Connect with us
piotr jeżyna z żoną pauliną sykut-jeżyną
Fot. YouTube / Magazyn Gala

Telewizja

Piotr Jeżyna – kim jest mąż znanej prezenterki Pauliny Sykut-Jeżyny?

Piotr Jeżyna jest mężem znanej prezenterki Pauliny Sykut-Jeżyny od 2011 roku. Nadal jednak niewiele o nim wiadomo. W tym artykule znajdziecie wszystko, co do tej pory udało się ustalić.

Kim jest mąż Pauliny Sykut-Jeżyny i czym się zajmuje?

Kim jest mąż Pauliny Sykut-Jeżyny? Na temat Piotra Jeżyny tak naprawdę niewiele wiadomo. Zarówno Paulina Sykut-Jeżyna jak i jej mąż często wrzucają wspólne zdjęcia na Instagrama, ale przekazują one niewiele informacji. Emanują pozytywnymi emocjami, co jest pewnie nawet ważniejsze.

Wiadomo jednak, że Piotr Jeżyna to biznesmen. Nie jest jasne w jakiej branży działał wcześniej, ale obecnie robi to w segmencie muzycznym, bowiem jest… menedżerem swojej żony. Pojawia się z nią biznesowo na wielu imprezach (co rzecz jasna pół-żartem ułatwia także wzajemną kontrolę małżonków) oraz doradza w ruchach zawodowych.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest Mariusz Raduszewski, mąż Natalii Siwiec?

W jednym z wywiadów przyznał, że z własną żoną pracuje mu się… doskonale. Są wobec siebie w 100% szczerzy i starają się zawsze podejmować najlepsze możliwe decyzje.

Jak Paulina Sykut-Jeżyna poznała się z mężem?

Co ciekawe, Paulina Sykut poznała męża dużo wcześniej, niż zaczęli się regularnie spotykać. Miała wtedy 16 lat i została zaznajomiona z Piotrem Jeżyną przez wspólnego kolegę. Mężczyzna miał wtedy 26 lat i… dziewczynę. Wtedy zaczęli się po prostu kolegować, a czas na miłość przyszedł dwa lata później.

Co ciekawe, Piotr Jeżyna dwukrotnie oświadczał się prezenterce. Najpierw w 2007, a następnie w 2011 roku. Nie stało się tak jednak z powodu odmowy, a zasady mężczyzny, który uznaje, że jeśli para nie bierze ślubu w czasie roku od zaręczyn, trzeba oświadczyć się raz jeszcze. I tak się właśnie stało.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Piotr Jeżyna (@piotrjezyna)

Piotr Jeżyna – ślub z Pauliną Sykut

Historia miłości tej pary jest całkiem niesamowita. Zakochani poznali się bowiem już w 1998 roku. Prezenterka telewizyjna miała wtedy 17 lat i była dopiero przed wielką karierą. Co więcej, ludzie w tym wieku raczej nie mają stałych uczuć – zwłaszcza, że Sykut była niezwykle atrakcyjną nastolatką.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest tajemniczy Marek, mąż Agnieszki Chylińskiej?

Tym razem stało się jednak inaczej, a para wzięła ślub w sierpniu 2011 roku, po kilkunastu latach znajomości. Sykut była już wtedy znaną i uznaną prezenterką Polsatu. Ślub odbył się w Kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Puławach. To rodzinne strony telewizyjnej gwiazdy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Piotr Jeżyna (@piotrjezyna)

Piotr Jeżyna – wiek, dzieci

Piotr Jeżyna jest starszy od swojej żony o 10 lat. Urodził się bowiem w 1971 roku.

Para wzięła ślub dopiero po kilkunastu latach znajomości, a po kilku kolejnych na świat przyszło ich pierwsze dziecko. Róża urodziła się w grudniu 2016 roku, więc ma obecnie 5 lat.

W wywiadach Paulina Sykut-Jeżyna jasno zaznacza, że płodność nie była żadnym problemem i oboje zawsze chcieli mieć dziecko. Podkreśla jednak, że to poważna decyzja i po prostu musieli do niej dojrzeć. To bardzo rozsądne podejście.

Piotr Jeżyna – Instagram

Oboje małżonkowie mają profile na Instagramie, gdzie regularnie dzielą się swoim życiem prywatnym. Prezenterka Polsatu z racji swojej sławy zgromadziła tam znacznie więcej obserwujących niż mąż – jako @paulinasykutjezyna ma już ponad 354 tys. obserwujących. Mężczyzna też ma się jednak czym pochwalić – jako @piotrjezyna ma ponad 8 tysięcy obserwujących.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Piotr Jeżyna (@piotrjezyna)

4.5/5 (liczba głosów: 30)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top