Connect with us
Marta "Linkimaster" Linkiewicz
Fot. YouTube / THEUNBOXALL

Sport

Marta Linkiewicz – kim jest influencerka i gwiazda Fame MMA?

Kim jest Marta Linkiewicz, najbardziej znana jako „Linkimaster”? W tym artykule przedstawiamy jej sylwetkę i najważniejsze fakty z nią związane.

Kim jest Marta Linkiewicz?

Marta „Linkimaster” Linkiewicz jest popularną influencerką, a przede wszystkim osobą internetową. Pierwszy wzrost popularności, który rozpoczął się w 2015 roku, dały jej kontrowersyjne wypowiedzi, opowieści oraz materiały na tematy seksualne. Aktualnie jednak Marta Linkiewicz jest rozpoznawana przede wszystkim ze swojego angażu w federację MMA. Instagramerka w krótkim czasie stała się weteranką oktagonu tej federacji.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Marta Linkiewicz (@linkimaster)

 

„Linki” urodziła się 16 lutego 1997 roku. Najbliższy raz do oktagonu wejdzie więc mając 25-lat. Póki co nic nie wiadomo o jej partnerze, jeśli takowy istnieje. Kobieta nie ma też dzieci. W jej życiu liczą się teraz inne rzeczy. Influencerka jest obecnie super gwiazdą na Instagramie. Kobieta tworzy własne marki, a także współpracuje z wieloma zewnętrznymi firmami. Ciężko znaleźć obecnie kogoś kto śledzi życie polskiego internetu, kto o niej nie słyszał

„Linkimaster” w Fame MMA

Przeszłość „Linkimaster” była burzliwa i pełna wrażeń. 25-latka nie ukrywa tego, że jej życie toczyło się wokół ciągłych imprez, uprawiania seksu oraz  stosowania używek. Chcąc lub nie chcąc, Marta Linkiewicz musiała przynajmniej w jakimś stopniu od tego odejść. A to dlatego, że stała się sportowcem. Zaproponowano jej bowiem udział na gali Fame MMA 3. Zmierzyła się tam z Esmeraldą Godlewską, którą pokonała w mniej niż 60 sekund. Była to pierwsza walka kobiet w tej młodej wtedy federacji.

Włodarze Fame MMA dostrzegli zainteresowanie tym pojedynkiem, więc zdecydowali, że walką wieczoru kolejnej gali będzie starcie o pas mistrzowski kobiet. „Linkimaster” została zestawiona z Anielą „LilMasti” Bogusz, która błyskawicznie wygrała tę walkę. Po porażce Linkiewicz obiecała wszystkim, w tym i sobie, że od tej pory potraktuje sport poważnie. Influencerka przeszła na dietę i zaczęła dużo ćwiczyć. Efektami była seria dwóch kolejnych zwycięstw w oktagonie. Najpierw po świetnej walce wieczoru gali Fame MMA 6, kiedy to wygrała na punkty z nieprzewidywalną „Zusje”. Następnie, we wrześniu 2020 roku bez najmniejszych problemów zdominowała Martę „Martirenti” Rentel, która nie przeciwstawiła się jej w żaden sposób.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
"Martirenti". Kim jest popularna influencerka i zawodniczka Fame MMA?

Na Fame MMA 10 ujrzeliśmy więc walkę Marta Linkiewicz vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk, której stawką był pas mistrzowski. „Linki” zdominowała i wygrała na punkty zdobywając upragniony pas. Utrzyma go przynajmniej do 26 marca gdy jednak będzie musiała przeciwstawić się najcięższej rywalce w federacji, jaką jest Karolina „Way Of Blonde” Brzuszczyńska.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Karolina "Way of Blonde" Brzuszczyńska. Kim jest gwiazda Fame MMA?

„Linkimaster” w mediach społecznościowych

Walki w Fame MMA mogą być najlepszym, co zdarzyło się Marcie Linkiewicz. Celebrytka dzięki diecie i treningom przeszła sporą metamorfozę, tracąc na wadze, a zyskując na sylwetce i figurze godnej pozazdroszczenia. Tysiące obserwatorów chwali i komplementuje ją za to, jak dobrze teraz wygląda. 25-latka jest tego świadoma i chętnie prezentuje swoje kształty. Jej odważne zdjęcia i filmy znajdziemy zarówno na Instagramie (@linkimaster), gdzie śledzi ją ponad 1,3 miliona osób, jak i portalu OnlyFans, który jest dużo bardziej przychylny na publikowanie tego typu treści.

Podsumowując, Marta Linkiewicz samodzielnie stworzyła wielką markę w internecie bazując na nietypowych fundamentach. Po mimo tego, że jest osobą kontrowersyjną, nie można jej odebrać rozgłosu i popularności. Po za tym, to nie jej wina, że treści które publikuje na portalach społecznościowych trafiają do tak ogromnego grona odbiorców.

Na kolejnych slajdach znajdziecie kilka zdjęć kobiety.

Wstecz1 z 6
Użyj strzałek ← → do przeglądania

4.9/5 (liczba głosów: 9)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top