Connect with us
agnieszka chylińska mąż agnieszki chylińskiej
Fot. YouTube / TVN Style

Lifestyle

Kim jest tajemniczy Marek, mąż Agnieszki Chylińskiej?

Powiedzieć, że Agnieszka Chylińska jest w Polsce znana, to nie powiedzieć nic. Na temat jej męża jednak tak naprawdę wiadomo bardzo mało pomimo ogromnej popularności żony. Sprawdziliśmy kim jest Marek, mąż Agnieszki Chylińskiej.

Agnieszka Chylińska bardzo dba o swoją prywatność

Agnieszka Chylińska jest jedną z bardziej znanych celebrytek w Polsce. Piosenkarka, autorka powieści dla dzieci, jurorka telewizyjnego show – wszystkie te aktywności sprawiają, że w naszym kraju nie sposób znaleźć osoby, która nie znałaby Chylińskiej.

Jej płyty sprzedają się bowiem bardzo dobrze, a na koncerty przed pandemią Covid-19 przychodziły tłumy ludzi. Duży skok popularności dała jej z pewnością rolą brawurowej jurorki w show TVN “Mam talent”.

Wszystko to sprawia, że z pewnością bardzo trudno jest jej ukryć swoją prywatność. To się jednak udaje. Zarówno o dzieciach, jak i przede wszystkim mężu wiadomo bardzo niewiele. Na tyle mało, że nie wiadomo jak on wygląda! Podobno szczególnie dba o to Joanna Ziędalska, przyjaciółka i menedżerka Chylińskiej.

Jednym z zainteresowań artystki jest piłka nożna, w związku czym dość często pojawia się ona na stadionach PKO BP Ekstraklasy. Często gości tam w towarzystwie jednej lub kilku osób, wśród których może być jej mąż. Problem w tym, że jeśli już fotoreporterzy robią zdjęcia ludziom przebywającym z artystką na stadionie, to tak naprawdę nie wiedzą, który z nich jest jej mężem. “Łysy blondyn z niebieskimi oczami” (piszemy o tym niżej) to zdecydowanie zbyt ogólne stwierdzenie, by jednoznacznie stwierdzić.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest Mariusz Raduszewski, mąż Natalii Siwiec?

W magazynie “Twój Styl” opisano mężczyznę następująco: “Agnieszka lubi opowiadać tę dykteryjkę. Mówiąc o Marku chętnie i serdecznie, przedstawia go w laczkach, z domestosem w ręku, kupującego mięso na schabowe. Domowy Marek to odbicie jej troskliwego ojca. Nareszcie mężczyzna, który gwarantuje stabilność, a przede wszystkim nie przynależy do destrukcyjnego świata, który ciągnął ją na dno”.

Czy mąż Agnieszki Chylińskiej ma romskie korzenie?

W wielu mediach pojawia się informacja, że mężczyzna ma romskie korzenie, ale to nieprawda. Artystka powiedziała tak kiedyś żartem, a informacja szybko się rozprzestrzeniła. Na tyle, że wielu ludzi nadało mu przydomek “cygan”. Jeśli takowy w ogóle funkcjonował albo funkcjonuje, to prawdopodobnie żartobliwie tylko w najbliższym otoczeniu artystki i jej męża. Przecież to słowo powszechnie uważane w Polsce za obraźliwe.

Chylińska w końcu postanowiła wyjaśnić sprawę raz na zawsze i zrobiła to podczas festiwalu w Sopocie.

„To dla mnie bardzo ważne. Mój mąż nie jest Romem. Przy całym szacunku dla tej grupy etnicznej, ale dawno temu pozwoliłam sobie na żart, że należę do romskiej rodziny, tylko wiele osób pomyślało, ze to prawda, i zarobiło dużo kasy dzięki temu. A prawda jest taka, że mój mąż jest łysym blondynem z niebieskimi oczami. Więc taka prawda. Może mój następny mąż będzie Romem, ale aktualny nim nie jest. Dziękuję bardzo, zależało mi na tym, żeby to powiedzieć” – wyznała.

Marek i Agnieszka Chylińska

W mediach pojawia się wersja, według której para poznała się w Petersburgu wkrótce po rozpadzie zespołu O.N.A. Miało to miejsce także po rozwodzie artystki z Krzysztofem Krysiakiem, menedżerem wytwórni muzycznej, z którym małżeństwo trwało niecałe 1,5 roku. W “Twoim Stylu” napisano jednak, że mąż Chylińskiej uważa, że pierwszy raz spotkali się w roku 2002, w Opolu.

“Pomyślałam sobie, że jeśli celem jest rodzina, to najważniejsze, żebyśmy żyli spokojnie. Musiałam się zresetować, żeby przypomnieć sobie czego w ogóle chcę – przyznała artystka w wywiadzie z magazynem “Pani”.

Zakochani pobrali się w 2010 roku w zupełnej tajemnicy. Niech świadczy o tym fakt, że opinia publiczna dowiedziała się o ślubie dwa lata później, a szczegóły do dziś są owiane tajemnicą. Nie ma także mowy o jakichkolwiek zdjęciach czy kontrolowanych przeciekach do mediów.

>
 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Chylińska (@agnieszka.chylinska)

Jak wynika z tekstów umieszczonych w piosenkach z płyty “Forever Child”, para miała kilka gorszych momentów. Kto ich jednak nie miał w związku z drugą osobą? Nieco później w wywiadzie z Kubą Wojewódzkim powiedziała jednak coś znacznie ważniejszego.

“Ja tak gadam, gadam, ale jesteśmy, trwamy, mamy troje dzieci. On wiedział zresztą z kim ma do czynienia, więc niech teraz nie ma do mnie żadnych pretensji” – zdradziła.

„Marek potrafił zobaczyć w obrazoburczej i zmęczonej życiem gwieździe człowieka, wrażliwą dziewczynę. Był wytrwały, czekał na mnie” – opowiedziała jedna z najbardziej szczerych artystek w Polsce w innym wywiadzie, dla “Twojego Stylu”.

Dzieci Agnieszki Chylińskiej i męża Marka

Para ma trójkę dzieci. To 15-letni syn Ryszard oraz córki: 11-letnia Estera i 8-letnia Krystyna.

Mąż Agnieszki Chylińskiej – praca

Biorąc pod uwagę, że w Internecie nie można znaleźć nawet zdjęcia męża Agnieszki Chylińskiej, nie będzie żadnym zaskoczeniem stwierdzenie, że nie pcha się on do świata celebrytów.

Nie do końca wiadomo też, jaki zawód wykonuje. Według pojawiających się informacji mąż Agnieszki Chylińskiej jest informatykiem albo grafikiem komputerowym. A może wykonuje i oba te zawody.

Niesamowite, że ludzie z dwóch tak różnych światów związali się i są szczęśliwi, prawda? Oczywiście życzymy im wszystkiego dobrego na resztę życia.

4.2/5 (liczba głosów: 10)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top