Connect with us
marta ćwiertniewicz
Fot. Instagram @mcwiertniewicz

Telewizja

Marta Ćwiertniewicz. Co wiadomo o pięknej dziennikarce Polsatu Sport?

Marta Ćwiertniewicz – co wiadomo o uroczej dziennikarce sportowej pracującej w Polsacie Sport? Przedstawiamy informacje na temat jej życia zawodowego i prywatnego.

Kim jest Marta Ćwiertniewicz?

Kim jest Marta Ćwiertniewicz? To polska dziennikarka sportowa zawodowo zajmująca się głównie siatkówką. Jak się jednak okazuje, jej wykształcenie jest niezwykle daleko od pracy, jaką obecnie wykonuje.

Kobieta ukończyła bowiem studia licencjackie na kierunku Dietetyka człowieka na Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie, a obecnie studiuje ten sam kierunek na studiach magisterskich na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Kariera w mediach

Trzeba przyznać, że kariera Marty Ćwiertniewicz to naprawdę ciekawa historia. Kobieta ma bowiem wiedzę związaną z dietetyką, a przed pracą w Polsacie rozpoczęła pracę jako trener personalny w jednym z klubów fitness w Warszawie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Aleksandra Pika - co wiemy o wschodzącej gwieździe TVP Sport?

Na szczęście dla jej wszystkich fanów następnie skupiła się na dziennikarstwie i od marca 2020 roku Polsat jest jej jedynym miejscem pracy. Jedynym, a jednocześnie pierwszym, co jednak nie może dziwić ze względu na wiek pięknej dziennikarki. W stacji ze słońcem w logo pracuje od lipca 2017 roku.

Poza siatkówką od czasu do czasu zajmuje się także innymi sportami. Pracowała m.in. przy kolarskim Tour de Pologne, piłkarskim Pucharze Polski, siatkówce plażowej czy piłkarskich eliminacjach do MŚ 2022 w Katarze.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Sara Kalisz. Co wiadomo o pięknej dziennikarce TVP?

Poza przeprowadzaniem wywiadów z ludźmi ze świata siatkówki, zajmuje się także przygotowaniem materiałów dla magazynu „7Strefa” emitowanego w Polsacie Sport.

Wiek, rodzina, dzieci

Marta Ćwiertniewicz urodziła się w lutym 1996 roku, ma więc 26 lat. Nie ma dzieci, nic nie wiadomo też na temat jej życiowego partnera.

Marta Ćwiertniewicz w mediach społecznościowych

Dziennikarkę Polsatu Sport możecie spotkać w dwóch mediach społecznościowych. Jako @mcwiertniewicz jest obecna na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 5,5 tysięcy osób.

Na Twitterze zebrała natomiast nieco ponad 2,3 tys. obserwujących. W obu mediach jest dość aktywna, dzięki czemu można z nią podyskutować, a dodatkowo obserwować pracę zza kulis.

4.9/5 (liczba głosów: 7)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top