Connect with us
michał cichy mma
Fot. Instagram @michalcichymma

Sport

Michał Cichy. Kim jest nowy zawodnik High League MMA?

Kim jest Michał Cichy, który zawalczy na gali High League? Przyjrzeliśmy się tej postaci i zebraliśmy dla was najważniejsze dane w jednym miejscu. Poniżej znajdziecie szczegóły z jego kariery zawodowej i sportowej, które cały czas się łączą, a także życia prywatnego.

Kim jest Michał Cichy?

Kim jest Michał Cichy, nowy zawodnik federacji High League MMA, który zawalczy z Tomaszem „Szalonym Reporterem” Matysiakiem na High League 6? To także dziennikarz, który tematyką mma zajmuje się już od bardzo dawna.

Od wielu lat jest bowiem związany z mma.pl, jedną z najważniejszych polskich witryn o tematyce mieszanych sztuk walki. Jeśli jednak liczycie na to, że jest on jakąś szalenie kontrowersyjną postacią, to będziecie rozczarowani. Słynie raczej z profesjonalnego podejścia do swojego zawodu i obiektywizmu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
High League 6 - wszystko, co powinniście wiedzieć. Kiedy, gdzie, bilety, ppv

Michał Cichy jest absolwentem Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Ukończył tam bardzo popularny wśród dziennikarzy kierunek, a więc politologię. Pochodzi z Buska-Zdroju, a poza mma jego pasją jest piłkarska liga hiszpańska i… muzyka poważna.

Jego pseudonim to „Cichy Zadymiarz”, ale… ostatnio go nie używa. W materiałach promocyjnych High League jest podpisany wyłącznie imieniem i nazwiskiem, co być może świadczy o tym, że zdążył on mu się już znudzić.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Michał Cichy (@michalcichymma)

Kariera sportowa w mma

Walka w High League z Tomaszem Matysiakiem nie będzie dla Michała Cichego debiutem na gali mieszanych sztuk walki. Mężczyzna zaliczył bowiem już jeden pojedynek i to całkiem niedawno – w październiku 2022 roku.

Na gali Prime Show MMA 3 – Street Fighter zmierzył się bowiem z Adrianem Ciosem. Debiut okazał się zwycięski, bowiem Cichy pokonał rywala jednogłośną decyzją sędziów po trzech rundach. Pojedynek był jednak dość ciekawy, a Cios także miał swoje szanse.

Skąd się wzięla walka Michała Cichego z „Szalonym Reporterem”? Obaj panowie co prawda nie toczą jakiegoś przesadnego konfliktu, ale tuż przed walką potrafili podgrzać atmosferę. Cichy zarzuca Matysiakowi brak szacunku i profesjonalizmu oraz zbyt dużą pewność siebie. „Szalony Reporter” twierdzi natomiast, że Cichy jest zazdrosny o jego sukcesy i popularność.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Michał Cichy (@michalcichymma)

Wiek, żona, dzieci

Ile lat ma Michał Cichy? Dziennikarz urodził się 29 kwietnia 1990 roku, ma więc 32 lata.

Kim jest partnerka Michała Cichego? Od wielu lat jest związany z nieznaną z imienia kobietą, z którą wziął ślub w 2018 roku. Żona Michała Cichego z pewnością wspiera go w trudnych sytuacjach.

Para ma dwójkę dzieci, a obecnie spodziewa się kolejnego potomka! Na świecie są już natomiast: urodzona w maju 2020 roku córka Oliwia oraz urodzony w marcu 2022 roku syn Witold.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Michał Cichy (@michalcichymma)

Michał Cichy w mediach społecznościowych

Michała Cichego możecie spotkać we wszystkich najpopularniejszych mediach społecznościowych. Na Instagramie jako @michalcichymma zebrał już ponad 47 tysięcy obserwujących. Dzieli się z nimi zdjęciami zarówno z kariery zawodowej, jak i życia prywatnego. Dziennikarz mma.pl jest również obecny na Facebook, gdzie ma nieco ponad 7,6 tys. obserwujących.

Ma także konto na Tiktok, gdzie nie jest jednak przesadnie aktywny. Zebrał tam dotąd 2 300 obserwujących. Ostatnio nie publikuje zbyt wiele także na YouTube, ale znajdziecie tam wiele ciekawych materiałów. Kanał Michał Cichy MMA na YouTube dzięki temu zebrał już blisko 19 tysięcy subskrybentów.

5/5 (liczba głosów: 1)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top