Connect with us
martyna kupczyk
Fot. YouTube / Polsat

Telewizja

Martyna Kupczyk – co wiadomo o architekt z „Naszego nowego domu”?

Martyna Kupczyk jest doskonale znana telewidzom z programów Polsatu – „Nasz nowy dom” oraz „Taniec z gwiazdami”. Co jednak wiadomo o jej życiu prywatnym i zawodowym poza remontowym programem?

Kim jest Martyna Kupczyk?

Martyna Kupczyk jest architektem, znanym głównie z projektowania przestrzeni w programie „Nasz nowy dom”.

Jest niezwykle lubiana przez fanów programu za swoje projekty. Po odcinkach w mediach społecznościowych można znaleźć setki komentarzy osób zachwyconych projektem. „Super efekt końcowy„, „uwielbiam projekty Pani Martyny” – takie i wiele innych komentarzy bez problemu znajdziecie pod postami na profilu „Nasz nowy dom” na Facebooku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Maciej Pertkiewicz - co wiadomo o architekcie z "Naszego nowego domu"?

Pochodzi z Piotrkowa Trybunalskiego, choć obecnie mieszka w Warszawie. Ukończyła Uniwersytet Łódzki na kierunku Architektura i Urbanistyka.

Jako ciekawostkę możemy podać, że jest fanką klubu piłkarskiego FC Barcelona.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Martyna Kupczyk (@martyna_kupczyk)

Wiek, partner, dzieci

Kobiet nie wypada pytać o wiek, a ona sama nigdzie nie zdradziła tej tajemnicy.

Chętnie fotografuje się ze swoją córką, która ma na imię Kornelia. Widać, że bardzo kocha swoje dziecko. Córka Martyny Kupczyk w lipcu 2022 r. ukończyła siedem lat.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Martyna Kupczyk (@martyna_kupczyk)

Nie wiadomo także, kim jest były partner Martyny Kupczyk. Były, bowiem na prywatnym koncie na Facebooku ma od dawna ustawiony status „wolny”. Nie pokazuje się też publicznie z żadnym mężczyzną – ani na różnych wydarzeniach, ani na zdjęciach w mediach społecznościowych.

Co robi poza programem „Nasz nowy dom”?

Na co dzień Martyna Kupczyk jest właścicielką własnego biura projektowego. „eMKa”, bo tak się nazywa, ma dwie siedziby – na Mokotowie w Warszawie oraz w Piotrkowie Trybunalskim. Firma z sukcesami istnieje od listopada 2012 roku, więc już ponad dziesięć lat.

Firma zajmuje się kompleksowymi projektami architektoniczno-budowlanymi. Robi to także z uwzględnieniem uzbrojenia terenu, przyłącza wody, kanalizacji, gazu czy energii elektrycznej. Jeśli interesują was indywidualne projekty zjazdu na działkę z drogi publicznej – tak, tym także zajmuje się firma Martyny Kupczyk.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Wojciech Strzelczyk – co wiadomo o architekcie „Nasz nowy dom”?

Ile kosztuje projekt od znanej architekt? Stawki są oczywiście tajne, ale jeśli jesteście zainteresowani taką usługą, bez problemu znajdziecie w Internecie kontakt do biura projektowego „eMKa”. Chociażby za pomocą profilu firmy na Facebook.

Prowadzi także galerię Vintage House, gdzie zajmuje się sprzedażą różnych niezwykłych rzeczy. Są to nie tylko meble, ale także obrazy czy elementy dekoracji. Wszystkie są jednak wyjątkowe ze względu na swoją historię i styl.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Martyna Kupczyk (@martyna_kupczyk)

Występ w „Tańcu z gwiazdami”

Poza „Nasz nowy dom”, znana architekt zdobyła jeszcze większą popularność poprzez udział w niezwykle chętnie oglądanym show Polsatu „Taniec z gwiazdami”.

Razem z tancerzem Żorą Koroliowem para wzięła udział w ósmej edycji programu na antenie Polsatu wiosną 2018 roku. Odpadli w czwartym odcinku, zajmując tym samym ósme miejsce. Kiedy tancerz niespodziewanie zmarł pod koniec 2021 roku, pożegnała go w swoich mediach społecznściowych, co oznacza że bardzo się polubili.

Martyna Kupczyk w mediach społecznościowych

Martynę Kupczyk można spotkać w dwóch mediach społecznościowych – na Facebooku oraz Instagramie. Na tym pierwszym medium obserwuje ją imponująca liczba ponad 63 tysięcy osób. Co ciekawe, aktywnie bierze udział w społecznościowym życiu „Naszego nowego domu”, np. komentując zamieszczane przez oficjalny profil tego programu filmy.

Na Instagramie natomiast obecna jest jako @martyna_kupczyk i obserwuje ją ponad 55 tys. osób. Liczba osób regularnie rośnie w związku z cały czas stabilną i bardzo wysoką popularnością programu. Dośc powiedzieć, że Martyna Kupczyk na Instagramie zdobyła w ciągu ostatniego 1,5 roku blisko 15 tys. obserwujących.

4.4/5 (liczba głosów: 24)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top