Connect with us
mariusz raduszewski i natalia siwiec
Fot. YouTube / JastrzabPost

Lifestyle

Mariusz Raduszewski. Kim jest mąż Natalii Siwiec?

Ludzie często wyszukują informacje, kim jest mąż Natalii Siwiec – Mariusz Raduszewski. Po lekturze tego materiału będziecie wiedzieli już znacznie więcej, zapraszamy.

Kim jest Mariusz Raduszewski?

Kim jest Mariusz Raduszewski? Raduszewskiego najkrócej można by opisać sformułowaniami, że to mąż Natalii Siwiec i biznesmen. Tak naprawdę niewiele o nim wiadomo, ale w tym artykule postaraliśmy się zebrać wszystkie informacje w całość.

Raduszewski ma obecnie 48 lat i pochodzi ze Szczecina. W wolnych chwilach… pisze scenariusze. Jak można było przeczytać na Instagramie (gdzie obserwowało go ponad 150 tysięcy osób!), póki co tylko do szuflady. Obserwowało, bowiem mężczyzna usunął konto.

Był reprezentantem Polski w piłce plażowej. Co ciekawe, miał tam pseudonim “Diabeł”. Na YouTube można znaleźć ciekawe nagranie z tamtych lat, w którym Raduszewski jest wodzirejem w autokarze, w którym piłkarze śpiewają “Żeby Polska była Polską”.

Mariusz Raduszewski i Natalia Siwiec

Mogło by się wydawać, że tak piękna kobieta jak Natalia Siwiec zmienia facetów jak rękawiczki. Nic bardziej mylnego. Po związku z Damianem Gorawskim, jej serce od wielu lat należy właśnie do Mariusza Raduszewskiego.

Jak przyznała sama Siwiec w wywiadzie dla gazeta.pl, poznała swojego męża w 2002 roku na dyskotece po wyborach Miss Bałtyku.

Znają się już kilkanaście lat, ale ślub wzięli w Las Vegas w 2012 roku. Do ślubu w Polsce jeszcze nie doszło, choć modelka wybrała już suknię w popularnym programie telewizyjnym “Salon sukien ślubnych” emitowanym w TLC. Program miał jednak miejsce w 2015 roku, więc wydaje się, że para nie planuje drugiego ślubu – już w Polsce.

 

Nie chodzimy na randki, zresztą nigdy nie chodziliśmy na randki. Kino czy zwykła kolacja na mieście to nie randka. Dla nas dłuższą randką jest wyjazd tylko we dwoje w jakieś piękne dalekie miejsce za granicą, gdzie jesteśmy tylko dla siebie, pijemy drinki, imprezujemy, kochamy się. Lubimy czasem odciąć się od świata i od codzienności. Zostawiamy córkę pod dobrą i opieką i cieszymy się sobą. To jest I potrzebne, żeby ogień nie wygasł – mówi o związku z Raduszewskim modelka.

Mariusz Raduszewski – biznes

Mariusz Raduszewski jest menadżerem celebrytki, jak również biznesmenem.

Według informacji “Wprost”, Raduszewski wyjechał do Ameryki Południowej, gdzie zrobił karierę jako współudziałowiec spółki, która świadczy usługi dla FM Group. Tak, to ta firma dystrybuująca kosmetyki, która kojarzy się z młodymi ludźmi w garniturach.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Paulina Wyka – kim jest partnerka Macieja Zakościelnego?

Zresztą to właśnie podczas pobytu w Ameryce Południowej rozwinął się jego związek z Siwiec.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez N🔺tH (@nataliasiwiec.official)

Mariusz Raduszewski – dzieci

Razem z Natalią Siwiec ma córkę Mię, która urodziła się w 2017 roku.

Poza tym ma syna z poprzedniego małżeństwa – Mateusza. Obecnie jest on już pełnoletni i bardzo podobny do ojca. Medialne powiązania z pewnością nie wychodzą mu na złe. Na swoim koncie na Instagramie @mateusz.raduszewski zgromadził już blisko 29 tysięcy obserwujących, a wiele ze zdjęć sprzed kilku lat pochodzi właśnie z wyjazdów z ojcem i macochą. Co ciekawe, liczba jego obserwujących na Instagramie zmalała o ponad dwa tysiące w ostatnich latach.

4.3/5 (liczba głosów: 49)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top