat ma Hejter? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie poniżej. Według ogólnodostępnych informacji Mariusz Słoński urodził się w 1996 roku. Ma obecnie 25 lat. Jak wygląda reszta jego parametrów? Jego imponujący wzrost to około 184 centymetry, a waga oscyluje w granicach 65 kilogramów. Dzięki takim warunkom charakteryzuje się szybkością oraz zwinnością podczas walki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez 💥Mariusz Słoński (@hejter_96)

Hejter. Instagram, YouTube, social media

Popularność Mariusza Słońskiego wykracza poza ring FAME MMA.  Jego profil – @hejter_69 ego kanał na obserwuje ponad 230 tysięcy osób.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Fame MMA 19 - wszystko, co powinniście wiedzieć. Data, miejsce, bilety, ppv

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top