Connect with us
michał baron boxdel
Fot. YouTube / BOXDEL

Lifestyle

Kim jest Michał „Boxdel” Baron znany z Fame MMA?

Kim jest Michał Baron, znany szerzej w internecie jako „Boxdel”? W tym artykule przedstawiamy najważniejsze fakty na temat jednego z włodarzy Fame MMA.

Kim jest Michał Baron?

Michał Baron to YouTuber i jeden z założycieli organizacji sportów walki: Fame MMA oraz Hype MMA. Pochodzi z Poznania.

Jego filmy najczęściej dotyczą różnych sytuacji, które mają miejsce w Internecie. Przygląda się nim i komentuje w swoim ciekawym stylu. Często dotyczą one innych twórców filmów na YouTube. Od czasu do czasu zamieszcza także ciekawostki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Krzysztof Rozpara - co wiadomo o jednym z włodarzy Fame MMA?

Wiele jego materiałów jest tworzonych w formie vloga – ta forma na chwilę obecną jest najczęściej obecną na kanale. Boxdel dzierży polski rekord oglądalności vloga live na YouTube – 56 000 osób na żywo w jednym momencie.

Mało kto wie, ale Michał Baron studiował prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Co ciekawe jest także producentem klipów muzycznych i managerem kanałów na YouTube. W tym aspekcie współpracuje m.in. z Remigiuszem „Remo” Łupickim. Jest również zaangażowany w agencję reklamową ISEM.

Walki na Fame MMA

Poniekąd można go nazwać także sportowcem. Walczył bowiem w jednej z walk pierwszej gali swojej własnej organizacji – Fame MMA 1. Pokonał tam przez TKO streamera Jakuba „Guzika” Szymańskiego.

Do klatki powrócił na gali Fame MMA 3. Przegrał wówczas z raperem Jakubem „Kubańczykiem” Flasem.

Pod koniec 2020 roku Michał Baron wyzwał na pojedynek Wojtka Golę – innego z włodarzy Fame MMA. Trudno ocenić, czy chodziło tylko o zainteresowanie czy panowie naprawdę rozważali taki pojedynek. Do walki nie doszło, bowiem Gola upierał się na limie wagowym, co dla Boxdela oznaczałoby zrzucenie 20 kilogramów. Ocenił on, że tak szybka strata masy ciała mogła by spowodować problemy zdrowotne.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Rafał Pasternak – co wiadomo o jednym z włodarzy Fame MMA?

Na gali Fame MMA 11 Boxdel miał oficjalnie powrócić do oktagonu swojej federacji. Na pierwszej konferencji dowiedzieliśmy się, że jego rywalem będzie debiutant Maksym „Maksymalnie” Ziółkowski. Niestety do walki ostatecznie nie doszło, ponieważ Boxdel uszkodził sobie rękę na treningu (płyn w śródręczu). Informacja ujrzała światło dzienne na ostatnią chwilę przed galą, a nowym rywalem „Maksymalnie” został Filip Zabielski. Boxdel spotkał się z ogromną krytyką, bowiem cała sytuacja wygląda tak, jakby po raz kolejny przestraszył się wyzwania, jakim jest walka w Fame MMA.

Wiek, dziewczyna Boxdela

Boxdel urodził się w 1995 roku, a więc ma 26 lat.

Mężczyzna nie jest obecnie związany z żadną kobietą albo bardzo skutecznie ukrywa związek. Jeszcze do niedawna często pokazywał się z piękną Magdaleną Loskot, ale para ewidentnie nie jest już razem. Mieli bowiem mnóstwo wspólnych zdjęć na Instagramie, po których pozostały tylko wspomnienia.

 

View this post on Instagram

 

Post udostępniony przez Madzia (@madzialoskot)

Michał Baron w mediach społecznościowych

Michał Baron jest tak naprawdę obecny we wszystkich znaczących mediach społecznościowych. Na YouTube obserwuje go imponująca liczba 1,54 mln użytkowników. Na Instagramie jako @boxdel zgromadził już natomiast ponad milion subskrybentów.

W pozostałych mediach społecznościowych jest już mniej aktywny, choć zasięgi są nie mniej imponujące. Na Facebooku zebrał bowiem dotąd 175 tys. obserwujących, a na TikToku blisko 157 tysięcy.

4.5/5 (liczba głosów: 34)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top