Connect with us
"Martirenti" Marta Rentel Fame MMA 12
Fot. Instagram @martirenti

Sport

„Martirenti”. Kim jest popularna influencerka i zawodniczka Fame MMA?

Jakkolwiek interesując się polskim światem influencerów ciężko nie słyszeć o Marcie „Martirenti” Rentel. Kobieta jest niezwykle popularna co sprawiło, że bardzo szybko jej osobą zainteresowała się federacja Fame MMA. Kim jest jedna z gwiazd dwunastej gali?

Kim jest Marta Rentel?

Gala Fame MMA 12 to aż dwie walki kobiet. Tą zdecydowanie bardziej wyczekiwaną i medialną jest starcie „Zusje” vs Marta „Martirenti” Rentel. Obie kobiety są niezwykle popularne, lecz w polskim internecie to zdecydowanie „Renti” rozdaje karty. Możemy ją kojarzyć przede wszystkim z jednego z najpopularniejszych kanałów na polskim YouTube’ie – „Beksy”. Kobieta przejęła pałeczkę po wcześniejszych prowadzących: Nadii Długosz i Oli Nowak, które są często wymieniane wśród największych gwiazdami polskiego internetu. Podobnie jest z omawianą przez nas 26-latką.

 

„Martirenti” prowadzi również własny kanał, na którym pojawiają się vlogi i wyzwania. Jego treść i forma przypomina te, które możemy znaleźć chociażby u Ekipy Friza bądź w Teamie X. Influencerka w bardzo dużym stopniu dba o zdrowie i odpowiednie odżywianie. Posiada certyfikat instruktorki fitness.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Marta Rentel (@martirenti)

 

Oczywiście, jak można się domyśleć, Marta Rentel wykorzystuje swoją popularność do podróżowania i zawierania współprac ze znanymi markami. Efekty których możemy często zobaczyć na Instagramie bądź TikToku. Jeden raz okazało się to jednak zgubne. Młoda kobieta jest autorką jednej z największych dram pierwszych dni obecności koronawirusa w Polsce. To dlatego, że gdy wirus pojawił się w naszym kraju, „Martirenti” pojechała do Dubaju. Przekrój tej sytuacji można zobaczyć na filmie znanego krytyka innych YouTuberów „Gargamela”. (Materiał o „Martirenti” od 8:38 do 11:50).

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Weronika Jezierska. Kim jest cudowna ring girl i streamerka "Vercious"?

„Martirenti” w Fame MMA

O dotychczasowej przygodzie Marty Rentel z Fame MMA  nie można na razie zbyt wiele powiedzieć. To dlatego, że dotychczasowo walczyła raz, rok temu na gali Fame MMA 7. Nie udało się jej jednak za wiele pokazać, ponieważ pozwoliła szybko zdominować się faworyzowanej Marcie „Linkimaster” Linkiewicz. Wiele osób uznało, że „Martirenti” zrobiła z siebie pośmiewisko. Nie tyle w samej walce co na konferencji i wywiadach przed galą.

 

Dlatego właśnie zdecydowanie więcej fanów jest przeciwko niej niż za nią w kolejnej walce, która już niedługo. Rentel twierdzi jednak, że nic sobie z tego nie robi, a nawet ta niechęć motywuje ją do działania i zwycięstwa. Zadanie nie będzie jednak łatwe, ponieważ jej rywalką jest „Zusje”, która już od dawna kręci się w okolicy pasa mistrzowskiego, będąc jedną z najbardziej cenionych i najlepiej przygotowanych do walki dziewczyn w federacji Fame MMA.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Monika Laskowska - co wiadomo o dziennikarce znanej z mma?

Marta Rentel – wiek, wzrost, waga, związek

„Martirenti” przyszła na świat w 1995 roku, co oznacza, że 2021 jest rokiem jej 26 urodzin. Ciężko powiedzieć, jaka jest jej aktualna waga, ponieważ najnowsze dane w tej kwestii pochodzą z września 2020 roku, kiedy odbyła się jej ostatnia walka i przede wszystkim oficjalne ważenie. Wtedy kobieta wniosła na wagę 57,5 kilograma. Na aktualizację tych danych trzeba zaczekać do 19 listopada 2021 roku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Marta Rentel (@martirenti)

 

Głośnym związkiem kobiety była jej relacja z innym zawodnikiem Fame MMA, Michałem Gałą. Poznała go w programie „Fame or Shame”, w którym oboje wzięli udział. 26-latka powiedziała jednak po czasie, że ich znajomość określa bardziej jako „friends with benefits”.

„Martirenti” w mediach społecznościowych

26-latka rozbija bank pod względem liczby obserwujących na każdej swojej platformie. 2,4 miliona obserwujących, średnio 10 milionów wyświetleń miesięcznie i łącznie 75 milionów polubień wszystkich postów. To liczby wyciągnięte z TikToka, które spokojnie wskazują na to, że kobieta jest jedną z gwiazd tej platformy.

 

Nieco skromniej, ale nadal pokaźnie prezentuje się jej Instagram. 670 tysięcy obserwujących, średnio 50 tysięcy like’ów pod każdym postem. „Martirenti” ewidentnie ma tu ogromne pole do popisu, ale kobieta może być spokojna o to, że jej liczby szybko wzrosną w najbliższym czasie. To dlatego, że przed nią jeszcze druga konferencja, materiały promocyjne przed galą Fame MMA 12, a także sama walka z „Zusje”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Marta Rentel (@martirenti)

5/5 (liczba głosów: 1)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top