Connect with us
Michał Baryza
Fot. Instagram @michalbaryza

Lifestyle

Michał Baryza. Co wiadomo na temat modela znanego z „Top Model”?

Michał Baryza to model znany z programu „Top Model”. Jak dzisiaj wygląda jego kariera w modelingu, co wiadomo na temat jego życia zawodowego i prywatnego? W tym newsie zdradzamy najważniejsze informacje.

Kim jest Michał Baryza?

Kim jest Michał Baryza? To model, który dał się poznać szerokiej widowni dzięki udziałowi w programie TVN-u „Top Model”.

Wziął udział w 4. edycji programu, którą emitowano w 2014 roku. Zaszedł tam bardzo daleko, bo aż do finału, w którym ostatecznie uplasował się na drugim miejscu (zwyciężyła wówczas Osuenhe Ugonoh). Po programie udało mu się osiągnąć dość spory sukces, brał bowiem udział w licznych pokazach, a także współpracował ze znanymi markami i projektantami, takimi jak Paprocki&Brzozowski, Nuno Gama, Gavel czy Łukasz Jemioł. Występował w sesjach dla magazynów, chociażby „Gentelman” czy „Joy”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kamila Szczawińska. Co wiadomo na temat znanej modelki?

Do dzisiaj pojawia się na wybiegach, wszystko wskazuje jednak na to, że obecnie modeling zszedł na drugi plan. Baryza skończył studia na dwóch kierunkach: fizjoterapia i wychowywanie fizyczne i na co dzień realizuje się w zawodzie fizjoterapeuty, czym z chęcią dzieli się w swoich mediach społecznościowych. Ma własny gabinet fizjoterapii, a pacjentów przyjmuje w Warszawie i Toruniu.

Jak sam przyznaje, pracy tej poświęca dużo czasu i traktuje ją bardzo poważnie. „Rehabilituję ludzi sprawnych i niepełnosprawnych stawiam na nogi. (…) Pan Bóg obdarował mnie takim zmysłem, takim dotykiem, że usprawniam ludzi w krótkim czasie. Wykorzystuję to i staram się pomagać ludziom jak najwięcej” – mówił jakiś czas temu w wywiadzie dla dziendobry.tvn.pl.

Trzykrotnie wystąpił w programie „Ninja Warrior Polska” emitowanym Polsacie, a także wziął udział w „One night squad”, gdzie pojawił się razem z uczestnikami z innych reality show m.in. „Hotelu Paradise” i „Love Island”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Michał Baryza (@michalbaryza)

Wiek, rodzina

Michał Baryza ma 30 lat, urodził się 6 października 1991 roku. Pochodzi z Konecka, niewielkiej wsi położonej w województwie kujawsko-pomorskim.

Na temat jego życia prywatnego wiadomo niewiele. Nie wypowiada się na prywatne tematy w wywiadach i od jakiegoś czasu nie porusza ich w swoich mediach społecznościowych. W związku z tym nie sposób ustalić, czy jest obecnie w związku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Michał Baryza (@michalbaryza)

Michał Baryza w mediach społecznościowych

Michał Baryza prowadzi dwa profile na Instagramie. Pierwszy z nich – prywatny, to @michalbaryza. Na ten moment obserwuje go 159 tys. osób. Natomiast drugi, który dotyczy wykonywanego przez niego zawodu fizjoterapeuty to @wyspamb, obserwowany przez 2591 osób. Ma także stronę na Facebooku, którą śledzi 139 tys. obserwujących.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

5/5 (liczba głosów: 1)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top