Connect with us
Mateusz Opyrchał
Fot. Instagram @mateusz.opyrchal

Kultura

Mateusz Opyrchał. Kim jest dziennikarz radia RMF FM?

Mateusz Opyrchał to jeden ze znanych dziennikarzy radia RMF FM. Co wiadomo o jego życiu zawodowym i prywatnym? Przedstawiamy informacje, jakie udało się nam uzyskać.

Kim jest Mateusz Opyrchał

Kim jest Mateusz Opyrchał? To dziennikarz radiowy pracujący w radiu RMF FM. W 2017 roku skończył studia na kierunku administracja publiczna na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

W latach 2015 – 2017 związany był z Radiofonią 100,5 FM, czyli akademicką krakowską stacją radiową. Prowadził tam poranny program. Natomiast w 2017 roku dołączył do zespołu radia RMF FM. Prowadził takie audycje jak „Tego jeszcze nie grali”, „Imprezowy wieczór” i „Przebój Lata”.

Od 2019 w duecie z Jackiem Tomkowiczem prowadzi popołudniową audycję „Lepsza połowa dnia” nadawaną w godzinach 14 – 19. W programie zastąpił Roberta Karpowicza, który rozstał się ze stacją. Poza tym jest gospodarzem „Poplisty”, a dodatkowo w radiu RMF Classic Plus opowiada o piosenkach filmowych. Ma na koncie wywiady z największymi gwiazdami muzyki, m.in. Edem Sheeranem czy Philem Collinsem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Jacek Tomkowicz. Co wiadomo o znanym dziennikarzu radiowym?

Jest twórcą podcastu „Ostatnie dni legendy”, w którym przedstawia historie, fakty, ciekawostki związane z ostatnimi dniami życia gwiazd.

Po godzinach rozwija swoje największe hobby – grę na perkusji.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Mateusz Opyrchał (@mateusz.opyrchal)

Wiek, rodzina

Jak w przypadku wielu innych dziennikarzy radiowych, o życiu prywatnym Mateusza Opyrchała niewiele wiadomo. Nie udało nam się ustalić ile ma dokładnie lat. Jednak zważywszy na to, że studia rozpoczynał w 2009 roku, można przypuszczać, że ma około 32 lata.

Na kilku zdjęciach na jego Instagramie można znaleźć jego partnerkę Maję, ale na temat kobiety nic nie wiadomo.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Mateusz Opyrchał w mediach społecznościowych

Dziennikarz prowadzi profil na Instagramie. Znajdziemy go pod nazwą @mateusz.opyrchal, a konto na ten moment obserwuje 2662 osób. Znajdziemy tam głównie zdjęcia zza kulis pracy, ale czasami wstawia też prywatne fotografie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Mateusz Opyrchał (@mateusz.opyrchal)

3.5/5 (liczba głosów: 2)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top