Connect with us
mariusz raduszewski i natalia siwiec
Fot. YouTube / JastrzabPost

Lifestyle

Kim jest Mariusz Raduszewski, mąż Natalii Siwiec?

Ludzie często wyszukują informacje, kim jest mąż Natalii Siwiec – Mariusz Raduszewski. Po lekturze tego materiału będziecie wiedzieli już znacznie więcej, zapraszamy.

Kim jest Mariusz Raduszewski?

Raduszewskiego najkrócej można by opisać sformułowaniami, że to mąż Natalii Siwiec i biznesmen. Tak naprawdę niewiele o nim wiadomo, ale w tym artykule postaraliśmy się zebrać wszystkie informacje w całość.

Raduszewski ma 45 lat i pochodzi ze Szczecina. W wolnych chwilach… pisze scenariusze. Jak można przeczytać na Instagramie (gdzie obserwują go ponad 152 tysiące osób!), póki co tylko do szuflady.

Był reprezentantem Polski w piłce plażowej. Co ciekawe, miał tam pseudonim “Diabeł”. Na YouTube można znaleźć ciekawe nagranie z tamtych lat, w którym Raduszewski jest wodzirejem w autokarze, w którym piłkarze śpiewają “Żeby Polska była Polską”.

Mariusz Raduszewski i Natalia Siwiec

Mogło by się wydawać, że tak piękna kobieta jak Natalia Siwiec zmienia facetów jak rękawiczki. Nic bardziej mylnego. Po związku z Damianem Gorawskim, jej serce od wielu lat należy właśnie do Mariusza Raduszewskiego.

Jak przyznała sama Siwiec w wywiadzie dla gazeta.pl, poznała swojego męża w 2002 roku na dyskotece po wyborach Miss Bałtyku.

Znają się już kilkanaście lat, ale ślub wzięli w Las Vegas w 2012 roku. Do ślubu w Polsce jeszcze nie doszło, choć modelka wybrała już suknię w popularnym programie telewizyjnym “Salon sukien ślubnych” emitowanym w TLC.

 

– Nie chodzimy na randki, zresztą nigdy nie chodziliśmy na randki. Kino czy zwykła kolacja na mieście to nie randka. Dla nas dłuższą randką jest wyjazd tylko we dwoje w jakieś piękne dalekie miejsce za granicą, gdzie jesteśmy tylko dla siebie, pijemy drinki, imprezujemy, kochamy się. Lubimy czasem odciąć się od świata i od codzienności. Zostawiamy córkę pod dobrą i opieką i cieszymy się sobą. To jest I potrzebne, żeby ogień nie wygasł – mówi o związku z Raduszewskim modelka.

Mariusz Raduszewski – biznes

Mariusz Raduszewski jest menadżerem celebrytki, jak również biznesmenem.

Według informacji “Wprost”, Raduszewski wyjechał do Ameryki Południowej, gdzie zrobił karierę jako współudziałowiec spółki, która świadczy usługi dla FM Group. Tak, to ta firma dystrybuująca kosmetyki, która kojarzy się z młodymi ludźmi w garniturach.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Paulina Wyka – kim jest partnerka Macieja Zakościelnego?

Zresztą to właśnie podczas pobytu w Ameryce Południowej rozwinął się jego związek z Siwiec.

Mariusz Raduszewski – dzieci

Razem z Natalią Siwiec ma córkę Mię, która urodziła się w 2017 roku.

Poza tym ma syna z poprzedniego małżeństwa – Mateusza. Obecnie ma on już kilkanaście lat i jest bardzo podobny do ojca. Medialne powiązania z pewnością nie wychodzą mu na złe. Na swoim koncie na Instagramie zgromadził już blisko 31 tysięcy obserwujących, a wiele ze zdjęć pochodzi właśnie z wyjazdów z ojcem i macochą.

4.3/5 (liczba głosów: 48)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top