Connect with us
marzena kawa
Fot. Instagram @marzena_kawa

Telewizja

Marzena Kawa. Co wiadomo o znanej prezenterce TVP?

Marzena Kawa to niezwykle sympatyczna dziennikarka i prezenterka telewizyjna, która możecie kojarzyć z programów Telewizji Polskiej. W tym newsie przedstawiamy wszystko, co wiadomo o jej życiu prywatnym i zawodowym.

Kim jest Marzena Kawa?

Kim jest Marzena Kawa? To zdobywająca popularność dziennikarka i prezenterka telewizyjna TVP. Pod koniec 2019 roku dołączyła do redakcji „Teleexpressu” TVP1, ale już wcześniej zdobywała popularność za pomocą „Pytania na śniadanie” TVP2 oraz „Pogody” TVP. Kojarzona jest z uśmiechem i radosnym podejściem do życia.

Co więcej, pracuje także w Polskim Radiu. Jest współprowadzącą audycję „Cztery Pory Roku” w Programie 1. Audycje mają miejsce w poniedziałki między 9:00 a 12:00.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Aleksandra Pika - co wiemy o wschodzącej gwieździe TVP Sport?

W 2021 roku była nominowana do TeleKamery w kategorii „Prezenter pogody”. Ostatecznie zajęła jednak 5. miejsce.

Jakby tego było mało, jest także… wykładowcą akademickim na Uniwersytecie SWPS.

Jak wskazuje samo nazwisko… uwielbia kawę. Pochwaliła się tym nawet w opisie profilu na Instagramie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez marzena_kawa (@marzena_kawa)

Czym w przeszłości zajmowała się Marzena Kawa?

Jej życie zawodowe od zawsze było związane z mediami. Karierę rozpoczynała w redakcji „Telewizyjnego Kuriera Warszawskiego” TVP3 Warszawa. Była także zaangażowana w programy o tematyce… medycznej, emitowane na TVP Info.

Marzena Kawa ogólnie w swojej karierze ma na koncie już ponad tysiąc materiałów informacyjnych i reportaży.

Ukończyła politologię na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Wcześniej chodziła do liceum im. Stanisława Małachowskiego w Płocku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez marzena_kawa (@marzena_kawa)

Wiek, mąż, partner

Dziennikarka i prezenterka urodziła się w 1974 roku, obecnie ma więc 48 lat. Na co dzień mieszka oczywiście w Warszawie, ale pochodzi z innego dużego miasta w województwie mazowieckim – Płocka.

Pomimo pozytywnej aury i dzielenia się swoim życiem za pomocą mediów społecznościowych, na temat rodziny Marzeny Kawy wiadomo niewiele. Od czasu do czasu publikuje zdjęcia ze swoim synem, który ma obecnie dziesięć lat. Kobieta jest bardzo religijna, a w wywiadzie z aleteia.org przyznała, że Maryja jest dla niej „niedoścignionym wzorem w byciu mamą„.

Niewiele wiadomo na temat jej partnera życiowego. To zapewne świadomy wybór, a mężczyzna nie chce być popularny jak żona. Poznali się na studiach, w 1997 roku i szybko między nimi zaiskrzyło. We wspomnianym wyżej wywiadzie kobieta wspomniała, że mają wspólne pasje.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez marzena_kawa (@marzena_kawa)

Media społecznościowe

Marzena Kawa prowadzi publiczne profile w dwóch mediach społecznościowych – Facebooku i Instagramie. Na tym pierwszym obserwuje ją 4,3 tys. osób, a na drugim jako @marzena_kawa znacznie więcej, bowiem 11,5 tys. Wstawia tam zdjęcia z pracy, a także życia prywatnego.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez marzena_kawa (@marzena_kawa)

4.7/5 (liczba głosów: 12)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top