Connect with us
marta kołdej nasz nowy dom
Fot. Telewizja Polsat - polsat.pl

Telewizja

Marta Kołdej – co wiadomo o nowej architekt z „Naszego nowego domu”?

Wraz z nowym sezonem programu „Nasz nowy dom” do ekipy projektantów dołączyła Marta Kołdej. Kim jest kobieta, która będzie projektować domy dla potrzebujących?

Kim jest Marta Kołdej?

Kim jest nowa projektantka, która dołączyła do ekipy programu „Nasz nowy dom” w jego już siedemnastym sezonie? Marta Kołdej jest oczywiście architektem, a pasja do projektowania jest w niej od wielu lat.

Kobieta będzie czwartym architektem w programie – obok Martyny Kupczyk, Macieja Pertkiewicza i Wojciecha Strzelczyka. Wydaje się więc, że pozostali mają więcej pracy zawodowej albo nie chcą już brać udziału w programie. Dlaczego? W poprzednich sezonach trójka architektów obsługiwała dwie emisje programu tygodniowo, a jesienią 2021 roku emitowany jest tylko jeden odcinek tygodniowo, a architektów jest aż czterech.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Maciej Pertkiewicz - co wiadomo o architekcie z "Naszego nowego domu"?

Z architekturą i projektowaniem Marta Kołdej jest związana bowiem już od dwudziestu lat. Ukoronowaniem swojej pasji były ukończone studia na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej.

Jej udział w programie nie jest oczywiście przypadkiem. Kobieta od lat śledzi programy telewizyjne związane z metamorfozami domów, a teraz po wygranym castingu sama stanie w centrum uwagi.

Z pewnością wybór do programu był świadomą decyzją producentów. Marta Kołdej uwielbia kontakt z ludźmi, a w pracy zawodowej projektuje właśnie głównie domy i mieszkania dla rodzin. Na razie sama przyznaje, że udział w programie to dla niej wielkie wyzwanie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Przemysław Oślak – co wiadomo o szefie ekipy z „Nasz nowy dom”?

Inne pasje projektantki

Nie jest żadną tajemnicą, że poza pasją do architektury Marta Kołdej uwielbia także malować. Widać to szczególnie po Instagramie kobiety, który pełen jest pięknych i inspirujących obrazów. Oznacza je hasztagiem #martakoldejgallery.

Na obrazach prezentuje wszystko to, co ją inspiruje. Znajdziemy tam budynki czy ludzi, ale także maszyny.

Kobieta angażuje się także charytatywnie. Nie jest to jednak zbieranie do puszek, a aktywizacja społeczności poprzez sztukę. Jeśli dobrze rozumiemy, chodzi o bezpłatne propagowanie sztuki jako sposobu na spędzanie wolnego czasu.

W programie „Nasz nowy dom” także będzie miała szansę na połączenie przyjemnego z pożytecznym, projektując domy i mieszkania dla potrzebujących rodzin.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez M. Kołdej (@martakoldej)

Wiek, rodzina

Kobiet o wiek się nie pyta, a Marta Kołdej bardzo dobrze ukrywa takie informacje. Mimo szczerych chęci nie znamy jednak wieku kobiety.

Wiadomo natomiast, że ma dwójkę dzieci – Szymona i Anię. Chłopiec ukończył już dwanaście lat, a jego siostra jest o pięć lat młodsza.

Marta Kołdej w mediach społecznościowych

Jak wspomnieliśmy wyżej, Marta Kołdej jest aktywna na Instagramie. Kobieta jest tam obecna jako @martakoldej. Jeśli jednak liczycie na fotografie z planu programu „Nasz nowy dom” albo z życia prywatnego, to nie tym razem. Projektantka zamieszcza tam praktycznie wyłącznie zdjęcia swoich prac. Jej twórczość obserwuje dotąd niecałe 200 osób, ale liczba ta z pewnością wzrośnie po pierwszych odcinkach „Naszego nowego domu” z jej udziałem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez M. Kołdej (@martakoldej)

4.8/5 (liczba głosów: 19)
1 Comment

1 komentarz

  1. Piotr

    12 września 2021 at 17:50

    Wstrętne babsko; pokaże kim jest na pewno –

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top