Connect with us
milena rostkowska-galant
Fot. Instagram @milena_rostkowska_galant

Telewizja

Milena Rostkowska-Galant. Co wiadomo o prezenterce pogody w Polsacie?

Milena Rostkowska-Galant to znana dziennikarka od lat prezentująca prognozę pogody w stacjach Polsat i Polsat News. Co wiadomo na temat jej życia zawodowego i prywatnego? Przedstawiamy najważniejsze informacje.

Kim jest Milena Rostkowska-Galant?

Kim jest Milena Rostkowska-Galant? To dziennikarka, prezenterka pogody, znana widzom ze stacji Polsat i Polsat News. Studiowała prawo na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, ale nigdy nie pracowała w zawodzie. Do telewizji dostała z castingu do stacji TV4 ponad 20 lat temu, będąc na pierwszym roku studiów. Nie miała wówczas żadnego doświadczenia i  przygotowania dziennikarskiego.

Od początku zajmowała się pogodą, jednak stacja zrezygnowała z serwisów informacyjnych i pogodowych, dlatego przeniosła się do muzycznego programu Polsatu „Piosenka na życzenie”, a potem znów wróciła do pracy pogodynki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Marek Horczyczak - co wiadomo o prezenterze pogody w Polsacie?

Dziennikarka przyznaje, że lubi swoją pracę. „Muszę przyznać, że prezentowanie pogody to fajna praca. Wprawdzie mogłybyśmy trochę zazdrościć stewardessom, ponieważ one podróżują, ale nam także podczas realizacji prognoz zdarza się zwiedzać różne miejsca, najczęściej w Polsce. Nasz kraj jest naprawdę piękny. W powiedzeniu cudze chwalicie, swego nie znacie zawiera się dużo prawdy” – powiedziała w wywiadzie dla agencji Newseria Lifestyle.

Co poza pracą w telewizji?

Gwiazda Polsatu brała udział 11. edycji Tańca z Gwiazdami w 2020 roku. W parze z tancerzem Wojciechem Jeschke odpadła w 6. odcinku show zajmując ósme miejsce.

Niewątpliwie Milena Rostkowska-Galant jest pasjonatką sportu. Na co dzień dba o zdrową dietę i regularnie ćwiczy. Nie może dziwić więc fakt, że zdecydowała się na udział w programie „Ninja Warrior Polska” Jej starcie z wymagającymi przeszkodami można było oglądać w szóstym odcinku piątej serii programu emitowanego w Polsacie.

W 2011 roku otrzymała tytuł miss Internetu.

Wiek, rodzina, dzieci

Milena Rostkowska-Galant urodziła się w 1981 roku, w tym roku będzie więc obchodziła 41 urodziny.

Dziennikarka chroni swoją prywatność, dlatego też rzadko wspomina o rodzinie. Próżno więc szukać informacji na temat jej męża. Wiadomo tylko, że ślub wzięli w 2010 roku. Przyjęcie weselne odbyło się w Broku nad Bugiem i uczestniczyło w nim 220 osób.

Para ma córkę Polę urodzoną w 2014 roku.

Milena Rostkowska-Galant w mediach społecznościowych

Dziennikarkę znajdziemy na Instagramie. Prowadzi tam konto pod nazwą @milena_rostkowska_galant, które obserwuje na ten moment 13,1 tys. osób. Milena Rostkowska-Galant nie publikuje zbyt regularnie i większość dodanych zdjęć dotyczy kulis jej pracy. Poza tym ma stronę na Facebooku, którą śledzi 8,5 tys. obserwujących.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

5/5 (liczba głosów: 6)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top