Connect with us
Martyna Jachimek kim jest partnerka Paryka Makucha Patryk Makuch partnerka
Fot. Instagram / @maartizle

Sport

Martyna Jachimek. Kim jest seksowna partnerka Patryka Makucha?

Patryk Makuch to czołowy piłkarz Cracovii. Od kilku lat spotyka się z Martyną Jachimek. Kim jest partnerka Patryka Makucha? Odpowiadamy w artykule.

Martyna Jachimek. Kim jest partnerka Patryka Makucha?

Patryk Makuch to piłkarz Cracovii grający na pozycji pomocnika. Mimo tego, że zawodnik gra obecnie w Krakowie to pochodzi z Łodzi. W tym mieście urodziła się i wychowywała także Martyna Jachimek. Para ma już długi staż. Są ze sobą od czasów szkolnych.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Magdalena Hładun. Kim jest piękna żona Dominika Hładuna z Legii?

Kobieta jeździ na mecze każdej drużyny, w której występował Patryk Makuch. Partnerka oczywiście kocha go szaleńczą miłością i nie pozostawi samemu sobie. Zdecydowanie nie można powiedzieć, że obecna dziewczyna piłkarza wybierając go na bratnią duszę, kierowała się pieniędzmi czy sławą. Zakochani wydają się zachowywać, jakby dopiero co zakwitło w nich uczucie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Relleciga Polska (@relleciga.pl)

Czym zajmuje się partnerka Patryka Makucha? Praca, hobby, pasja

Martyna Jachimek to wykształcona i ambitna kobieta. Uczęszczała do XV LO im. Jana Kasprowicza w Łodzi. Studniówkę spędziła z Patrykiem Makuchem na parkiecie. Od 2o19 roku studiuje architekturę na Politechnice Łódzkiej. W wolnym czasie pozuje natomiast do zdjęć. Jest towarzyską osobą. Przyjaźni się z innymi dziewczynami piłkarzy Cracovii, na przykład Olą Kwiek. Lubi dobrze się bawić i podróżować. Odwiedziła już takie miejsca jak Monako, Francję, Cypr, czy Tajlandię. Bardzo lubi zwierzaki, zarówno domowe, jak i te większe.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Magda Wszołek. Kim jest urocza partnerka Pawła Wszołka z Legii?

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez MARTYNA JACHIMEK (@maartizle)

Martyna Jachimek. Ile ma lat, wzrost, kolor oczu, włosów, tatuaże

Dziewczyna Patryka Makucha wyróżnia się swoją oryginalną urodą. Ma długie, kręcone włosy. Ma około 170 cm wzrostu. Jest rówieśniczką swojego chłopaka. Ma 24 lata. Posiada jasnoniebieskie oczy, które lubi podkreślić mocniejszym makijażem. Lubi ubierać mocne, wyraziste kreacje, którymi chwali się w mediach społecznościowych. Obecnie nie ma widocznych tatuaży na ciele.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez MARTYNA JACHIMEK (@maartizle)

Marta Jachimek. Instagram. Profile społecznościowe WAGs

Nazwa profilu Martyny Jachimek na Instagramie to @maartizle. Partnerka Patryka Makucha ma na nim wstawione prawie 100 postów. Ukazują one głównie samą Martynę, ale także jej ukochanego oraz przyjaciół. Wstawia także relacje z licznych podróży. Martyna Jachimek może pochwalić się bardzo dużą liczbą obserwujących na tym medium.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Milena Wieczorek. Kim jest piękna narzeczona Sebastiana Kowalczyka z Pogoni?

Prawie 16 tysięcy followersów plasuje ją w czołówce WAGs Ekstraklasy pod względem ilości fanów. Konto dziewczyny Patryka Makucha jest publiczne, więc każdy może zobaczyć jego zawartość.

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top